PDA

View Full Version : Тема



bulgarche
04-20-2007, 06:00
http://img329.imageshack.us/img329/3916/217693origyr5.jpg (http://imageshack.us)

Bungle^
04-20-2007, 06:09
Само не ме карай да пиша сценарий по картината. ;)
Но пък защо трябва да се забравя Хитлер ? Донесъл е стотици жертви, мъка..., но.. трябва да се взима поука и да се гледа напред.
Човешката памет е велико нещо. Благодарение на нея до нас са достигнали преданията, басните.. Отделно колко често Вазов и Ботев са ни напомняли, че трябва да ПОМНИМ. Защото точно паметта ни ще пази героите живи.

fake
04-20-2007, 09:45
Но пък защо трябва да се забравя Хитлер ? Донесъл е стотици жертви, мъка..., но.. трябва да се взима поука и да се гледа напред.
да не се повтарят същите грешки, и ако не дай си боже се появи друг изрод като тоя на снимката...да се утрепе веднага :smt017 като хлебарките са, заклевам се :-s

Mo6no3
04-20-2007, 10:38
Той сега какво имаше? Рожденият му ден или смърта му?

ABSOLUTme
04-20-2007, 10:43
Празника не е само германски и ние също имаме исторически празник-Априлското въстание!

И аз това щях да отбележа..


Той сега какво имаше? Рожденият му ден или смърта му?

От рождението му..

ShannonLarkin
04-20-2007, 11:01
да станем, да вдигнем ръка(със среден пръст) и да кажем...майната ти :>

i'm so excited!
04-20-2007, 13:18
mersi che se setihte da mi chestitite http://www.msnemotions.org/emoticons/War/hitler.gif
haide sega, vdignete ruka za pozdrav kakto sum vi uchil.
gord sum s vas, beli bratq!

ShannonLarkin
04-20-2007, 14:54
mersi che se setihte da mi chestitite http://www.msnemotions.org/emoticons/War/hitler.gif
haide sega, vdignete ruka za pozdrav kakto sum vi uchil.
gord sum s vas, beli bratq!

:smt062 :-D

bboy_bunker
04-20-2007, 15:11
автора на темата е идиот ;-)

Ziezi
04-20-2007, 22:03
"Убийството на един човек е трагедия,убийството на милиони-статистика",а бих добавил "а в някои случаи-добро дело!"
http://img352.imageshack.us/img352/3122/new1fx3.jpg
ПП:Априлското въстание избухва на 2 Май...

HopeLesss
04-20-2007, 22:08
ПП:Априлското въстание избухва на 2 Май...

Сигурен ли си? 8)

До 2-ри май вече са опожарени и избити хиляди българи - Клисура, Перущица, Панагюрище и др.

ABSOLUTme
04-20-2007, 22:14
"Убийството на един човек е трагедия,убийството на милиони-статистика",а бих добавил "а в някои случаи-добро дело!"

ти си дебил,мойто момче.повече нямам какво да ти кажа.

Ziezi
04-20-2007, 22:15
ПП:Априлското въстание избухва на 2 Май...

Сигурен ли си? 8)

До 2-ри май вече са опожарени и избити хиляди българи - Клисура, Перущица, Панагюрище и др.
Интересно ми е,кога според теб е обесен Левски?

ABSOLUTme
04-20-2007, 22:19
18 февруари (стар стил 6ти февруари)1873година
Това какво общо има?

Ziezi
04-20-2007, 22:24
18 февруари (стар стил 6ти февруари)1873година
Това какво общо има?
Пиле,би ли ми разказала цялата ситуация преди войната?От къде идва според теб тая ненавист към евреите?

ПП:Мен ме интересува кога отбелязваме обесването Му..

ABSOLUTme
04-20-2007, 22:30
Пиле,би ли ми разказала цялата ситуация преди войната?От къде идва според теб тая ненавист към евреите?

Пиле ше викашна тоя бухал от аватара ти. :-D
През 30 те години на 20ти век Ваймарската република е демократична форма на управление в европейска страна.По нейно време обаче излиза наяве расовата теория,демек дори интелигентните и образовани германци приемат твърдението,че ариецут,т.е. германец с физическите си черти висок,рус,със сини очи и светла коя е създаден да господства над света и се намира на върха на пирамидалната дтруктура.Под него са мургавите латинци,после славяните и още под тях са евреите.Съществува строга йерархия на расите и никое човешко същество не би могло да има взаимотношения с хора от друго ниво.Накъде биеш? :-s

Ziezi
04-20-2007, 22:40
Пиле,би ли ми разказала цялата ситуация преди войната?От къде идва според теб тая ненавист към евреите?

Пиле ше викашна тоя бухал от аватара ти. :-D
През 30 те години на 20ти век Ваймарската република е демократична форма на управление в европейска страна.По нейно време обаче излиза наяве расовата теория,демек дори интелигентните и образовани германци приемат твърдението,че ариецут,т.е. германец с физическите си черти висок,рус,със сини очи и светла коя е създаден да господства над света и се намира на върха на пирамидалната дтруктура.Под него са мургавите латинци,после славяните и още под тях са евреите.Съществува строга йерархия на расите и никое човешко същество не би могло да има взаимотношения с хора от друго ниво.Накъде биеш? :-s"Ариец" и "физически черти" нямат много общо,пиленце...
Мен ме интересуваше знаеш ли откъде се появява тая ненавист към евреите,а не философията,която ми развиваш...

