PDA

View Full Version : Нормално ли е... или в мен е проблема...



04-18-2007, 19:42
Здравейте..
Това е сигурно поредната позава тема на която сигурно няма да обърнете внимание... Но няма с кой да споделя тъй като нямам приятели...

Ходя с едно момиче което много, много обичам от 2 месеца..
Тя също твърди че ме обича... ( незнам как да обясня всичко)
1-вия месец бяхме непрекъснато заедно - навсякъде.. После тя замина за малко и се върна след известно време... След което 2 , 3 дена пак бяхме заедно повечето време от деня.. (смисъл повече време прекарвахме..)
И.. незнам .. аз ли сгреших някъде... :( .. Започна да излиза с други хора (нормално.. Нямам нищо против).. и вече се виждам по-малко време.. (около 1-2 часа) през което време или ми говори някви случки и такива.. или си говори с други хора които са около нея...
Всякаш ме отблъсква.. Искам да я хвана за ръката.. Да я гушна, тя някакси се отдръпва.. или на мен така ми се струва.. Искам да я цункам тя пак.. Нещо странно..
По пътя за вкъщи.. я попитах.. Дали ме обича още и дали ми се сърди зарди нещо.. Тя ми каза че не ми се сърди и че ме обича..

Но така си продължава.. се едно сме само приятели... някакси все едно тайно ме отблъсква.. Излиза с други повече време с мен се вижда минимално възможно най-малкото време.. Незнам Сигурно само така си мисля.. Или аз нещо неправя като хората... За нищо нестаам...
Съжалявам че толко куцо обесних работата... Сигурно никой не ме е разбрал... Надявам се някой да прежали времето което ще чете това..
Благодаря ви предварително...
и на тези дето ще ме псуват Благодаря...

KisskilleRcHe
04-18-2007, 19:49
Баце или ти си се депресирал до ента степен или просто вече сте си омръзнали. Но и в двата случая трябва да направиш всичко съзможно за да си върнеш девойката, ако наистина я обичам. Мн е тупо да те съветват да си поговориш с нея защото ти си го направил. Настоявай да се виждате по-често не не ставай нахален. Бори се за нея!

Успехи и мн любов ! :smt008

04-18-2007, 19:55
Да сдухан съм до ента степен..........
Да говорили сме.. Направо си я питах...
Тя ми отговори... че има нужда от свобода..
Каква ти свобода.. :smt010
Какво значи да сме си омръзнали.. Аз я обичам никога не би могла да ми омръзне.. Тя твърди същото... се си мисля че ако съм и омръзнал щеше да ме зареже.. но ... :smt013 :smt010 :smt010 :smt010

Всеки ден набирам.. Опитвам се да се усмихвам пред нея.. Но тя прави просто така, че аз се сдухвам до край.. Незнам какво да правя.. пак ли да говоря с нея.. вече за 10-ти път???

В мен е проблема.. в мен........ :smt010 :smt010

KisskilleRcHe
04-18-2007, 20:01
Не няма смисъл да говориш с нея за 3445435345 път. Кфо да ти кажа. Ами разпитай някоя от нейните френдки дали им е казвала нешо за теб. Незнам мн ме шашна с тфа . Извинявай ако не съм ти помогнал.

koalka
04-18-2007, 20:04
Тя не знае какво иска според мен...Ти не й ли даваш така мечтаната свобода(това не го разбирам, какво има предвид под "искам свобода").Според мен нещата опират до това, че може би няма същите чувства.Говори с нея и й кажи, че не ти е приятно да се държи така с теб.Колкото и да я обичаш не допускай такова отношение...

assd
04-18-2007, 20:27
остави, за една п*тка нема се сдухваш - к*рви има на килограм, направо с лопата да ги ринеш
стига сте се заблуждавали с тая любов, такова нещо няма - жените искат само пари, мъжете само да ги еб*т един два пъти и толкоз (до това заключение стигнах за моите скромни 20 години)
айде дерзайте!

