PDA

View Full Version : Защо толкова жесток БАН?



Отдавна чудеща се
04-18-2007, 23:17
Здравейте! Чудя се отдавна. Аз съм едно момиче от град Добрич и не мога да влизам тук от около година по простата причина, че има наложен бан на абсолютно всички от Добрич.Нет, а това са повече от 50 % от ползващите интернет в Добрич.
Обръщам се към модератори и администратори с молбата да направите нещо за нас невинните. Не може заради някакъв си пубер да страдаме всички. ](*,)


Благодаря!

Forslor
04-19-2007, 14:16
Ами то хубаво правиш ,че се обръщаш ама пак не си налучкала правилния раздел във който да пуснеш темата за да и се обърне някакво внимание от когото трябва.

dete_na_prostora
04-19-2007, 22:08
Аммммм ти как написа темата, кат цял Добри4 баннат #-o

Forslor
04-19-2007, 22:23
Аммммм ти как написа темата, кат цял Добри4 баннат #-o
Oффф ти за проксита чувала ли си ? А за варианта ,че пише от друг комп на който интернет доставчика му не е този който има бан. #-o :lol:

dete_na_prostora
04-19-2007, 22:29
Аммммм ти как написа темата, кат цял Добри4 баннат #-o
Oффф ти за проксита чувала ли си ? А за варианта ,че пише от друг комп на който интернет доставчика му не е този който има бан. #-o :lol:

Ноштем блондинчестото ф мен мноо ми избива и бафно зацепвам :lol: Иначе афторката не е споменала доставчици и прочие, ми че цял Добрич баннат #-o забрайх да фърлям боб за да отгатна :lol:

04-20-2007, 20:07
Аммммм ти как написа темата, кат цял Добри4 баннат #-o
Oффф ти за проксита чувала ли си ? А за варианта ,че пише от друг комп на който интернет доставчика му не е този който има бан. #-o :lol:

Ноштем блондинчестото ф мен мноо ми избива и бафно зацепвам :lol: Иначе афторката не е споменала доставчици и прочие, ми че цял Добрич баннат #-o забрайх да фърлям боб за да отгатна :lol:

Айде, върни се пак, моля те и прочети поста ми внимателно.Аз - аВторката съм написала доста ясно кой е доставчикът.
Май някой се е изрусявал скоро? :-D ;-)