PDA

View Full Version : "Kakvi sa priznacite,4e edno mom4e te haresva???"



[Devil_Girl]
04-19-2007, 15:13
Zdraveite,iskam savet ot vas.Kak moga da razbera edno mom4e koga me haresva???Kakvi sa priznacite?Deistviqta mu ili taka nare4eniq"ezik na tqloto"?

04-19-2007, 15:14
Ако те фане за гъза значи те харесва

Adwokat
04-19-2007, 15:16
Ако те фане за гъза значи те харесва

:smt023

koalka
04-19-2007, 15:35
Еми, обичайните...начина, по който те гледа, нещата, които ти говори.Просто се усеща.

LoLoTy
04-19-2007, 15:36
ми то се усеща,погледите,действията .................ти нямаш ли усет?

IGNGN
04-19-2007, 15:40
Ако те фане за гъза значи те харесва

:smt023

Така си е :lol:

BAYO
04-19-2007, 15:40
Ми как? Може би отношението му към теб ще стане малко по-различно, по-специално.

[Devil_Girl]
04-19-2007, 15:46
Pls daite po seriozno! :-s V moq slu4ai,mom4eto e dosta po razli4no ot vsi4ki ostanali,po seriozen e!A otnosno moq slu4ai:Haresvam go mn,i se ma4a po edin ili dr na4in da go vpe4atlq po nai dobriq na4in,toi ne obi4a razligaveni hora.kogato za 1-vi mart mu podarih marteni4ka toi imashe pone 7-8 na ednata si raka,no na dr den nose6e samo moqta.kogato sam sas moqta sau4eni4ka idva pri nas da si govorim,a ponqkoga idva stoi i si otiva ei taka! :-k .kogato se varnah ot Atina tozi mesec mu podarih grivna i q nose6e no vtornik toi poiska zaedno da se snimame a az izlqzoh ujasno zle na snikata i q iztrih i ve4erta toi kato si q poiska po skype az mu kazah 4e sam q iztrila bez da iskam,i toi mi se razsardi.Dnes ne mi kaza i "zdrasti" a po skype mi kaza 4e ne me e vijdal dnes v daskalo pri uslovie 4e se poglednahme ne vednaj.ponqkoga mi namekva 4e me haresva a dr put se pravi na nedostapen! :cry: kajete mi pls kak da go nakaram da me haresa i kak da razbera dali toi mene haresva?Tazi sutrin na daskalo stoe6e pred klasnata im staq i vse me gleda6e,neznam ve4e kak da postapq 4e da spre da mi se sardi i da si govorim pak kakto predi.PlS ako znaete ne6to po moq vapros pi6ete

BAYO
04-19-2007, 16:36
Ми тва, което се случва е добро начало, така като гледам. Отностно снимката ... предложи му цяла фотосесия ако иска, само без да се цупи и разни такива. Направи му малко подаръче с тва, да се радва като малко дете на близалка :lol: :lol: Ще се опрай сичко, не се притеснявай.

bqsna_teenagerka
04-20-2007, 17:35
Ако те фане за гъза значи те харесва

:smt023 :smt005 :smt005 :мом4етата лесно се издават няма на4ин да не разбереш,но със сигорност не е само от едно фащане за задника...това просто е зака4ка :-D

vicito
04-20-2007, 18:08
мацка,сигурна съм,че те харесва 99,9%!!!споко-сърди те се,защото му е станало криво-все пак май не си му безразлична и да изтриеш единствената ви снимка-та тва си е направо престъпление!!!ако му се извиниш и си направите още няколко снимки всичко ще е ок...

GHz
04-20-2007, 18:12
Щом е сериозен,действаи агресивно и го покани на среща и му кажи какво мислиш за него и тогава ще разбереш какво мисли за теб!!!

04-20-2007, 20:31
Pokanih go da izleze sas men i o6te dna fr-ka,no toi kaza dr pyt 6toto ne mojel,i mi kaza "nqkoi dr pyt".tam e problema 4e az i vtori pyt go pokanih toi pak mi otkaza a i ve4e se otkazvam da go kanq 4e da ne stana mn nahalna.kogato se seti 4e iska da izleze sas mene togava.i az do edna stepen sam sigurna 4e me haresva,prosto mi go pokaza v vtornik.poiska da otida sas nego do magazina no az mu otkazah i toi kaza na svoi sau4enik da otide i toi ostana pri men i sau4eni4kata mi.Malko sam obarkana,poneje nz kak da postapq sas tolkova"nedostapen"4ovek kato nego! :smt017 I ako savsem slu4aino nie tragnem,ne iskam vav nikakav slu4ai daskaloto da razbira 4e sme gadjeta.6toto az u4a v majko daskalo i ne stava toku taka,a predi 1 mesec skasah sas biv6iq si koito sa6to u4i tam,ako nqkoi ima nqkakva idea kak moga da go zapazim v taina ako stane vaob6te i kak da go nakaram da mi kaje 4e me haresva...kak da go pritisna da mi kaje?

04-20-2007, 20:48
Pokanih go da izleze sas men i o6te dna fr-ka,no toi kaza dr pyt 6toto ne mojel,i mi kaza "nqkoi dr pyt".tam e problema 4e az i vtori pyt go pokanih toi pak mi otkaza a i ve4e se otkazvam da go kanq 4e da ne stana mn nahalna.kogato se seti 4e iska da izleze sas mene togava.i az do edna stepen sam sigurna 4e me haresva,prosto mi go pokaza v vtornik.poiska da otida sas nego do magazina no az mu otkazah i toi kaza na svoi sau4enik da otide i toi ostana pri men i sau4eni4kata mi.Malko sam obarkana,poneje nz kak da postapq sas tolkova"nedostapen"4ovek kato nego! :smt017 I ako savsem slu4aino nie tragnem,ne iskam vav nikakav slu4ai daskaloto da razbira 4e sme gadjeta.6toto az u4a v majko daskalo i ne stava toku taka,a predi 1 mesec skasah sas biv6iq si koito sa6to u4i tam,ako nqkoi ima nqkakva idea kak moga da go zapazim v taina ako stane vaob6te i kak da go nakaram da mi kaje 4e me haresva...kak da go pritisna da mi kaje?
xax ami ne moje6 da go pritisne6,ako toi ima ne6to kum teb rano ili kusno 6te izpita nujda da ti go kaje,taka 4e sega prosto se radvai na momentite v koito ste zaedno i ne vziami ne6tata tolkova nasareizono,zabravi za vsqkakvi pritiskaniq i dr takiva raoti to tvoq starna.Te ne6tata 6te se slu4at ot samo sebe si,ostavi gi da se razviqt!Uspeh :P

happy_cute
04-21-2007, 06:45
Харесва те,но не е готов за връзка!Често се случва :P

ista
04-21-2007, 08:34
порасни и ще разбереш мила... ние и да ти кажем няма сми... трябва сама да се научиш. аз колко вестници Тееn Love съм прочела не е истина... ма не ми помогнаха да си хвана гадже, нали? хахаха... моля ти се. просто... почвай да флиртуваш... иии... не може да не го умееш това - всяко момиче го може;)) късмет, и заеби Интернета, а излез навънка...