PDA

View Full Version : Какви са мъжете/момчетата в действителност...



Juli R
04-19-2007, 09:01
Направо вие мъжете много ме дразните наистина.Такива идеални жени няма!Дори и да има вие не ги заслужавате,защото и вие не сте идеални!Разберете и аз мога да искам мъж 185 да изглежда като модел,със супер тяло да ми готви,във леглото да е перфектен и да ме слуша каквото кажа!И ние имаме право на да искаме идеалните мъже ,а не само вие идеалните жени!! Ама кога ли ще си го набиете в главите?! НИКОГА бих казала аз, щото нямате достатъчно мозък като ние.Ама сега и да ме критикувате за по-горе написаното... моето мнение не може да го промените примирете се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kukla_s_pru4ka
04-19-2007, 09:11
НИКОГА бих казала аз, щото нямате достатъчно мозък като ние.Ама сега и да ме критикувате за по-горе написаното... моето мнение не може да го промените примирете се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1vo:
Nqma da te kritikuvam za kazanoto,6toto mnenieto ti e bezmisleno.
2ro:
Ne bih i az kazala,4e nqmat mozak kato ''NIE'',po-skoro ''nqmat mozak kato NAS'',ama aiide... :lol:
3to:
Tova za mozaka ne zavisi ot pola,a ot 4oveka

04-19-2007, 09:17
На кой му пука за твойто мнение за нас... :mrgreen:

hristowow
04-19-2007, 09:22
Идеални жени и мъже не съществуват. Някой да ти е забранил да искаш идеални мъже? Искай си, но няма да намериш. Явно имаш в момента много лошо настроение. А между другото мнение не може да се промени чрез критика. Дано ти е олекнало като си го написала това. Предполагам, че си много добро момиче.

Digital
04-19-2007, 09:38
Направо вие мъжете много ме дразните наистина.Такива идеални жени няма!Дори и да има вие не ги заслужавате,защото и вие не сте идеални!Разберете и аз мога да искам мъж 185 да изглежда като модел,със супер тяло да ми готви,във леглото да е перфектен и да ме слуша каквото кажа!И ние имаме право на да искаме идеалните мъже ,а не само вие идеалните жени!! Ама кога ли ще си го набиете в главите?! НИКОГА бих казала аз, щото нямате достатъчно мозък като ние.Ама сега и да ме критикувате за по-горе написаното... моето мнение не може да го промените примирете се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не е вярно. Мен пък ме вбесява че сяка втора по улицата се прави на манекенка.

ShannonLarkin
04-19-2007, 09:43
Направо вие мъжете много ме дразните наистина.Такива идеални жени няма!Дори и да има вие не ги заслужавате,защото и вие не сте идеални!Разберете и аз мога да искам мъж 185 да изглежда като модел,със супер тяло да ми готви,във леглото да е перфектен и да ме слуша каквото кажа!И ние имаме право на да искаме идеалните мъже ,а не само вие идеалните жени!! Ама кога ли ще си го набиете в главите?! НИКОГА бих казала аз, щото нямате достатъчно мозък като ние.Ама сега и да ме критикувате за по-горе написаното... моето мнение не може да го промените примирете се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не е вярно. Мен пък ме вбесява че сяка втора по улицата се прави на манекенка.

ДА ! И НАЙ-ДЕБЕЛИТЕ КРАНТИ И ТЕ ! :smt076

KisskilleRcHe
04-19-2007, 10:00
Да ама ако ни няма нас кфо ше правите. Замисли се малко по-тупо изказване от това не бях виждал.

katttto3
04-19-2007, 10:17
kvo sa jenite i majete?!Sa6testva,koito ne sa idealni no i ednite i drugite ne mogat bez dr. pol!Kvo ima da mu sporite.. :roll:

04-19-2007, 10:19
Никой не е перфектен, няма идеален човек : )

Adwokat
04-19-2007, 10:52
Ами ние момчетата сме "ГОТЯНИ" :smt005

tctccc
04-19-2007, 10:57
awe deca...kompleksite na drugo mqsto pls...........................

