PDA

View Full Version : за вс които имат пр с корема



04-19-2007, 14:25
Здр!Наистина от скоро влизам във форума, но най- често срещам теми свързани с отслабване и стягане на коремчето...та реших да пусна една темичка за точно тези проблеми. Така тези диети са мн опасни и ви го казвам от личен опит... 3 месеца го карах на солетки салатки и т.н. накрая нашите ме хранеха и стояха при мен докато не хапна нещо за това ви съветвам просто оставете сладкото и тестените неща. :wink: За коремчето ще ви предложа няколко неща лесни за изпълнение и ефикасни :wink: Така освен тичане скачане на въже каране на колело ще ви предложа няколко типа коремни преси: освен нормалните може да легнете на земята като изпъвате ръцете над главата си...свиваики краката си ги повдигнете към главата, а нея с изпънати ръце я повдигнете към краката докато не ги хванете. Др начин за махане на коремчето е да седнете на земята с изпънати крака и се подпрете на ръцете си...повдигнете краката без да ги свивате и изписвайте числата до 5.трудно е но е мн добро и наистина помага. :wink: Може да легнете и да изпънете краката а ръцете поставете под главата....свивайте крака и се опитаите с противоположния лакът да докоснете коляното. Ми туй е от мен надявам се да разберете упражненията защото е трудно да ги обясниш :P Айде успех на жсички които се борят с коремчето :)

miloto na miloto:P
04-19-2007, 18:43
mersi O:)