Adwokat
04-18-2007, 21:25
еми пич кво да ти кажа тя или е много зле или ти си го внушаваш , но знам кво е чуството така , че не се предавай... [-X

Cosmo
04-18-2007, 21:42
Tq ili ne znae kakvo iska ili ne znae kak da ti kaje,che iska da se razdelite...I v dvata sluchaq ti ne si tozi koito trqbva da se sduhva..Ot tova,koeto si napisal mi se struva,che ti se e kachila na glavata i si pravi kakvoto iska bez da se syobrazqva s teb...i na tova ako mu se kazva vryzka-Evala..
Trqbva ili tq da se opravi ili ti da q opravish...Ne moje da tyrpish takova otnoshenie..Ot 24 chasa da ste zaedno 1-2 i prez tqh tq pak da ne ti obryshta vnimanie..Ima dva nachina ili q pitash zashto se dyrji taka ili spirash da i obryshtash vnimanie,ako tq ne zabeleji promqnata-sorry,pich no taq macka ne e vliubena v teb i e po - dobre da se razdelite,kolkoto i da q obichash kogato chuvstvata ne sa vzaimni nqma smisyl ot vryzka..
Nadqvam se,che sam pomagnala pone myyyynichko.
Uspeh :wink:

04-19-2007, 04:42
Е.. Благодаря ви за бързите отговори...
Ще се опитам пак да говоря с нея (за кой ли не път)
и мамка му. защо винаги като тръгна да говора с нея за нещо сериозно.. винаги идва някой и преебава всичко...
п.с. последния път когато си говорихме.. ми каза също и че иска повече да се усмихвам.... ](*,) .. Фалшиво аз немога да се усмихвам....

vvs_go
04-19-2007, 08:19
moje da e v cikyl

MoHuTo
04-19-2007, 08:33
Проблема не е в теб, а в нея.Явно тя няма същите чувства към теб, а не иска да ти го каже...и го прави чрез намеци..което е още по-гадно.Моя съвет е да говориш с нея и да я попиташ в прав текст защо се държи така и изобщо има ли чувства към теб..Ако няма по-добре я зарежи..колкото и да я обичаш не и позволявай да се държи по тоя начин [-X

LaDy_FroM_HeLL
04-19-2007, 09:41
MxM tova e mnogo koFti..pich nqma smisal da se tormozish taka..problema ne e v teb!Tvoeto momiche,kolkoto i da e gadno mai ne te loFka kakto ti neq!Shtom ti prechat horata(v smisal,che idvat i se natrapvat)Izvikai q vuv vas i q razpitai otvsqkude..ako razberesh,che veche chuvstvata i ne sa kakto predi po-dobre q skusai,zashtoto posle shte ti bude oshte po-trudno ..no ne pozvolqvai podobno otnoshenie [-X Obqsni i,che s podobno na neinoto povedenie nemojesh da se ysmihvash istinski..pitai q kakva tochno svoboda iska..pitai q dali iska vreme da si pochine i da si osmisli neshtata..ako ti kaje da .. poveche ne se vrushtai pri neq a ako ti kaje,che ne iska da se razdelqte znachi vse pak te obicha .. i prosto trqbva da se razberete kak da se durjite edin sprqmo drug :smt008 aide Yspeh :))

madlencheto:)
04-19-2007, 09:50
Ми едва ли е в теб проблема.По думите ти личи,че все още я обичаш и искаш да си с нея, но тя.. явно не отговаря със същото.А и щом ти е казала,че иска свобода... не ти отделя много време.
Според мен никак не вървят нещата на добре..
просто говори с нея ОТНОВО! и й кажи всичко това,което ни каза и на нас.. и че любовта й не я доказва с нищо и затова си мислиш такива неща:( ако продължава по същия начин е по-добре да се разделите,защото нито на нея ще й е хубаво, щом искала свобода.. отблъсква те.. ,нито на теб ще ти е добре,защото ще се измъчваш от нейното държание.

04-19-2007, 10:36
Ем.. Благодаря ви.. ще опитам.. :smt010

Ами аз и го казах в очите попринцип..
Попитах я.. Обича ли ме още и дали съм и омръзнал..
Тя ми каза Че ме обича и че говора глупости и да престана (разбрахте ме) и после точно каза.. (неможем непрекъснато да сме заедно аз имам нужда от малко свобода..) което изречение не разбрах.. и после се появи брат и от измежду някъде и (трябваше да си ходят)..

Дали не ми се сърди че не и подарих нищо.. Онзи ден направихме точно 2 месеца.. Възможно ли е да си ми го връща тъпкано за където не съм и подарил нещо.... :smt010 :smt010

04-19-2007, 10:37
Даже тя беше заминала... В чужбина..
И каза че се е Върнала заради мен, а иначе трябвало да остане там да живе..

