PDA

View Full Version : Почистване на лице? Кое предпочитате?



04-18-2007, 15:17
Кое предпочитате за почистване на лице от страната на кремове и маски в домашни условия - пилинг маска с краставица и женшен, с бяло грозде; почистваща и сгряваща маска; балансиращ почистващ крем/маска за лице; пилинг маска с ексфолианти от кафява захар или друга (коя)? И защо?

iNl0Ve_wItX_liFe
04-18-2007, 15:35
Кое предпочитате за почистване на лице от страната на кремове и маски в домашни условия - пилинг маска с краставица и женшен, с бяло грозде; почистваща и сгряваща маска; балансиращ почистващ крем/маска за лице; пилинг маска с ексфолианти от кафява захар или друга (коя)? И защо?
Нищо неразбрах!?

04-18-2007, 15:59
Каква почистваща маска за лице предпочитате? И защо? Просто са дадени примери.

e_l_i_z_a
04-19-2007, 14:15
Всеки има различен тип кожа на лицето.Точно затова се ходи на козметик,а маските за лице в домашни условия(в смисъл-с домашни продукти)не са препоръчителни за хора,които не разбират много-много от кожа на лицето и препоръчителни третиращи продукти за нея.. :wink:
Почистване си правя с измивен гел Neutrogena,следва почистващ лосион,после третиращ продукт за черните точки,след това кремове разни преди лягане...
Ползвам и ексфолианти за лице....
А пилинг маски не си правя :shock: ....поне не вкъщи :lol:

04-21-2007, 20:14
парна баня в нас

melito_94
04-21-2007, 20:53
6te ti kaja moqta recepta deto q pravq ve4er-maska s huma sled 10min slagam salicilov spirt 2% i sled 10min porhranva6t krem za lice s vitamini za zapazvane na estestvenoto nivo na vlaga na kojata krema se kazva VITA NOURISH na avon care prosto kojata mi stava velikolepna

bqsna_teenagerka
04-21-2007, 21:17
аз ли4но имам един специален крем (сръбски) който специално ми го доставят и той е моето спасение от пубертета ;-) ама то си зависи и от кожата де,моята напримерно е мн 4иста и мн рядко имам 1,2 папки :oops: или не6то от рода...но все пак с емажа с крем всяка ве4ер и после лицето ми е гладко меко (не се изсушава) и няма гадннеща по него! :shock: даже веднъж се събуждам и гледам една голяма пъпка на 4елото а тамън ще тръгвам за даскало намазах се с този крем поне малко да ми спадне...па тя зе 4е за 15мин из4езна :shock: бях като гръмната...( :-D сиг съм сънувала)