KuPO
04-19-2007, 11:01
различни :smt016

04-19-2007, 11:03
Направо вие мъжете много ме дразните наистина.

Има вибратори, лесбийки... никой не те кара с мъже да ходиш


Такива идеални жени няма!

Докажи


Дори и да има вие не ги заслужавате, защото и вие не сте идеални!

Ти ще кажеш...


Разберете и аз мога да искам мъж 185


Това височина или размер?
Аз съм 190см висок


да изглежда като модел

Пак за мене говориш


със супер тяло

Е да де


да ми готви

Готвя перфе


във леглото да е перфектен

Нямам грешка


и да ме слуша каквото кажа!

Е за т'ва няма да се разбереме

В крайна сметка както виждаш идеални мъже има
И не съм само аз

:-D


И ние имаме право на да искаме идеалните мъже,а не само вие идеалните жени!

Ми хуу
Искайте си


Ама кога ли ще си го набиете в главите?!

Няма какво да си набиваме
Можете да си искате каквото ви скимне


НИКОГА бих казала аз, щото нямате достатъчно мозък като ние.

Всъщност мъжете са с повече мозък
И си личи
Най-великите хора са били мъже


Ама сега и да ме критикувате за по-горе написаното... моето мнение не може да го промените

Боли ме фара за мнението на побъркана феминистка

Adwokat
04-19-2007, 11:05
ЛооОоол нареди я на бързата. :-D

katttto3
04-19-2007, 11:18
Момчета не я редете повече,личи си че е яко наранена тай че не и обращайте внимание.все пак мн от нас момичетата са такива и никой не ги съди-оставете я!

Adwokat
04-19-2007, 14:17
Момчета не я редете повече,личи си че е яко наранена тай че не и обращайте внимание.все пак мн от нас момичетата са такива и никой не ги съди-оставете я!

никои не я съди :)

KisskilleRcHe
04-19-2007, 14:21
Тооа пичааа я украси мн добре. Не че за нея си заслужава толкова писане де :-D

Adwokat
04-19-2007, 14:33
Темата е за КЛЮЧ , защото ВСИЧКИ знаем , че НИЕ момчетата/мъже СМЕ ГОТЕНИ.(точка по въпроса) :-D :-D :-D

Skullbreaker
04-19-2007, 14:35
Темата е за КЛЮЧ , защото ВСИЧКИ знаем , че НИЕ момчетата/мъже СМЕ ГОТЕНИ.(точка по въпроса) :-D :-D :-D

Ми виж са...Може някой да сме готини...Обаче има идиоти..Няма ги описвам , тея които често много говорят и ядат бой , сешаш ли се? То сигурно затва момичето толко ядосано , заради некой такъв..

lLady_MooN_RaiN
04-19-2007, 14:36
Различни. И времето няма нищо общо винаги е имало има и ще има надути, скромни, арогантни, всеотдайни егоистични, прости, умни, грозни и красиви нежни, груби, забавнии скучни, романтични и мъжки момчета. Въпрос на вкус и късмет е с какъв ще си.

Adwokat
04-19-2007, 14:37
Темата е за КЛЮЧ , защото ВСИЧКИ знаем , че НИЕ момчетата/мъже СМЕ ГОТЕНИ.(точка по въпроса) :-D :-D :-D

Ми виж са...Може някой да сме готини...Обаче има идиоти..Няма ги описвам , тея които често много говорят и ядат бой , сешаш ли се? То сигурно затва момичето толко ядосано , заради некой такъв..

винаги има изключения :!:

koalka
04-19-2007, 15:45
Ако е идеален няма да е интересно, поне според мен.

BAYO
04-19-2007, 16:38
Дори и роботите не са идеални вече, какво остава за хората :-k :-k

vvs_go
04-19-2007, 17:40
ne si slu4ila na myj