Оффф Неразбирам кво стана...... :smt010 :smt010 :smt010

Adwokat
04-19-2007, 10:45
еми може наистина да се е върнала зарад тебе.

energy_girl
04-19-2007, 10:54
Приятел според мен проблема е в това че прекалено мн време прекарвате заедно.Може би трябва да и дадеш малко въздух да си поеме.Може би се чуства малко задушена.И аз съм се чусвала така когато съм с приятеля ми и той постоянно иска да му обръщам внимание,да ме целува и т.н.

energy_girl
04-19-2007, 10:54
Приятел според мен проблема е в това че прекалено мн време прекарвате заедно.Може би трябва да и дадеш малко въздух да си поеме.Може би се чуства малко задушена.И аз съм се чусвала така когато съм с приятеля ми и той постоянно иска да му обръщам внимание,да ме целува и т.н.

04-19-2007, 11:17
Знаеш ли.. energy_girl.. Може и да си права..
И силно се надявам да си...
10x..... :)

04-20-2007, 03:25
И колко време трае тва "поемане на въздух" ...
да не е да е вечно ?

:smt013 :smt010 :smt011 :smt013 :smt010 :smt011 :smt013

Кукличка
04-20-2007, 06:50
Кажи и,че нещата не ти харесват така и ,че ако нейното поведение не се промени ,това ще е края.И въпреки ,че е малко крайно действие,не се уставяй да те прави на маймуна... :) Ако те обича наистина,ще се промени .А ако оставиш нещата такива каквито са,тя ще те зареже.. Успех O:)

04-20-2007, 08:36
Единствения ти проблем е че прекалено много се вайкаш.
Натисни си малко спирачките, дай и малко от това прострванство, дето го иска. Не й се обаждай там няколко дни, иазлизайте само ако тя ти се обади. Наслаждавай се на свободното си време. Не сте женени...

Епа как така нямаш приятели, уе?

BAYO
04-20-2007, 09:49
Кажи и,че нещата не ти харесват така и ,че ако нейното поведение не се промени ,това ще е края.И въпреки ,че е малко крайно действие,не се уставяй да те прави на маймуна... :) Ако те обича наистина,ще се промени .А ако оставиш нещата такива каквито са,тя ще те зареже.. Успех O:)

Е тва е мнението! :wink:

vicito
04-20-2007, 10:12
ми наистина е по-добре тя да те търси,а не ти нея.а когато излезете (ако сте с приятели) не я докосвай дори.ако те обича тя ще осъзнае грешката,която допуска!но ако не й направи никакво впечатление-бий й шута без да се колебаеш изобщо!!!

04-28-2007, 08:47
Ами... нищо не се случва и досега...
Говорих пак с нея.. питах я "тази свобода значи ли че неискаш да сме заедно.." тя каза НЕ...
И сега си продължава така... Виждаме се за по 30 минути на едно место - говори си със всички други но не и с мен.. Дърпа се.... каня я да излезнеме неиска...

Да считам ли че сме се разделили вече... ?
Или иска свобода? пффф

:smt013 :smt013 :smt013 :smt013
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010

BAYO
04-28-2007, 09:05
Мисля, че всичко е свършило, колкото и тъпо и гадно да звучи. Просто я остави да произвола на съдбата и си гледай живота. Нека тя да съжалява, не ти!

04-28-2007, 12:13
Хах, ситуацията е същата както беше и при мен! Бях се влюбил истински, а тя ме "заряза"! Някои неща никога не ще разбера. Чувствата ми не могат да се убият така лесно. Много ми беше гадно. Но все пак тя настоя да останем най-добри приятели! Трябваше ми време да осъзная всичко това, страшно я обичам, но... нещата се подреждат някак си. Не си струва да ревеш.
Сега съм някак си спокоен, че същият необясним феномен се случва и с други. Какво да се прави прави - любов ли е да я опишеш :| :)

Jackie
04-28-2007, 14:18
Чети по-долу :

Преди време един мой адаш, син на много близки и свестни приятели на наще имаше гадже. Ми к'во да ти кажа той чакаше тя да каже "а", за да довърши азбуката. Беше честно казано лилга. Въртеше го на малкия си пръст без той да се усети до последно. Майка ми му наля малко акъл и той си отвори очите, след което 2 дни по-късно скъсаха. Направи си сметка и размишлявай върху това. Забравих да споменя, че ходеха 3 години.
Като виждаш, че те отбягва и т.н., аз ако съм на твое място ще и го кажа в очите колкото и да я "обичам". Просто ми е писнало да се държат както си искат с мен и да не се съобразяват.
Като не им изнася - майната им !
Не е болка за умиране !

