PDA

View Full Version : Как да му покажа чувствата си?!



DevilWish
04-19-2007, 17:47
Здравейте по принцип повече отговарям на Вашите теми ,но дойде време да пусна и една моя ,защото се чувствам доста гадно.
Значи моята най-добра приятелка преди време ходише с едно момче ,с което скъсаха ,но въпреки всичко с него сме си най-добри приятели /пък и те още се харесват/ и с това момче сме много често.Последния месец ,когато излизаме с него той взима със себе си братовчед си и последните 2 пъти ,когато излизахме заедно аз опознах братовчед му и макар че първите пъти никво впечатление не ми беше направил на външен вид ,но когато опознах толкова много се забавлявах с него и открих ,че страшно много ми допадна като характер.Т.е. осъзнах ,че го харесвам ,но той учи в друг град и много рядко се виждаме - само през уикенда.Преди няколко дни му писах по скайп някакви работи за целувки и му викам ,че ще си я взема тая целувка като се видим събота или неделя ,но не съм сигурна дали ще идва ,защото той няма комп. в другия град и няма как да потдържаме връзка.Много съм се влюбила и за това искам да Ви питам как да му покажа ,че го харесвам ,защото много се надявам нещо да се получи между нас.М/у другото единия път като бяхме на кафе и се хванахме за ръце...но незнам просто дали това е знак...
Кажете ми моля Ви как да му покажа какво чувствам? ](*,) :| :cry:

koalka
04-19-2007, 17:50
Това за другия град определено не мисля, че е проблем.Та вие ще се виждате всяка събота и неделя, което хич не е малко.Такава връзка не виждам защо да не може да се поддържа?

А относно как да му покажеш-намеквай му, флиртувай с него, пиши му примерно по скайп, просто проявявай по-голям интерес към него.Той определено ще усети симпатиите от твоя страна и дано не остане безразличен.

ThePowerOfLove
04-19-2007, 17:56
Ами като се видите първо го питай дали има гадже,дали си търси и такива...и после му намеквай с някакви малки знаци :wink: и му пращай по скайп целувки :)

DevilWish
04-19-2007, 18:02
Еми няма си гадже ,а то това с целувките по скайп не е много оригинално.Иначе незнам как да му го намекна и то това е лошото.Чудя се дали да му кажа нещо - всмисъл дали да му призня ,че го харесвам и ако да как да му го кажа по-точно? :)))

jyji
04-19-2007, 18:10
malee neznam to i az imam absoljutno su6tiq problem.Samo,4e az sum tazi ,koqto putyva.Ina4e ne6tata stoqt po absoljutno su6tiq na4in.I razli4noto vsu6tnost e 4e toi ima 4yvstva kum men.I vse pak ne6to kyca i ne6tata ne se poly4avat ](*,)

Adwokat
04-19-2007, 18:11
ем покани го на кафе(двамата) може и да се усети може и не :-D после ала бала това онова и хеп готови сте.

DevilWish
04-20-2007, 06:10
Проблема е ,че не знам дали ще може да излезем двамата /освен ако няма някаква ваканция скоро ,че да е в Пловдив/ ,защото иначе той е най-добър приятел с братовчед си и естествено идва тук най-вече ,за да излезе с него.
Може би /надявам се / тази неделя ще го видя кажете ми как да постъпя??Какво да направя?Някой приятели ми казват "Нищо изчакай той да ти каже" ,други "Кажи му истината" ,трети "Целуни го"...
Незнам наистина :-k

BAYO
04-20-2007, 09:11
Начи тва за другия град не ти тряя даже да го мислиш. Аз също съм имал такава връзка, 200 км, виждахме се само петък, събота и в неделя тя си тръгваше, но тва е супер, защото прекарвате цялото време, което имате в наличност заедно. Тва дето казваш, за целувките в скайпа, че не е било оригинално, може и да не е, но пък както ти казваш, като му пишеш или като той ти праща :* , можеш да му кажеш, че като се видите си ги искаш на живо , което е вид флиртуване. Чудесно начало за закачка, пък като дойде, идете на кафе, та дори и с братовчед си, след 2рата и 3тата среща вече ще поискаш да идете двамата, да си поговорите и така. Ако приеме, значи е заинтересован с нещо, но ако се дърпа ... :| начи не е чак толкоз. Тва мисля.

DevilWish
04-21-2007, 09:37
Начи тва за другия град не ти тряя даже да го мислиш. Аз също съм имал такава връзка, 200 км, виждахме се само петък, събота и в неделя тя си тръгваше, но тва е супер, защото прекарвате цялото време, което имате в наличност заедно. Тва дето казваш, за целувките в скайпа, че не е било оригинално, може и да не е, но пък както ти казваш, като му пишеш или като той ти праща :* , можеш да му кажеш, че като се видите си ги искаш на живо , което е вид флиртуване. Чудесно начало за закачка, пък като дойде, идете на кафе, та дори и с братовчед си, след 2рата и 3тата среща вече ще поискаш да идете двамата, да си поговорите и така. Ако приеме, значи е заинтересован с нещо, но ако се дърпа ... :| начи не е чак толкоз. Тва мисля.
Aми аз това вече го направих ,когато той ми прати целувка в скайп и аз му казах ,че като го видя ще си я искам.Май тази седмица няма да идва направо ще се побъркам ,защото не съм го виждала от миналата неделя ,а яко съм се влюбила... :(
ПС-Освен това в другия град той няма компютър и не сме си писали даже от понеделник.Ще полудея

BAYO
04-21-2007, 11:12
Ами тряя да има зали за компютри, с интернет. Мен тва не би ме спряло, че нямам компютър. Аз бях така, когато още нямах компютър в нас, преди около 7-8 г. Чатехме си с една от Сф , 200 км някъде са от нас , но намирах време, чрез смси да се разбираме в определен час да си пишем. Просто, който има желание , ще намери начин, който няма - ще намери оправдание!

jyji
04-21-2007, 15:49
Ами тряя да има зали за компютри, с интернет. Мен тва не би ме спряло, че нямам компютър. Аз бях така, когато още нямах компютър в нас, преди около 7-8 г. Чатехме си с една от Сф , 200 км някъде са от нас , но намирах време, чрез смси да се разбираме в определен час да си пишем. Просто, който има желание , ще намери начин, който няма - ще намери оправдание!
absoljutno e prav i az bqh taka edno vreme kato nqmah pc.Prosto se razbirahme s mom4eto koga da se sre6nem v 4ata :-D