PDA

View Full Version : Проблем!!!



04-18-2007, 10:42
Имам следния проблем тъй като съм нов във форума незнам къде да пусна темата.Та проблема ми е че имах една връзка която продължи 1 година и малко , със мойта приятелка скъсахме заради мене защото бях много ревнив обвинявах я а това си е достатъчно лошо.Искам съвети как мога да върна любовта и да се събера отново със приятелката си Заклел съм се да не се предавам толкова лесно защото я обичам неописуемо много и бих направил всичко за нея и не мог да живея без нея !!! Всякаква помощ би ми дошла добре.Моля ви !

L_i_z_I
04-18-2007, 11:07
Точно това е мястото на тази тема.Сажалявам много,че си загубил приятелката си,но най-малкото което можеш да направиш е да поговориш с нея.Кажи и,че я обичаш и ,че си готов на всичко за нея,че ще се промениш,но естествено и трябва д го направиш.Ако и тя те обича толкова би трябвало да ти прости.. :wink:

BAYO
04-18-2007, 11:48
Задушил си я с тая твоя ревност. Тя е търпяла достатъчно и накрая се е предала. Може би още те обича, може би иска да сте заедно, но не и по тоя начин. Обуздай ревността си, кажи и, че ще се промениш, а не, че ще ОПИТАШ да се промениш! Ако си и го казвал веече, нзн какво ще помогне в случая.

NightSky
04-18-2007, 12:08
Опитай се да промениш поведението си, не бъди ревнив, имай й повече доверие...накратко я помоли да ти даде шанс да й покажеш, че я обичаш.

vvs_go
04-18-2007, 13:30
Задушил си я с тая твоя ревност. Тя е търпяла достатъчно и накрая се е предала. Може би още те обича, може би иска да сте заедно, но не и по тоя начин. Обуздай ревността си, кажи и, че ще се промениш, а не, че ще ОПИТАШ да се промениш! Ако си и го казвал веече, нзн какво ще помогне в случая. Бейо Гейо пак се изказа неподготвен ко даваш акъл комплексар такъв
по темата ревността не е 4ак толкова ло6о не6то ако тя те оби4а все о6те има6 6анс първо ти със сигурност знае6 какво оби4а тя затова направи серия от жестове след тва и се вре4и 4е няма да си толкова ревнив когато си я върне6 наистина тряя стане6 по малко ревнив това зависи от теб идея при мен работи -> пи6е6 на един лист "Няма да ревнувам, защото съм баси якия пич и Ани ме обича" слага6 го в джоба и всеки ден преди хранене го 4ете6 по три пъти по принцип има ефект в края на първата седмица

04-18-2007, 14:35
Благодаря много на всички но има един проблем когато ми го каза тя ми каза че не иска да бъде повече със мен и че не ме обича или поне не както преди.Попитах я (молих се като куче ревяйки което можеби е грешка) и тя каза че няма смисал но аз няма да се спра пред нищо защото много я обичам , има такижа смс малко преди това които не гласят нищо от този род да се разделиме и знам че съм направил грешка и може да не иска да ми прости или поне не толкова бързо но наистина съм намислил няколко невероятни жеста към нея със който ще и покажа и кажа че наистина мога да се променя на 18 съм и не съм имал приятелка докато тя е имала и все пак аз съм още не много наясно и се уча и нз какво очаква тя но жалкото е че се осъзнах малко късно когато стана проблема но няма да оставя нещата така и
ще се боря защото тя многократно е казвала че без мен не може и има нужда и макар всичко ще се опитам да върна нещата. Дано стане !!!

04-18-2007, 14:36
И всички сте прави за това със ревноста ;( искам да върна нещата както бяха...

honda^
04-18-2007, 14:42
Не си сгре666ил мястото :wink: .
Просто поговори с моми4ето и й обясни, 4е осъзнава666 гре666ката си, и си ре666ил да се промени666(но само ако действително е така).
Наистина трябва да се справи666 с ревността, за666тото тя убива една връзка(това предполагам си го разбрал)

IKisseDAGirL
04-18-2007, 15:00
Щом ти е казала, че вече не те обича, по-добре я остави на мира, не досаждай. Човек има смисъл да се бори, когато не всичко е загубено, но веднъж избледнеят ли чувствата, едва ли биха могли да се върнат отново :? Според мен си губиш времето.

zoben_pitbul
04-18-2007, 15:01
Ако още изпиства същото към теб и ти й кажеш,че ще се промениш вероятно ще успеете да се съберете.Но след това не можеш да си позволиш повече такава грешка,защото нещата ще свършат окончателно и безвъзратно.Направи всичко възможно,просто трябва да я убедиш.

koalka
04-18-2007, 15:20
Нещото, което трябва да направиш е да се промениш-т.е. да не я ревнуваш за щяло и нещяло.Както се убеди, това разваля една връзка. :wink: Опитай се да я намериш и да поговорите.

Adwokat
04-18-2007, 15:43
Не се предавай пич!! бори се докрая дори и да ти кажи , че не те обича понякой път го казват от яд че ние момчетата сме се държали така..бори се докрай!

04-18-2007, 17:15
Не се предавай пич!! бори се докрая дори и да ти кажи , че не те обича понякой път го казват от яд че ние момчетата сме се държали така..бори се докрай!
отново ви благодаря на всички но ти човек отново върна надеждата във мен не мога да ви опиша нещата много точно но за пръв път от много време на сам съм сигорен че има малка надежда и съм Върл противник на всичко казано и запаметено от рода на ако вече няма чуства така е прави сте но ще се опитам да променя нещата отново ви благодаря ако някой има пщемнение със удоволсттвия ще я видя

Adwokat
04-18-2007, 17:24
Успех ти пожелавам.. :-({|=

04-18-2007, 17:50
Успех ти пожелавам.. :-({|=
Отново благодаря ще ви кажа как се развиват нещата ;) исеренада 4е има пред целия блок да ми гледат сеира оби4ам я и това е

04-18-2007, 17:51
При това серенадата ще е само да я накарам да говориме не разчитам на нея.

Adwokat
04-18-2007, 17:54
При това серенадата ще е само да я накарам да говориме не разчитам на нея.

А така няма се даваш! това е то мъжка постъпка.. :) ОТ ЛЮБОВ ЧОВЕК ВСИЧКО ПРАВИ !!

04-18-2007, 17:56
Мерси много човек направо ме върна към живота :lol:
всичко ще опитам защото я обичам многоооо :)

Adwokat
04-18-2007, 17:59
еми няма се предаваш е..:)