04-28-2007, 14:23
Хах, ситуацията е същата както беше и при мен! Бях се влюбил истински, а тя ме "заряза"! Някои неща никога не ще разбера. Чувствата ми не могат да се убият така лесно. Много ми беше гадно. Но все пак тя настоя да останем най-добри приятели! Трябваше ми време да осъзная всичко това, страшно я обичам, но... нещата се подреждат някак си. Не си струва да ревеш.
Сега съм някак си спокоен, че същият необясним феномен се случва и с други. Какво да се прави прави - любов ли е да я опишеш :| :)

Да! :smt010

Но ако беше си ми казала че неиска да е с мен щеше да е много по добре.. и по лесно за мен..

Въпреки че сега, знам че нещо ме отблъсква и че съм я питал 300 пъти дали иска да се разделим и отговора и е бил "НЕ"..

Все още в главата ми има една мрежа... мисла си секви работи...
Все едно има няква надежда... :smt010 ... Все едно немога да повярвам че тези силни думи които ми ги казваше преди не са верни сега... и то така изведнъш..
Ами какво ще стане ако пак ме потърси някога ??
Немога вече така.. искам да си ми го каже.... :smt010

04-28-2007, 14:29
Чети по-долу :

Преди време един мой адаш, син на много близки и свестни приятели на наще имаше гадже. Ми к'во да ти кажа той чакаше тя да каже "а", за да довърши азбуката. Беше честно казано лилга. Въртеше го на малкия си пръст без той да се усети до последно. Майка ми му наля малко акъл и той си отвори очите, след което 2 дни по-късно скъсаха. Направи си сметка и размишлявай върху това. Забравих да споменя, че ходеха 3 години.
Като виждаш, че те отбягва и т.н., аз ако съм на твое място ще и го кажа в очите колкото и да я "обичам". Просто ми е писнало да се държат както си искат с мен и да не се съобразяват.
Като не им изнася - майната им !
Не е болка за умиране !

Всеки път когато се стегна... И тамън да и тура една майна.. и нещо се размеква в мене... И просто немога.. а някакси искам да го направя.. въпреки че знам че после ше е гадно за мене известно време... но така ше се изпокараме, а аз неискам... Никога се не беше държала така .. а сега се държи.. със ВСЕКИ друг говори и се смее и прекарва време.. само не и с мене... !!!!!!!!!! :smt014 :smt014 :smt014 :smt014

Jackie
04-28-2007, 14:32
И въпреки това продължаваш да се водиш на хорото ? Имаш си свое иго - използвай го! Не може тя да е "нещо", за което живееш. Стегни се и бъди мъж! Казвам ти го от личен опит, правил съм такива неща, дори след това да ми е било седмица мъчно и гадно, но както виждаш жив съм още, мога да пиша. :lol:

04-28-2007, 16:37
И въпреки това продължаваш да се водиш на хорото ? Имаш си свое иго - използвай го! Не може тя да е "нещо", за което живееш. Стегни се и бъди мъж! Казвам ти го от личен опит, правил съм такива неща, дори след това да ми е било седмица мъчно и гадно, но както виждаш жив съм още, мога да пиша. :lol:

Знам какво имаш предвид.... Но нали ти казвам това никога не е било..
Има причина за да "ме върти на пръста си" - НЕ И ГО ПОЗВОЛЯВАМ в момента.. искам да разбера шибаната причина...

Както и да е..
Оставям я да прави каквото си иска.. Нищо няма да и казвам нищо няма да и говоря.. няма и да я търся....

""Остави я на свобода.. ако тя те обича ще се върне при теб.. "

BAYO
04-28-2007, 17:14
Знам какво имаш предвид.... Но нали ти казвам това никога не е било..
Има причина за да "ме върти на пръста си" - НЕ И ГО ПОЗВОЛЯВАМ в момента.. искам да разбера шибаната причина...

Както и да е..
Оставям я да прави каквото си иска.. Нищо няма да и казвам нищо няма да и говоря.. няма и да я търся....

""Остави я на свобода.. ако тя те обича ще се върне при теб.. "

Не съжалявай. Решението според мен е правилно =D>

me4okosmonaft
04-28-2007, 17:19
мх
аз щи кажа момичетата имат един такъв проблем(някои)
като почнеш да се държиш добре с тях им става необяснимо гадно
варианта дет си го избрал е добър-заеби я малко ти и ше видиш как ще и стане интересно
а и друго...макар и гадно...ако го прави това още сега или когат и да е
много вероятно да не е писано да сте :?

04-28-2007, 17:33
Благодаря пак на всички..
и съжалявам че вдигам темата отново и отново...