PDA

View Full Version : с какво се разли4авате от другите



GoLdy
04-19-2007, 05:07
нека всеки да напи6е с какво се разли4ава от другите с какво е разли4ен и специален , за6тото аз немога да открия тези ка4ества в
себе си

koalka
04-19-2007, 06:37
Не се имам за много специална.Но определено мога да се похваля, че не съм от момичетата, които плетат интриги и клюкарстват.Защото в моя клас всички са такива(е, има изключения).

BebeTooOoo
04-19-2007, 06:56
Немога да кажа че съм специална.Все пак хората са различни.Но лично за себе си мога да кажа...че (както каза коалка) не съм от тези момичета които обичат да спорат,търсат се с някой да се заядът...или обсъждат даден човек...тоест клюкарстват...не мисля че в това има нещо хубаво....напротив.

beautiful.soul
04-19-2007, 07:33
Не съм специална, различна съм, не всички хора са толкова забавни, без никакви задръжки, имам свой собствен стил (на обличане, на мислене.. на всичко)... не се самоизтъквам (мразя) просто казвам мнението за себе си,, оригинална съм...

Cosmo
04-19-2007, 07:54
Ami ne sam koi znae kakvo,no mislq che se razlichavam s tova,che vinagi znam kakvo iskam i kak da go polucha..ne chakam mama i tate da mi pomognat :wink:

cherinka
04-19-2007, 08:03
Втора лигла като мене няма :-D

bqsna_teenagerka
04-19-2007, 08:11
не мисля 4е съм нещо много висшо....не мисля 4е съм нещо пове4е от другите...има много по красиви по сексапилни по умни от мен...но се харесвам такава каква то съм защото всеки един от нас е уникален..и има нещо с което е по разли4ен..дори да не го вижда..всеки 4овек има добри и лоши страни...ве4е отделен въпрос кое от двете преобладава пове4е. :wink:

LaDy_FroM_HeLL
04-19-2007, 10:13
Vinagi sum kazvala,che sum unikalna,no ne zashtoto se mislq za boginq ili puk zashtoto pretejavam vsichko,a zashtoto vseki e sam po sebe si e ynikalen,edinstven,nepovtorim...e da kato men drugo chudovishte takova nqma :-D ama t`va veche e druga tema..i vse pak vseki se otlichava ot ostanalite,ako ne bqhme razlichni nqmashe da sushtestvuvame..Rano ili kusno vseki sam razbira i otkriva razlichiqta si

NightSky
04-19-2007, 10:17
Всеки е уникален.Не клюкарствам, не обсъждам хората, казвам всичко в очите, но не така че да обидя някого.

Adwokat
04-19-2007, 11:03
Всеки се различава с характера си :)

`Death`Whore`
04-19-2007, 11:05
Доста различна съм от другите. Най-малкото доказателство за това е, че повечето хора не ме разбират.

deidiy
04-19-2007, 11:59
различна единствена уникална неповторима 8) РЕУН :lol: имам собствен стил,без задръжки,голяма лигла и едновременно с това и много сериозна когато се налага,забавна и обичам да съм център на внимание :smt016

FiRe_LaDy
04-19-2007, 13:24
Veseki e razlichen i unikalen sam po sebe si.Az ne mislq,che sym koi znai kakvo,no moga da kaja,che se otlichavam ot drugite i to vidimo.Dokato povecheto momicheta se interisuvat ot grimove,drehi i t.n.,za men tova ne e na dneven red(est grija se za sebe si).Za men po vajno e kak se chuvstvam az i koe mi haresva za men.Vinagi sym sebe si i ne kopiram nikogo.Kazvam tova,koeto mislq i pravq tova,koeto smqtam za dobre.Ne se syobrazqvam s vsichki.Vse pak ne jiveq za horata ...

