PDA

View Full Version : Тя е кучка.



04-18-2007, 16:33
Ходих с едно момче преди време..и мн се привързах към него,и едно момиче с което сме уж голяма партия знае всичко което е ставало между нас с него.Разказвала съм и какво харесва в момиче ала бала..Ии ние с него скъсахме преди да кажем 5 месеца,и ся изведнъж наща (голяма приятелка) започна да се облича като него ..смисъл той си има някои запазени начини на обличане,и тя започна да се облича по същия начин.Когато я попитах защо е започнала да се облича като него,при положение че като го видя по този начин облечен каза "оф гледай го тоя как тъпо се е облякъл",тя започна да ми вика,че не го била копирала не знам си кво..Бях и казвала че въпросното момче харесва луди момичета,при което в скайпа описанието и на следващия ден стана "Луда съм ей." като знаеше че той ще го прочете..Разправя ми как на всички снимки излизал като гей,като педераст,колко бил грозен не знам си кво ,а в момента в който го види и започва да се праи на много интерестна ,на "луда" както казах вече и други глупости..Убеждава ме как е трябвало да го забравя,къв боклук бил не знам си кво и това ме дразни още повече :smt013 А лошото е,че ако се скарам с нея,трябва в даскало да седя с най-сдуханите,които ще ми говорят само за уроци и тем подобни глупости..не знам как да постъпя..мисля да и кажа ,че въпросното момче харесва в момичетата еди си кво си (като знам че той го мрази) ,и да видя дали ще почне да го прави..как мислите? Какво да направя????

04-18-2007, 17:06
ТЯ Е КУчКА, а аз съм НЕНОРМАЛНА, че прочетох цялата ти смотана тема! Виж какво, по това което прочетох съдя, че си около 13 годишна и като малко по-голяма от теб ще ти дам един безплатен савет ОПИТАЙ СЕ ДА ЗЕМАШ РЕШЕНИЯТА СИ САМА! егати ако за всяка дрболия се допитваш до непознати ....

n1ght_shadow
04-18-2007, 18:26
a az 6e ta savetvam ta sa ponacepi6 leko v nqkoq stena pa toku vij ti do6al akala :D

ledenakrasota
04-18-2007, 18:59
Ходих с едно момче преди време..и мн се привързах към него,и едно момиче с което сме уж голяма партия знае всичко което е ставало между нас с него.Разказвала съм и какво харесва в момиче ала бала..Ии ние с него скъсахме преди да кажем 5 месеца,и ся изведнъж наща (голяма приятелка) започна да се облича като него ..смисъл той си има някои запазени начини на обличане,и тя започна да се облича по същия начин.Когато я попитах защо е започнала да се облича като него,при положение че като го видя по този начин облечен каза "оф гледай го тоя как тъпо се е облякъл",тя започна да ми вика,че не го била копирала не знам си кво..Бях и казвала че въпросното момче харесва луди момичета,при което в скайпа описанието и на следващия ден стана "Луда съм ей." като знаеше че той ще го прочете..Разправя ми как на всички снимки излизал като гей,като гей,колко бил грозен не знам си кво ,а в момента в който го види и започва да се праи на много интерестна ,на "луда" както казах вече и други глупости..Убеждава ме как е трябвало да го забравя,къв боклук бил не знам си кво и това ме дразни още повече :smt013 А лошото е,че ако се скарам с нея,трябва в даскало да седя с най-сдуханите,които ще ми говорят само за уроци и тем подобни глупости..не знам как да постъпя..мисля да и кажа ,че въпросното момче харесва в момичетата еди си кво си (като знам че той го мрази) ,и да видя дали ще почне да го прави..как мислите? Какво да направя????




:shock: :shock: :shock: На колко си бе,моме???Ти сама си си виновна.Земи си извади поуки от случилото се [-X Научи се да подбираш правилно приятелите си.Хайне казва:"Говори каквото си поискаш,но мисли какво говориш"!Един съвет от мен:влез под душа и хубаво се облей с ледена вода...дано ти дойде малко акъл в главата. :smt019 Земи мисли малко сама :smt019 След като не искаш да седиш с зубър,нямаш право да се оплакваш :smt019 [-X Малееее :shock: в децката сме пак :smt005

ани007
04-19-2007, 14:21
Еми то иска ли питане!?Каквото повикало,такова се обадило :twisted: !Дано ме разбереш какво искам да ти кажа :wink: