PDA

View Full Version : Дайте съвете моля ви :(



04-18-2007, 16:47
преди няколко дена скъсахме с приятелят ми,който много обичам!...той се раздели с мен понеже му било 'писнало ' и не намирал смисъл във връзката ни..мен много ме боли от това но нищо не мога да направя...няколко седмици преди да се разделим,аз виждах че отношението му се променя..говорихме много...дадох всичко от себе си за да запазя връзката ни..но за съжаление така и не успях..реших да го избягвам,поне за кратко време за да мога поне малко да го забравя...но не можах да изпълня това което бях решила,понеже сме от едно училище и се виждаме по коридорите...1вия път като се засякохме аз си казах 'ок само засичане,нищо повече' но той дойде при мен 2 пъти..и така всеки ден от тогав си идва всяко междучасие при мен..вечер той ме търси по скайп...мислите ли че може би му липсвам или по навик идва понеже знае че може да сподели и винаги ще му дам съвет как да постъпи в дадената ситуация...имам и още един въпрос,бих искала да го помоля да отидем на кино,обаче се чудя дали сега -да не би да е твърде рано или пък не е ... незнам вече..моля ви дайте ми съвет какво да правя,защото така ми е много гадно..страшно много ми липсва и безкрайно много го обичам... :smt010

sherry
04-18-2007, 16:54
Колко време продължи връзката ви? Един съвет - не го кани да излизате, той е скъсал с теб, защото си му омръзнала. Ти май искаш да се съберете пак. Остави го да усети липсата ти. Не му се включвай първа ти в скайп. Дано разбере грешката си, прикривай поне за известно време чувствата си.

Adwokat
04-18-2007, 16:56
може и да му липсваш... никой незнае освен той самия.. пък относно за киното питай го е кво толкос..

koalka
04-18-2007, 17:51
И да го поканиш, според мен няма да има смисъл.Просто трябва да се примириш, защото той няма чувства към теб.Нещата няма как да се променят изведнъж.

happy_cute
04-18-2007, 18:56
Хей много бързо отказвате момичето според мен той просто е свикнал вече с присъствието си и държанието ти към него!Знаеш ли сега с едно момче пробвам друг начин да го объркам :lol: значи въобще не му обръщам внимание и здрасти не му казвам и като ме пита нещо се правя,че нищо не е станало и той се спуква от яд =) Предлагам ти така да направиш или ако запозва нещо да се държи с теб все едно си "жена" му,то кажи му рязко:"Не съм ли ти писнала?!"

P.S.:Направо ставам за модератор :P

LaDy_FroM_HeLL
04-19-2007, 10:34
color=#FF0000 Toi sus sigurnost ne e sprql da izpitva sushtoto,zashtoto chuvstvata ne ymirat ei taka..moje bi naistina my lipsvash..no ne pravi greshkata ti da go tursish..shtom ti e kazal"omruznala si mi"sega se druj bezrazlichno,kolkoto i da e trudno..Toi shte razbere kakvo e zagubil,a ako iskash da stane po-rano stoi na distanciq .. i probvai varianta na happy_cute mislq che shte dade rezultat.. :) Yspeh macka :!:

KuPO
04-19-2007, 10:48
еми кажи му ,че още имаш чувста към него и го попитаи за неговите после поне няма да се чудиш дали му липсваш или още те обича друг е въпроса ,че ако вече няма чувста към теб ще ти стане малко ще се сдухаш ,но нали знаеш времето лекува всичко :smt016

04-19-2007, 16:06
а аз мисля че трябва да се бориш

BAYO
04-19-2007, 16:32
Може и да му липсваш, но нека още малко усети тая липса. Нека е наясно с чувствата си. Може пък и да стане твоето. По-добре е за сега, да не го търсиш, дръж се леко игнориращо. Нали уж си му писала, за кфо те търси ... не е на ясно младежа, но ще се проясни. Или ще те потърси, или ще му писне да те търси и да си каже ' тая па кфа излезна ' и да зареже всичко. Въпрос на характер според мен.

kobrichka
04-19-2007, 16:32
Колко време продължи връзката ви? Един съвет - не го кани да излизате, той е скъсал с теб, защото си му омръзнала. Ти май искаш да се съберете пак. Остави го да усети липсата ти. Не му се включвай първа ти в скайп. Дано разбере грешката си, прикривай поне за известно време чувствата си.

Така ще е най-добре да постъпиш.Не му се натрапваи,остави го известно време,за да види какво е загубил.

ivo_Holdinga
04-20-2007, 19:05
spored men ima chuvstva kam teb vse oshte,no ili go e sram da doide pri teb sled tova koeto ti ekazal,ili prosto e sviknal s teb i deistviqta mu sa neshto kato ejedneven reflex da idva pri teb...ama ne se otkazvai pravi vsi4ko po silite si :wink: uspeh i dano tva zavurshi s HEPPY END :wink:

04-20-2007, 20:09
моля ви дайте ми съвет понеже много си го обичам....днес дойде до нас и в един момент беше мил а после по студен от айсберг...защо се държи така :smt010

ivo_Holdinga
04-20-2007, 21:33
sledvashtiq put kato doide pri teb prosto go celuni :wink: tuko vish se osaznae :wink: :P

honda^
04-20-2007, 21:41
Ако иска666 да идете на кино просто "по приятелси", го покани, но ако не... няма смисъл. Не мисля, 4е му липсва666, а по-скоро си дава666 напразни надежди, за да не те боли толкова. :|

Adwokat
04-20-2007, 22:38
може би той самия незнай кво иска още :smt017

_[LiFe-StiLe]_F
04-20-2007, 22:53
не мисля, че трябва да избързваш толкова с поканите. първо изясни какво иска той от теб. ако нямаш смелоста да го питаш в очите, то тогава го попитай в скайп за това. нека стане ясно какво иска в крайна сметка! след това вече мисли за останалите неща