PDA

View Full Version : Molq vi pomognete mi!!! :(((



_sexy__
04-20-2007, 08:48
Zdraveite ne znam kak da se spravq s tozi problem za tova re6ix da se registriram i da popitam vas. Imam priqtel koito stra6no mnogo obi4am,no ot vreme na vreme pravq glupavi gre6ki i po tozi na4in mnogo go naranqvam vapreki 4e go pravq nesaznatelno :smt010 parvata gre6ka koqto napravix be6e 4e go ostavix zamalko po telefona za da govorq s biv6oto si gadje(a az iskax da obqsnq na biv6oto si gadje ve4e da ne me tarsi i 4e iskam da sam sas sega6niq si priqtel) mnogo tupo ot moq strana :( a poslednata be6e v4era na rojdeniq mu den osven 4e ne napravix diskovete za zavedenieto zakasnqxme zaradi men vapreki 4e gostite ne bqxa do6li trqbva6e da sme po rano tam toi posle edin 4as ne moje6e da sedne i nakraq poneje na6te mi kazaxa da se pribera v 11 az 6tqx da izlezna kam 2 bez te da znaqt no sam zaspala :( a toi e 4akal da mu se obadq za da me vzeme i prez 2 min si e gledal telefona mn mi e gadno ne moga da spra da pla4a toi ve4e ne mi vqrva 4e go obi4am dori mi kaza pove4e da ne mu go kazvam predi da sam mu go dokazala a osven tezi dvete izdanki ima6e i o6te mn kakvi li ne az obi4am tova mnom4e stra6no mnogo iskam da prekaram jivota si s nego a pravq gluposti i to ne naro4no 4ustvam se mn zle ne moga da si predstavq jivota bez nego mn go obi4am ve4e 6 meseca sme zaedno kak da mu dokaja 4e go obi4am i toi da mi povqrva? mnogo vi molq ako nqkoi znae kak da mi pomogne da mi pi6e pls!!! Blagodarq predvaritelno!

Boys-SuX
04-20-2007, 08:56
da ti kaja chesno..mislq che trqbva da izchakash mynichko..no mn malko..da mu mine qda..i da mu obqsnish...az s moq bivsh priqtel mn se karahme..shtot toi praveshe greshkite i az ne izdyrjah..sega sme uj priqteli..no ne si govorim mn..ta..da se vyrnem na vaprosa..napravi taka...Idi da govorish s nego i za da ne se karate ili da ostanq nqkoi neizkazan vzemi primerno edno top4e..i koito iska da vzeme dumata..da vzeme top4eto..taka shte imate opredeleno edin dobyr razgovor...pri men se poluchi :)

_sexy__
04-20-2007, 09:02
blagodarq ti mnogo :) no kogato zapo4nem da govorim toi... prosto si misli ve4e 4e mu se podigravam i misli 4e ne go obi4am za tova iskam da napravq ne6to za da mu pokaja lubovta si ina4e nie 4e 6te govorime 6te govorime,no... iskam i da napravq ne6to no i az nz s kakvo moga da mu pokaja 4e go obi4am :( ako se se6ta6 za ne6to kaji pls :)

BAYO
04-20-2007, 09:07
Постарай се малко повече. Правиш елементарни грешки, от които на приятелят ти му става гадно. Просто се оптай да бъдеш малко по-точна в действията си и така всичко ще си дойде на мястото. Аз имах същия проблем като теб, забравях разни неща и прочие, но с малко повече усилие успях да се оправя, надявам се и ти да се оправиш. Успех!

_sexy__
04-20-2007, 09:44
blagodarq ti mnogo dano da se spravq :)

honda^
04-20-2007, 10:32
Ами старай се пове4е :roll: ! Нали го оби4а666... докажи го! И се старай да да дава666 малко пове4е от себе си за тази връзка...

JuSt_A_vErMiN
04-20-2007, 10:36
както казаха другите старай се повече..обмисляй действията си...както се казва първо мисли преди да го направиш...айде успех остави го да му мине... :wink:

BAYO
04-20-2007, 11:09
както казаха другите старай се повече..обмисляй действията си...както се казва първо мисли преди да го направиш...айде успех остави го да му мине... :wink:


Много ясно, че е така. Не тряя да правиш като руската мафия - първо стреля, после пита ... премисляй нещо, преди да го направиш. Това според мен е вярната посока, в която тряя да работиш. Айде!

Adwokat
04-20-2007, 11:16
A ti obqsni li mu go towa? :smt017

_sexy__
04-20-2007, 11:38
mersi mn na vsi4ki :) ami da obqsnix mu go no toi... prosto qvno e bil qdosan v4era mislq 4e 6te u mine. da naistina mnogo go obi4am no prosto ponqkoga pravq ne6ta dori ne se use6tam. ami 6te se staraq pove4e i vse pak ako nqkoi se seti za o6te ne6to da kazva :) pak na vsi4ki edno golqmo BLAGODARQ!!! :)

Veteran Fucker
04-20-2007, 11:43
Zdraveite ne znam kak da se spravq s tozi problem za tova re6ix da se registriram i da popitam vas.
Не виждам да си се регистрирала, не че щях да чета поста ти докрай де...

MeTheMost
04-20-2007, 12:38
Gledai filma Bridget Johnes i 6te vidi6 4e ponqkoga praveneto na izcepki pri nqkoi hora idva ot vutre - i vupreki tva ako gadjeto ti te obi4a, 6te te obi4a i s tvoite malki gre6ki :)

koalka
04-20-2007, 15:05
В момента ти е малко сърдит, но ще му мине, спокойно.И аз съм на мнение, че трябва да изчакаш малко, за да се успокои и чак тогава да говориш с него и да се разберете.Да му се извиниш и пак да сте си заедно.

Child_In_Time
04-20-2007, 15:38
Мда и аз съм на мнение да поизчакаш малко да му мине, поговорете извини му се и следващия път се постарай малко повече за да не стават такива тъпи грешки и той пак ще ти повярва, постарай се..

bqsna_teenagerka
04-20-2007, 17:46
:-s ми уравнението е толкова просто....той ти казва "докажи ми го и ще ти повярвам" съответно ти какво трябва да направиш? ми да му докажеш наистина любовта си... :wink: и не мисля 4е тук някой може да ти каже как да му покажеш колко мн го оби4аш вси4ко зависи от теб...действай и внимавай с малките грешки 4е именно те водят до големите спорове...като трябва да направиш нещо и толкова забравяш навивай си аларма на телефона заглавието ти на алармата да бъде нещото което трябва да правиш и после просто го прави!

Adwokat
04-20-2007, 17:49
Zdraveite ne znam kak da se spravq s tozi problem za tova re6ix da se registriram i da popitam vas.
Не виждам да си се регистрирала, не че щях да чета поста ти докрай де...

Объркала се е момичето... кво се обесняваш ти :smt017 :smt019

BAYO
04-21-2007, 11:04
Не е толкова фатално, според мен.

_sexy__
04-21-2007, 16:35
blagodarq mnogo na vsi4ki o6te na drugiq den kato se vidqxme parvo be6e gadno i mi be6e sardit i se darje6e mn gadno no posle mi zvanna i mi kaza da ida pri nego i se darje6e taka vse edno ni6to ne se e slu4ilo no ot vreme na vreme mi kazva 4e sam lo6a no si me obi4a :) i vse pak dori da ne mi se sardi men pak mi e leko kofti

Adwokat
04-21-2007, 16:37
браво на вас , че сте се оправели.. :-({|= :-({|= :-({|=