PDA

View Full Version : Ne znam kakvo da pravq veche



04-19-2007, 16:46
Ami ne znam kak da go kaja...Predi chetiri meseca sre6nah edno momche,koeto obiknah mn...Veche tri meseca sme zaedno i toi ne prekysnato mi pokazva liubotva si.Tfa me radva obache na skoro se zapoznah s dr momche.Tfa novoto momche...me kara da se chustvam istinski shastliva..ne sme trygnali..no prekavrame m vreme zaedno.Edin den toi se opita da me celune i az se drypnah.Ne iskam da izneverqvam.Problema e tam, che ne znam kakvo da pravq..Gadjeto mi ima nujda ot men sega zashtoto ima mn problemi..i mi go e kazval..No ima neshta, koito se sluchvat prosto ei taka i tezi neshta sa nai-hubavite!?Molq vi pomognete mi zashtoto sym mn obyrkana.... :cry: :cry:

04-19-2007, 17:02
Прецени си сама с кого искаш да бъдеш и тогава кажи на тоя, който го оставяш за решението си. Не го лъжи, защото ще го заболи повече като те види веднага с друг..

`Death`Whore`
04-19-2007, 17:03
Обичаш приятеля си, но се зарибяваш с друг. Така не става!

Иначе ако не го обичаш вече, го остави и бъди с другия - не оставай с него, ако не искаш да си с него.

{Sweety_f}
04-19-2007, 17:07
Аз не мога да ти кажа какво да правиш,защото не знам какво чувстваш...сама трябва да решиш кого да избереш;)

She-Devi!
04-19-2007, 17:08
най-вече неизбързвай с окончателния си отговор,защото когато го изгубиш (сегащния ти)ще разбереш че нещо ти липсва...но той няма да се върне при теб ако има достойнство...
...и ако новото ти запознанство ...не оправдае очакванията ти...ще се чувстваш като в задънена улица...че нали знаеш еуфорията свършва и след това е самият реален живот с трудностите му,така че...
ако аз бях на твое място щях да избера първото момче :) първо че го знаеш от повече време и второ че ще си сигурна в него и неговите чувства... :) и все пак МНОГО МИСЛИ ПРЕДИ ДА КАЖЕШ НЕЩО!

04-19-2007, 17:31
ami razberi se s novoto mom4e(kaji mu 4e si ima6 gadje no i 4e i nego go haresva6)pone toi da znae kak e havata...a kolkoto dogadjetoti...ami hodi si s nego,podkrepqi go(no ne go lyji)zabavlqvai se i ne se turmozi s takiva prostotii(kakvo tolkova ako ima6 i dvamata(mom4etata obiknoveno biha se iskefili da imat 2 momi4eta :-D )) :wink: :D

koalka
04-19-2007, 17:47
Ти не обичаш приятеля си. :wink: Не можеш да се чувстваш истински щастлива с друг, а в същото време да казваш, че го обичаш. [-X