PDA

View Full Version : Страх ме е да пафкам пак ...



04-18-2007, 15:02
В събота пафкахме друсана тревица и толкова злобно ме скова 4е даже не фокусирах ни6то и не можех да мръдна просто имах 4уството 4е ако някои ме фане и иска да ме е*е няма да мога да се възпростивя,просто хипер яко е да се напафка6 но осъзнах каква глупост мога да си при4иня,и сега ме е страх да пробвам отново 6тото се сетих за една приятелка на един купон напафка се и после 5 мом4ета я оправиха а тя не можеше да направи нищо и сега ме е страх да не стане не6то такова и с мен докато съм в такова състояние ... а ми се пафка ама нз ... :(

04-18-2007, 15:30
em mn si zle we kaks he pafkash tfa e nai golemata prsottiq na sveta we lele basi tupite hora na4i... nali znaesh 4eista vodica mirna glavica...

IlLuSi0nS`
04-18-2007, 15:52
ха.. ебаси и с хората се сабираш начи.. кфи са тия изнасилвачи хахаах тфа няма нищо общо с тревата.. ти си пуши ама не друсана щото друсаната наистина мн омазва.. пък си подбирай компанията по-добре е дете.. тц тц

iNl0Ve_wItX_liFe
04-18-2007, 16:17
В събота пафкахме друсана тревица и толкова злобно ме скова 4е даже не фокусирах ни6то и не можех да мръдна просто имах 4уството 4е ако някои ме фане и иска да ме е*е няма да мога да се възпростивя,просто хипер яко е да се напафка6 но осъзнах каква глупост мога да си при4иня,и сега ме е страх да пробвам отново 6тото се сетих за една приятелка на един купон напафка се и после 5 мом4ета я оправиха а тя не можеше да направи нищо и сега ме е страх да не стане не6то такова и с мен докато съм в такова състояние ... а ми се пафка ама нз ... :(
Ем мн просто - не "пафкай" поече :wink: Тва е супер тъпо! Щот тряа си "модерен" ](*,)

04-18-2007, 16:18
Otgovoryt e mn prost... kogato pafka6, gledai da si samo s momi4eta, te ne mogat da te opravqt..

maple
04-18-2007, 16:20
Недей пафка !!! 8)

IGNGN
04-18-2007, 17:13
:lol: :lol: :lol:
СМЕХ СМЕХ СМЕХ
Купи си девствен пояс (или както там се казва... имаше едно такова във филма "Робин Худ: Мъже В Чорапогащи") и нема се плашиш

niGGa
04-18-2007, 19:57
В събота пафкахме друсана тревица и толкова злобно ме скова 4е даже не фокусирах ни6то и не можех да мръдна просто имах 4уството 4е ако някои ме фане и иска да ме е*е няма да мога да се възпростивя,просто хипер яко е да се напафка6 но осъзнах каква глупост мога да си при4иня,и сега ме е страх да пробвам отново 6тото се сетих за една приятелка на един купон напафка се и после 5 мом4ета я оправиха а тя не можеше да направи нищо и сега ме е страх да не стане не6то такова и с мен докато съм в такова състояние ... а ми се пафка ама нз ... :(
чакай само.. аз ли не виждам въпроса на темата..?
искаш да те насърчим да пушиш или да ти кажем че това е вредно?!
кажи какво точно искаш та да знам какво да ти отговоря.

04-18-2007, 20:10
чакай само.. аз ли не виждам въпроса на темата..?
искаш да те насърчим да пушиш или да ти кажем че това е вредно?!
кажи какво точно искаш та да знам какво да ти отговоря.

em da smisal nz kfo da pravq hem iskam hem me e strah 8-[

IdiOtKa
04-18-2007, 20:22
мноо тъпа тема .... тревата няма нищо общо с това че компанията ти е скапана .... ! ами ти ако не си се замисляла ,така като нищо не си разбираш ше тръгнеш да пресичаш ше седиш 10 мин на 10тата ше тръгнеш ше те блъсне кола ау .... се весели неща ... но тва си е твой избор ...ако искаш го поемаш ако не не ! сеш се .....тъпа тема пак пиша глупости пфф

04-18-2007, 22:31
Някой ако реши да те опъне няма да има значение дали си пушила или не

rootsniky
04-19-2007, 07:53
haha tiq jultite topcheta sa ludi

thc444
04-19-2007, 08:37
В събота пафкахме друсана тревица и толкова злобно ме скова 4е даже не фокусирах ни6то и не можех да мръдна просто имах 4уството 4е ако някои ме фане и иска да ме е*е няма да мога да се възпростивя,просто хипер яко е да се напафка6 но осъзнах каква глупост мога да си при4иня,и сега ме е страх да пробвам отново 6тото се сетих за една приятелка на един купон напафка се и после 5 мом4ета я оправиха а тя не можеше да направи нищо и сега ме е страх да не стане не6то такова и с мен докато съм в такова състояние ... а ми се пафка ама нз ... :(


Как е телефона на твойта приятелка?

KiLLeR_InSTiNkT
04-19-2007, 17:57
Ква е тая ваш`та компания уе? Подбирай си приятелите, моме! На мен също ми се е случвало да се напуша и да не знам къде се намирам хуа-хуа-хуа ама никой от мойто обкръжение не би се възползвал от това...

fififfi
04-19-2007, 20:18
а някой ще обясни ли кво по-точно представлява друсаната трева.. :-k

rootsniky
04-19-2007, 21:00
vmesto joint poluchavash da rechem sirop ot aptekata

theEXPLOITED
04-20-2007, 11:33
8) DA OBQSNIM K'VO ZNA4I DRUSANA TREVA?HAHAHAEI SQ PO4VAME BASI TI OT MARS LI PADA6?BAHTI GLUPAVITE VAPROSI IMA V TOQ FORUM NE E ISTINA 8) 8) 8) 8) 8)