ABSOLUTme
04-20-2007, 22:42
Добре,откъде,коте?:-s :lol:

Ziezi
04-20-2007, 23:06
Аха...значи такава била работата-не знаеш...Еми тогава що приказваш?Накратко-тука в този форум има една историчка,нека ти разкаже за кризата през 30те години..След това хвани прочети Maus.евреин си разказва историята по време преди и след войната...

ABSOLUTme
04-20-2007, 23:35
Аха...значи такава била работата-не знаеш...Еми тогава що приказваш?Накратко-тука в този форум има една историчка,нека ти разкаже за кризата през 30те години..След това хвани прочети Maus.евреин си разказва историята по време преди и след войната...

В края на 19ти век в Германия и Австро-унгарската империя живее многбройно и проспериращо еврейско население,което се интегрира доста добре в обществата,в който живее и през 1914година са сред първите редици на доброволците,които се сражават за своите страни.Антисемитизмът обаче надживява войната и поражението засилва чувствата.Ранната нацистка партия е само една от всичките партии в Германия и Австрия,които хвърлят вината за поражението върху евреите.По време на Версайския договор се твърди,че за всичко са виновни евреите - евреите капиталисти,или евреите болшевики.
Ти да не си чел и ти 'Протоколите на мъдреците от Цион'? :-s Това,мойто момче,е фалшив текст,дори и да претендира,че има заговор на евреите да завладеят света и се използва за да убеди целия свят в злото на юдеизма..Ако не знаеш.ще ти кажа,че цялата книга е копие на сатирата на Наполеон ||| от Морис някои си,не помня вече,наречена 'Диалог в ада между Монтескю и Макиавели'.
Знам,че през 1931г Германия,която е изправена пред икономическа криза отказва да плаща дълговете от Версайския договор и на конференцията в Лозана през 1932г. се решават да се отменят всички репарационни искове..
Знам,че високата безработица и недоволството на германския народ от управлението на правителството най-често се посочва като прчини за успеха на нацистите при изборите през 1933г.и е факт,че безработицата намалява с всяка изминала година със средно 1 000 000 души.
И ти ли ще ми цитираш батко ти Heinrich 'Евреите са нашето нещастие'? :lol: вие нацитата сте болни мозъци...

BastardOfChrist
04-20-2007, 23:38
Аха...значи такава била работата-не знаеш...Еми тогава що приказваш?Накратко-тука в този форум има една историчка,нека ти разкаже за кризата през 30те години..След това хвани прочети Maus.евреин си разказва историята по време преди и след войната...
нема пари за швабите след първата световна.
но еврейте за богати и дебели. ако това бяха циганите , а еврейте това което са циганит сега , нещата щяха да са обърнати.

04-21-2007, 00:33
Значи,когато 60-70% от народа ти е безработен,когато няма нищо по-нормално от това да виждаш трупове по улицата на умрели хора от глад и в следващия момент некъв евреин (за Спигелман става дума) да ти разправя,че никога през живота си не е виждал кирка и лопата(става дума за 30те години на 20 век!) нещата стават малко по-различни!Просто препоръчвам ти да прочетеш тази книга.Не е въобще дълга,във вид на комикс,еврейн разказва за тия години!

ABSOLUTme
04-21-2007, 00:40
Значи,когато 60-70% от народа ти е безработен,когато няма нищо по-нормално от това да виждаш трупове по улицата на умрели хора от глад и в следващия момент некъв евреин (за Спигелман става дума) да ти разправя,че никога през живота си не е виждал кирка и лопата(става дума за 30те години на 20 век!) нещата стават малко по-различни!Просто препоръчвам ти да прочетеш тази книга.Не е въобще дълга,във вид на комикс,еврейн разказва за тия години!

Ако поста ти е отправен към мен,добре,ще се постарая да си я набавя и после пак ще говорим. :-D
А ти прочети нещо по-различно от комикса и на чичо ти Адолф излиянията в ареста. 8)

InitialD
04-21-2007, 02:14
А лично поддържам идеята за чистата раса без значение бяла, черна или монголоидна..важното е да стоиш зад своите хора!
А по повод на Фюрера..аз най-обичам да казвам "Признавам само една Германия..тази от 1933 до 1945 !" ..но не съм нацист аз съм фен на генералите..!!!
А днешна Германия..повръща ми се от нея..толкова много емигранти...че сега важи една поговорка: "Всеки кумин-минаре!!" :smt005 :smt011

scion_of_Storm
04-21-2007, 07:15
Тру хейл ту Один, нот ту Хитлер, лол о.О

BastardOfChrist
04-21-2007, 07:53
А лично поддържам идеята за чистата раса без значение бяла, черна или монголоидна..важното е да стоиш зад своите хора!
А по повод на Фюрера..аз най-обичам да казвам "Признавам само една Германия..тази от 1933 до 1945 !" ..но не съм нацист аз съм фен на генералите..!!!
А днешна Германия..повръща ми се от нея..толкова много емигранти...че сега важи една поговорка: "Всеки кумин-минаре!!" :smt005 :smt011
нали знаеш, че колкото по-смесени са гените на хората толкова по-здраво е поколението... имаше едно село в индия , където 70% от децата се раждаха с генетични овреждания и различни редки симтоми (сети се сам , защо), а представи си своята чиста раса след години 50-100 години :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Един мулат или какъвто и да е друг мелез , ще бъда много по-здрав и няма да бъде овреден от наследствени болести , заради смесената си кръв , за разлика от един "чист" човек от Х раса...