PDA

View Full Version : Ох Лубов.. лубов



Adwokat
04-18-2007, 15:38
Znachi sega e moi red i az da pusna edna tema tuka da wi pitam kakwo e washeto mnenie.. znachi moita priqtelka q obicham adski mnogo vlubih se w neq w miga w koito q widqh i sme zaedno.. i tq iska sled 2-3 meseca da se izmestim w kwartira az sym na 19 a tq na 22 i da wi pitam dali da se izmestq i dali she mojem da se oprawqme zashtoto me obhwashta nqkwo chustwo na strah , che nqma da mojem da se oprawqme.Kak mislite wi? :smt017

П.С. Без тъпи Отговори.. :twisted:

koalka
04-18-2007, 15:52
Имай в предвид, че наемите са доста високи, отделно ток, вода и куп други сметки, пари и за храна трябват.Седнете и си преценете доходите и вижте дали ще успеете да живеете на квартира.Иначе не мисля, че има друго от какво да се плашиш. :wink:

djeini
04-18-2007, 15:53
Mi az sum na 13 i ne sum nai-podxodq6tiq 4ovek deto da ti dava suveti.No vse pak si mislq 4e mojete da opitate ako ne stane i ne se spravqte nqma da ste izgubili ni6to za6toto tova 4e ne se spravqte ne e pri4ini za razdqla,nali.Puk ako se spravite tolkova po-dobre.Nakratko opitai nai-malkoto e kra4ka napred vuv vruzkata vi :)

Adwokat
04-18-2007, 15:55
Имай в предвид, че наемите са доста високи, отделно ток, вода и куп други сметки, пари и за храна трябват.Седнете и си преценете доходите и вижте дали ще успеете да живеете на квартира.Иначе не мисля, че има друго от какво да се плашиш. :wink:


Точно за това ме е истрах.. незнам дали ще можем да се оправяме мойта заплата е около 250/300 , а нейната около 300 че и повечко зависи.. , но нз дали ще ни стигат:( И НЕЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ :smt010 пък не искам да я разочаровам :smt010

Adwokat
04-18-2007, 16:25
хайде де давайте некви мнения :roll:

04-18-2007, 16:38
Виж приятел, не зависи от нас решението ти. Всичко зависи от това дали ти си готов да заживееш сам (без родители) и да се довериш на себе си, да започнеш свой живот с приятелката си, която ще ти помага. Нали знаеш, че дори и да изпаднеш в трудна ситуация родителите ще ти помогнат по някакъв начин независимо, че си се изнесъл от вас. Лично аз бих пробвал, защото така се започва самостоятелния начин на живот. Успех ;)

Adwokat
04-18-2007, 16:41
Виж приятел, не зависи от нас решението ти. Всичко зависи от това дали ти си готов да заживееш сам (без родители) и да се довериш на себе си, да започнеш свой живот с приятелката си, която ще ти помага. Нали знаеш, че дори и да изпаднеш в трудна ситуация родителите ще ти помогнат по някакъв начин независимо, че си се изнесъл от вас. Лично аз бих пробвал, защото така се започва самостоятелния начин на живот. Успех ;)


мерси за съвета и АЗ ИСКАМ ДА СЪМ НЕЗАВИСИМ.. но имам някво гадно усещане и са надъхвам от сега :-D

04-18-2007, 16:47
Така е във всички важни решения. По време на някой от изпитите ти преди тва не си ли се чувствал подтиснат, под напрежение и т.н. и ен си сигурен дали ще го вземеш ? Такова е чувството, но като знаеш, че ако закъсаш, ще получиш от някъде подкрепа, не е чак такъв голям проблема. За всяко нещо си има пръв път, нали знаеш ;)

PoLiToOo
04-18-2007, 16:47
ami 4ove4e...ako misli6 4e nqma se spravite sas otogovornostta i t.n po-dobre nedeite da zajivqvate zaedno..6tot 6te po4nat skandali ala bala iii 6e si preebete otno6eniqta (koeto edva li iska6) nz preceni si.....az si kazah mneniiceto
are i uspeh \:D/ \:D/ :smt008

juSTkiddy
04-18-2007, 16:51
Имай в предвид, че наемите са доста високи, отделно ток, вода и куп други сметки, пари и за храна трябват.Седнете и си преценете доходите и вижте дали ще успеете да живеете на квартира.Иначе не мисля, че има друго от какво да се плашиш. :wink:


Точно за това ме е истрах.. незнам дали ще можем да се оправяме мойта заплата е около 250/300 , а нейната около 300 че и повечко зависи.. , но нз дали ще ни стигат:( И НЕЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ :smt010 пък не искам да я разочаровам :smt010
по добре изчакайте докато съберете достатъчно пари щото ми се струва че с твоята и нейната заплата няма да се оправите..А колкото до това да не я разочароваш просто говори със с нея и се разберете..Не вярвам да не те разбере ;)

Adwokat
04-18-2007, 16:53
Имай в предвид, че наемите са доста високи, отделно ток, вода и куп други сметки, пари и за храна трябват.Седнете и си преценете доходите и вижте дали ще успеете да живеете на квартира.Иначе не мисля, че има друго от какво да се плашиш. :wink:


Точно за това ме е истрах.. незнам дали ще можем да се оправяме мойта заплата е около 250/300 , а нейната около 300 че и повечко зависи.. , но нз дали ще ни стигат:( И НЕЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ :smt010 пък не искам да я разочаровам :smt010
по добре изчакайте докато съберете достатъчно пари щото ми се струва че с твоята и нейната заплата няма да се оправите..А колкото до това да не я разочароваш просто говори със с нея и се разберете..Не вярвам да не те разбере ;)

Ем незнам просто все ми разправя , че нямала търпение да излезим на квартира и т.н и аз искам но незнам дали ще се оправим :smt010

sherry
04-18-2007, 16:56
Опитайте! :P Най - важното е да сте заедно и да се обичате. Ще ограничите разходите си, няма да излизате често по заведения и дискотеки, за да събирате пари за сметките...

Adwokat
04-18-2007, 16:58
Опитайте! :P Най - важното е да сте заедно и да се обичате. Ще ограничите разходите си, няма да излизате често по заведения и дискотеки, за да събирате пари за сметките...

Ох мерси за отговора наистина ме надъха да пробвам.. =D>

koalka
04-18-2007, 17:35
Виж, ако може да си намерите някоя по-ефтина квартира мисля, че ще се справите със сметките, но все пак няма да можете да си позволявате много неща.А и все пак някога трябва да станеш самостоятелен. :wink:

Adwokat
04-18-2007, 17:38
Виж, ако може да си намерите някоя по-ефтина квартира мисля, че ще се справите със сметките, но все пак няма да можете да си позволявате много неща.А и все пак някога трябва да станеш самостоятелен. :wink:

Ами да ти кажа аз съм от Добрич и тука не са много скъпи около 150лв някъде ще търсим двустаен и са надявам.. са опраим... :-D

04-18-2007, 20:46
adwokate,parite obikn ne trqbva da sa pregrada za edna vrazka,spored men.i ne si misli 4e nqma kak da se poopravite s takiva doxodi/sas sa6tite roditelite mi izdarjat 4etiri4lennoto ni semeistvo/prosto otna4alo 6te trqbva da si nalojite samodisciplina za da precenite po dobre razxodite.taka 4e uspex,nqma ne6ta na tozi svqt koito da ne mogat da se opravqt ako sgre6i6 / :-k e,sig ima,ama tova ne e ot tqx/

Adwokat
04-18-2007, 20:59
мерси..

04-18-2007, 21:34
adwokate,parite obikn ne trqbva da sa pregrada za edna vrazka,spored men.i ne si misli 4e nqma kak da se poopravite s takiva doxodi/sas sa6tite roditelite mi izdarjat 4etiri4lennoto ni semeistvo/prosto otna4alo 6te trqbva da si nalojite samodisciplina za da precenite po dobre razxodite.taka 4e uspex,nqma ne6ta na tozi svqt koito da ne mogat da se opravqt ako sgre6i6 / :-k e,sig ima,ama tova ne e ot tqx/

koalka
04-19-2007, 06:44
Виж, ако може да си намерите някоя по-ефтина квартира мисля, че ще се справите със сметките, но все пак няма да можете да си позволявате много неща.А и все пак някога трябва да станеш самостоятелен. :wink:

Ами да ти кажа аз съм от Добрич и тука не са много скъпи около 150лв някъде ще търсим двустаен и са надявам.. са опраим... :-DЕ, това не го знаех.Ще се оправите, щом са толкова ниски цените.Да не ти казвам в София колко е под наем един апартамент... :smt013

lLady_MooN_RaiN
04-19-2007, 07:28
Може би ако се съмняваш не е хубаво да го правиш...Явно си имаш някакви подсъзнателни или не толкова подсъзнателни страхове и опасения. иЗЧАКАЙ И ПОМИСЛИ НА СПОКОЙСТВИЕ.

GoLdy
04-19-2007, 08:17
ami ne 4e moga da se postavq na tvoe mqsto no probvaite da jiveete taka tova e dobre

zapo4nete da subirate pari za6toto 6te imate mn razhodi ili teglete maluik zaem za da zapo4nete dobre sled vreme 6te se opravite

bqsna_teenagerka
04-19-2007, 08:23
ами пи4 ако работите изкарвате пари защо не? ще е супер яко.стига д аможете д аси о позволите

LaDy_FroM_HeLL
04-19-2007, 09:58
Radvam ti se mnogo..i si mislq che e vreme da opitash..v kraina smetka ot opit glava ne boli..Ako i dvamata go iskate..shte uspeete..roditelite ti nikoga nqma da ti otkajat pomosh,koeto puk ti e edno nezamenimo ramo..Az mislq che shte se spravite..E malko shte imate lisheniq i ogranicheniq,no se svikva..vsqka promqna v nachaloto e trudna za vuzpriemane..Pich vreme e .. davai i ne my misli..shtom go iskate i dvamata nqma kvo da se chudish..ako vqrvash na sebe si i si znaesh vuzmojnostite-nqmate greshka!A puk ako ne se spravqte nqma losho da se vurnete leko nazad-v kraina smetka v jivota ima i neyspehi!Nqma lqgate da ymirate q ..Prosto se snabdi s turpenie i mnogo hus i veche shte ste edno budeshto semeistvo :smt008 Aide mnogo yspehi ti jelaq..i si mislq che si strahoten, a ideqta vi me izpulva napravo :) Full respect na dvama vi!

KuPO
04-19-2007, 10:33
рано ви е още :smt017

Adwokat
04-19-2007, 10:40
рано ви е още :smt017

Защо да ни е рано?:)

KuPO
04-19-2007, 10:45
еми на по 19-20 години да решиш да се задомяваш си е малко риск едно е това за парите ,а й можете да си омръзнете малко и знаеш както следва после :smt006 :smt102

Adwokat
04-19-2007, 10:46
еми на по 19-20 години да решиш да се задомяваш си е малко риск едно е това за парите ,а й можете да си омръзнете малко и знаеш както следва после :smt006 :smt102

а ве да еба напрао ми убиваш надеждите :evil:

KuPO
04-19-2007, 10:50
не ми е това целта просто си е мое мнение :smt017 не ви познавам така че може и да греша ти питаш ние ти отговаряме :smt102 :smt016

Just_say_no
04-19-2007, 19:13
6te se opravite !!! s teb sme ! :) :smt023 :smt023 :smt023

Adwokat
04-19-2007, 21:08
6te se opravite !!! s teb sme ! :) :smt023 :smt023 :smt023

:-D