`Death`Whore`
04-19-2007, 13:59
Ако всички бяха различни, всъщност никой нямаше да е различен, защото нямаше да има еднакви хора. И много се заблуждавате по отношение на това, че няма еднакви хора. Има! И то повечето хроа са такива - мислят еднакво, говорят еднакво, обличат се еднакво...ясни са ми.

second_heartbeat
04-19-2007, 14:02
Тя малко като самохвалство излезе тая тема.. а то не е хубаво нещо.

mnogomili4kata-sf
04-19-2007, 14:09
Нещо и аз не ги намирам тия черти само знам, че приемам всичко много философско, имам си своите мании и не се срамувам от тях. Само че и мен като `Death`Whore` не ме разбират хората, заради този ми ексцентризъм. Може би друго нещо е това, че умея да се радвам на малките неща...

IKisseDAGirL
04-19-2007, 15:02
В повечето случаи един човек не е специален заради само едно свое качество, а заради точно определена унникална комбинация от такива, която включва дори недостатъците му..

BAYO
04-19-2007, 15:52
Еми с кво? С какво ли не? Всеки си е различен сам по себе си, за това, че е просто човек. А хората един с един не си приличат. Чертите от характера най-вече. По тях се разпознавам от далече и по-скоро в реалния живот съм такъв, какъвто не са повечето ми приятели и познати. Имам различно виждане по въпроса за живота и тва е достатъчно.

GoLdy
04-19-2007, 16:12
nqkoi mneniq mi haresvat drugi ne kakvo zna4i nesum specialna`
skromnosta e za tezi koito nqmat dr ka4estva :)

mnogomili4kata-sf
04-19-2007, 18:10
В повечето случаи един човек не е специален заради само едно свое качество, а заради точно определена унникална комбинация от такива, която включва дори недостатъците му..

Е тва е истината!!!!!!!

Adwokat
04-19-2007, 18:13
Различен съм с чаровната си усмивка :-D :-D :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-19-2007, 18:14
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=89579 :!: :!: :!: :!:

She-Devi!
04-19-2007, 18:16
може би с това че във всеки един момент хахах нося пакетчета захар със себе си...и си ги гризкам...
...може би защото ...си говоря сама и си отговарям...
и може би ...защото все пак съм DenpECu9| а съм най-веселият депресиран червей който познавате :) хахахах
:idea:

_Cassie_
04-19-2007, 18:47
"Скромността е за тези, които нямат други качества!" Затова аз съвсем не мисля да скромнича, Да, аз съм уникална, да чувствам се специална. И не за друго, а заради точно това, което съм. Защото знам какво искам от живота и как да го получа, знам какво мога и на какво трбва да се науча! Специална съм именно заради всички красиви неща, които умея и заради онези глупави постъпки, които понякога правя! :P :P :P

ABSOLUTme
04-19-2007, 18:52
Доста различна съм от другите. Най-малкото доказателство за това е, че повечето хора не ме разбират.

Уникална в моите очи,но няма да тръгна да ви убеждавам.
Специална в очите на моя човек,но и това няма да го обяснявам.

04-19-2007, 19:35
Аз се намирам за доста по-различна от другите и не си харесвам това, че се притеснявам от този факт! Вместо да се радвам, че съм уникална аз се гледам да се уеднаквя с другите!

Just_say_no
04-19-2007, 19:38
az sam unikalna sas svoeto darjanie s na4ina si na gledane kam sveta (kolkoto i neskromno da zvu4i ;) )

AliceSw
04-19-2007, 20:50
имам само 2 типично женски качества
:arrow: обичам да клюкарствам
:arrow: обичам да се гримирам
другите черти от характера ми са по-скоро мъжки, пък съм женско :-s

ПП забравих - Аз съм човек на изкуството :-D

`Death`Whore`
04-20-2007, 05:14
Аз пък от женските лиготии обичам само бижута.

KisskilleRcHe
04-20-2007, 05:54
Всеки едни човек е иднивидуална личност и се различава от другите. Аз не съм нищо особено. Просто мацките ми се кефат защото мисля като човек на 23..... И само това е. Надживял съм си връстниците.