PDA

View Full Version : Много суха кожа



рикчо
04-19-2007, 17:58
Първо да започна с това , че такава ми е само по лицето за съжаление :( . Да вярно пъпки и черни точки не ми излизат или ако излизат то само по брадата и по носа , но проблема е друг :( :cry:

Кожата ми е толкова суха , че под очите прозират всички възможни вени и капиляри , направо ужасно е немога да се понасям :( . Даже 2-3 сантима под очите са ми целите в синио все едно някой ме е счупил от бой и това не е нито от недоспалост нито пия нито пуша , нищо ... :cry:

Абе просто ужас отчаян съм , вече ме е срам да излизам , абе даже нямам думи вече :( . Ходих при личната лекарка , ама тя неможа да ме ориентира къде да отида за да се оправи :( .
Та искам да ви питам какво да правя :( . Къде да отида , някой ако знае добър кожен или някакъв такъв специалист да каже :( .
Абе вярно няма перфект хора , далеч съм от тази мисъл , но проблема в случая ми е , че той не е масов , а само аз го имам и се депресирам страшно много от това и незнам абе направо ужас :cry:

лудо момиче
04-19-2007, 18:03
еми отиди в кожния диспансер :)

04-19-2007, 18:22
Намажи се с олио!

рикчо
04-19-2007, 18:48
Ако говориш за тоя диспансер там при Гео Милев където спира 76 и 74 ходих , но точно този ден я нямаше лекарката , която отговаря за кожна козметика и ме прие друга няква която каза нищо не ми каза #-o и 25 лева отидоха на вятъра .

А това с олиото за какво дали ще помогне ?

Офф ебаси тъпото направо ми идва да се гръмна :cry: