PDA

View Full Version : Kak da otslabna ?!?1



bmahob
04-18-2007, 11:40
Kak da otslabna ne qm mnogo ama rabotata mi e svarzana sas rabota comp i ba4kam po 12 4asa na den za tova li naddavam neprekasnato /!?!? Daite savet za 4ovek s malko svobodno vreme kak da otslabne?!?!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

ABSOLUTme
04-18-2007, 12:03
отслабнеш или стегнеш?има разлика..

04-18-2007, 13:24
ami da otsalbana ve4e sam 95 kila a sam 178cm

04-18-2007, 14:20
SEX

Nassi
04-20-2007, 09:58
Много зависи от това с какво време разполагате. Аз няма дори една свободна секунда. Дебела ли да съм, като нямам време да ида на фитнес а с диета се отслабва трудно и освен това постоянното ограничаване не ти доставя удоволствие. Какво мислите за тази дилема?

Ниго
04-20-2007, 10:22
Айде сега с липсата на време се оправдавате. Е аз също съм работил по 12 часа 7 дни в седмицата, но пак си спазвах хранителен режим без проблеми.

04-20-2007, 13:46
А целулита от само себе си ли изчезна???
хранителният режим ако си наложиш воля винаги можеш да го спазваш, мечтата е да намериш продукт който да ти позволи да живееш както ти харесва,да се избавиш от целулита и да не пълнееш в същото време.
Аз по една случайност се оказах щастливка. Мечтата на момичетата (а и не само ) се казва TEXENERGY !!! Просто е невероятно !!!
Аз се гордея с постигнатото и искам да споделя опита си. Във Франция, Италия, Бразилия, Белгия, Великобритания много хора познават свойствата му, в България той едва прохожда и дано да е успешно. Ако искате да знаете повече питайте, готова съм да ви помогна.

Ice_Queen
04-20-2007, 13:47
Техе..кво?! :shock:
да бе чудодейно хапче.

iNl0Ve_wItX_liFe
04-20-2007, 17:03
А целулита от само себе си ли изчезна???
хранителният режим ако си наложиш воля винаги можеш да го спазваш, мечтата е да намериш продукт който да ти позволи да живееш както ти харесва,да се избавиш от целулита и да не пълнееш в същото време.
Аз по една случайност се оказах щастливка. Мечтата на момичетата (а и не само ) се казва TEXENERGY !!! Просто е невероятно !!!
Аз се гордея с постигнатото и искам да споделя опита си. Във Франция, Италия, Бразилия, Белгия, Великобритания много хора познават свойствата му, в България той едва прохожда и дано да е успешно. Ако искате да знаете повече питайте, готова съм да ви помогна.
Я разкажи малко повече? 8-[

Ниго
04-20-2007, 17:12
За хората, които не познават търсачката Google си направих труда да проверя какво е това TEXENERGY. Това са някакви клинчета с нишки от силикон, цинк и мед. Общо взето същата шашма като всеки друг "чудодеен" клин. Ама вземете си го де. Ще отслабнете още преди да сте го получили. И по-точно в момента, в който платите. Това избавящо ви за винаги от целулита чудо струва само 130 англииски лири (по курса на БНБ това са само 370 лева) без доставката. Аз, ако дам толкова пари, ще се стопя. Най-вероятно от яд!

BWald0rf
04-20-2007, 17:18
Еми пробай с повече разходки в свободното си време.Ако можеш се запиши да тренураш някакъв спорт или си прави упражнения вкъщи поне 2-3 пъти в седмицата.Яж повече зеленчуци и плодове и гледай да не пиеш безалкохолни.
хихи..само за тфа се сещам сега :P

delfin4eto
04-21-2007, 13:50
това , да не ядеш много не е решение , защото мнетаболизма ти отвиква да смила харана и , когато му подадеш малко по трудна храна за смиалне , тои мързелува(не обработва) храната и така се качва по-лесно.направи си режим.Яж по 3 пъти на ден , но гледаи да е здравословно-сутрин лека закуска(задължително с повече течности), на обяд по-обилно хранене , и вечер храна , която се храносмила по-лесно!

azazazazazazsam be
04-22-2007, 19:33
az otslabnah kato vinagi predi qdene izpivah po 1 chasha voda i posle qdeh po malko a syshto sportuvam mnogo ili tichav na planinata ili hodq na fitnes

roni777
06-10-2007, 20:09
Аз преди 3-4 години бях направо кльощава!Ако ми видите снимките......От раждането до 8-годишна възраст съм била мн мн слаба!!!Но оттогава насам нещо стана.Сега съм на 11 и да ви кажа не съм от най-слабите.А много бих искала да съм слаба като преди :( :( :( Знам че много хоро са против това,което правя,но просто вече не искам да ям нищо!!!Никакви сладкиши и всякакви подобни работи!!!Просто искам да отслабнааааа!Но като попитах мама по-различен живот ли съм водила(например:да се движа повече или да съм яла по-малко)тя ми каза че съм се движила и съм се хранила точно толкова колкото сега!!!Е можете ли да ми кажете що става така?! :roll: Абе аз не съм дебела нито пък пълна!!Напротив-нормална съм но искам да съм просто много слаба и "тънка"!!! :!: :!: :!: :!:

L0v3_suX
06-11-2007, 08:01
SEX
:smt023 :smt023 :smt023 \:D/ \:D/ \:D/ :-D :-D :-D

krasivata_luvica
06-11-2007, 11:35
SEX
=D> :mrgreen: :lol: \:D/