PDA

View Full Version : Странен вкус на срамните части



Carrie
04-19-2007, 22:25
Здравейте. Проблема ми е следния: Имам странен вкус на гърдите и от скоро на клитора. Първия път когато усетих такова нещо беше преди 2 години когато приятелят ми ме целуваше по гърдите и след това се целувахме... и имаше кофти вкус, който се усеща стипчив и остава за дълго, докато не пиеш или хапнеш нещо. Бях ужасно учудена. От няколко месеца... този вкус се появи и на клитора ми и областта около него. Знам, че тази част от тялото си има специфичен вкус и знам какъв е той, но моят не е такъв.А преди не беше така! Не мога да си обясня с какво е по-различна кожата ми там... отколкото на останалата част от тялото ми, която няма никакъв вкус! Мия се постоянно... и дори и след това е така. Много е неприятно... :( И нямам обяснение за този странен вкус, какво би могло да го причинява. Моля ако някой има подобен проблем да сподели, ще се радвам на всеки коментар и препоръка. Благодаря предварително.

deusex
04-19-2007, 22:52
не се притеснявай... явно пичката ти се е окислила :lol:

olive_oil
04-20-2007, 07:12
ползвай продуктите на lactacyd femina. Тези продукти оравновесяват рН-то. Ако не помогне, ходи на гинеколог. Но мисля, че тези продукти ще ти помогнат.

Carrie
04-20-2007, 11:35
Използвам Лактацид от няколко месеца. Мия се поне 2 пъти на ден и когато се наложи повече. Правя си и промивки с гинекологичната течност от серията. Не е от лоша хигиена...повярвайте ми.

i'm so excited!
04-20-2007, 12:38
по-скоро малко се изсилваш.
намали малко козметиката и се мий обилно само с вода.
и тия вътрешни промивки се правят само ако имаш някъв гинекологичен проблем и много рядко.

batkodoki
04-20-2007, 22:57
Използвам Лактацид от няколко месеца. Мия се поне 2 пъти на ден и когато се наложи повече. Правя си и промивки с гинекологичната течност от серията. Не е от лоша хигиена...повярвайте ми.

ами стига простотия и слушане на другите "сливи" де!

естествено, че ако натискаш на "киселинните" продукти от типа на "лактацид" - ефекта ще е ужасен!

горкото Момче, чудя се как е още с теб! не вярвам да е още за дълго...

очевидно е, че на теб ти е неоходимо обратното на препоръчания "лактацид"

Carrie
04-21-2007, 22:45
Не съм съгласна с това, че прекалявам с интимната хигиена. А горкото момче... си има достатъчно много други причини да остане с мен - той не е от тези, за които всичко свързано със секса е от първостепенно значение. Но твоите виждания (върху себе си може би, или приятели) са различни. Нищо де. То вие тийн-форумците хулите и мърливите дето споделят проблемите си и това, че през ден се подмиват. Както и да е. Продуктите Лактацид Фемина са абсолютно безвредни, а използването им 2 пъти на ден е напълно според нормалното. Промивките - веднъж месечно (колкото е допустимо без да са изписани от лекар). Майната му... не ща повече компенетни съвети.
I'm outta here!

`Death`Whore`
04-22-2007, 06:03
batkodoki, ти много разбираш, а! Лактацид съдържа млечната киселина, която е естествена за влагалището! Друг е въпросът, че не е хубаво да се правят вътревлагалищни промивки. Спри ги за известно време!