PDA

View Full Version : Съвет



04-18-2007, 15:58
В началото на учебната година бях в начална фаза на влюбване в едно момиче от моя клас, но поради стечение на обстоятелствата тя си играеше с мен постоянно. По късно разбрах, че си е имала приятел заради това не е искала да бъде изцяло с мен, но защо казвам изцяло. Когато тя беше с него тя ми предложи да бъда с нея, но при положение, че знам, че и той е с нея. Един вид типична игра на курве;) Както и да е, поставих си за цел да "залича" тези чувства и след няколко месеца претръпнах към нея. Обаче, точно когато спрях да й обръщам внимание, тя започна да ме търси, да ме кара да излизаме и т.н. и аз се съгласих, но чисто приятелски без никви помисли за нещо повече. Излязохме и тя ме целуна, аз се оставих..и от там се почна еднаа..Не искам да бъда с нея и доста пъти съм и казвал, че не искам да продължаваме, но тя пак настоява настоява и аз въпреки, че съм й казал, че не съм с нея тя пак идва при мен и почва да ме прегръща целува и т.н. Не иска да ме остави, не знам с какво толкова я привлякох без да показвам никакви чувства. Абсолютно безразлична ми е и искам да я оставя да търси щастието с друг, защото аз това щастие не мога да й го дам. Не искам да й казвам, че нямам никакви чувства към нея, защото много ще я нараня. Вече 3 дена не съм я търсил и си ми е мн добре така, но тя ме търси постоянно..аз не отговарям (тъпо, но единствения факт да се отърва да не излеза с нея.. :-D ) Какво да направя, че да й ПОКАЖА, че не искам да съм с нея..

Adwokat
04-18-2007, 16:04
май наистина е курве..кажи и го в очите да и стани тъпо... както тя си е играла с тебе!

djeini
04-18-2007, 16:07
[/b]Ami da ti kaja 4estno pri neq qvno vaji izraza"Edva kogato izgubi6 nqkoi razbira6 kolko mnogo e zna4el toi za teb" ta nai veroqtno za tva te tursi. Kolkoto tova deto go e napravila v na4aloto mai vqrno si k***a ma kvo da prai6.Po-dobre i kaji 4e ne iska6 da imate ni6to pove4e ot priatelska vruzka.Moje da q zaboli za momenta,a na teb da ti stane kofti kato vidi6,4e e naranena ama taka e po-dobre otkolkoto da te tormozi,a to i za neq e po-dobre vsu6tnost

SouL^*DiViNe
04-18-2007, 16:09
най-добре е да си поговорите, да и кажеш всичко,което написа тук и ако има малко разум би трябвало да те разбере....айде успех :wink:

04-18-2007, 16:16
най-добре е да си поговорите, да и кажеш всичко,което написа тук и ако има малко разум би трябвало да те разбере....айде успех :wink:

Казвал съм й го..тя не разбира..все си измисля некви оправдания и си мисли, че съм й се вързал, но просто аз не й отговарям с надеждата да разбере, че не е права..

djeini
04-18-2007, 16:36
Sega kato pak 4eta vsi4ko si mislq nemoje6 li da si nameri6 drugo momi4e moje bi kato te vidi s druga 6te povqrva

Adwokat
04-18-2007, 16:44
Или пък я игнорирай отсякаде прави се че не я виждаш , явно е тъпичка че неможе да се усети от намеците ти.

SouL^*DiViNe
04-18-2007, 17:06
Или пък я игнорирай отсякаде прави се че не я виждаш , явно е тъпичка че неможе да се усети от намеците ти.
ми тоо...май само това остава :-k