PDA

View Full Version : Тема за моята любов



bungle
04-20-2007, 09:17
Така, това е тема, която е адресирана специално към един човек. Ако искате недейте да четете, в нея просто ще обясня колко много обичам този човек.
И извинявайте за флууда, после ако искате я заключете.


Обичам те.

Реших да пусна тема тук, защото.. , защото говоря много за теб. Обсъждам те. Споделям с потребителите тук и те малко или много знаят колко много те обичам и как искам всичко да е идеално.
Те знаят колко много пъти съм плакала, когато сме се карали, те знаят как ми беше гадно по Великден, когато ти беше далеч от мен, знаят, че бях адски изплашена, когато те блъсна кола и когато осъзнах , че в живота на човек пречките, недоизказаните неща и всекидневните драми не трябва да ни отнемат щастието и не бива да им позволяваме да се вселяват в душата ни. Пуснах една тема за стихове, там всеки пуска любимите си любовни стихотворения, и го направих с ясната мисъл за теб. Ако изобщо те вълнува..

Искам да се извиня на теб за това, че може би забравихме какво си бяхме обещали.

Извинявам се, че заради мен не се виждаш с хора, на които държиш и ми отделяш цялото си свободно време. Да, и аз ти го отделям, прекрасно е. Времето спира и се чувствам така все едно винаги съм била с теб и се познаваме от самото начало на света.

Извинявам се за всички груби думи, които си ме накарал да помисля или да кажа. Когато съм наранена не му мисля много, а казвам, каквото ми дойде първо. Целя се право в сърцето. Око за око, зъб за зъб. Мисля, че това си го разбрал. Знам, че не мога да ги върна, не мога да ти кажа да забравиш. Ще ти кажа дори точно обратното : ПОМНИ , защото после радостта е още по-голяма. Помни и знай, че не е било от сърце. Било е от онези тъмни кътчета, някъде там..

Извинявай, че не успях да ти покажа колко много държа на теб. Вероятно изгубих нишката някъде сред многото скандали. Позволих всичко да се пропилее, гледайки го как изтича като пясък през ръцете ми. Не бях стиснала достатъчно силно.. Не бях, а само да бях..

Извинявай, че не успях да те накарам да гледаш звездите легнал в скута ми. Извинявай, че не ти направих снежен човек. Извинявай, че последните нощи не те целувам за лека нощ.

Извинявам се за всички тъжни секунди.

Обичам те. Вярваш ли ми ?
Или може би си изплашен и ти е кофти, че затварям телефона с крякък и псувни, разколебан относно обичта ми..
Сигурно се чудиш какво търся аз при друг човек, някакъв, който ти така и не пожела да видиш. Сигурно се питаш дали наистина между нас всичко е само приятелство или има и още нещо. Защото как така аз съм щастлива. Да, бях щастлива, че съм се видяла с него. И не защото го обичам повече от теб и не защото ми дава нещо, което ти нямаш, а защото разговорите с него ме накараха да се замисля и да ти кажа "Извинявай, аз съм ужасен човек.. " в онзи СМС. И затова и исках да те видя веднага след това, да ти го кажа в очи.. Както и да е. Боли ме. Боли ме, че ми нямаш доверие. Не разбра ли, че теб обичам повече от всичко?! ВСИЧКО...
Разбери го. Или просто..

просто изчезни.. http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/girl_to_take_umbrage.gif
Наистина, предпочитам да изчезнеш от живота ми, АКО ДОСЕГА НЕ СИ РАЗБРАЛ КОЛКО МНОГО ТЕ ОБИЧАМ и давам всичко за теб.

Обичам те.

http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/girl_cray.gif



Детето ти


П.С.: Не искам шанс.
Искам само да знаеш, че те обичам и скандалите не променят чувствата ми. Нито пък хората, с които общувам. Те са константни.
Ще те разбера, ако повече не искаш да ме видиш. Наистина...

BAYO
04-20-2007, 11:33
Май аз се усмелявам да напиша първи нещо в тая тема.

Ще ти кажа нещо. И така, след като виждаш, че повечето работи не вървят, сигурно сте в застой, или даже може би сте тръгнали назад, тва не тря да те смущава кой знае колко. Давим се от тая любов, защото сме на такава възраст. Мислим си, че света и всичко свързано с него се върти около нея - любовта. Но както казах, това е от периода, в който се намираме в момента. Знаеш ли, че времето минава адски бързо, направо лети. И когато тва време отмине, ще си спомняш само за това, какво си правила, когато си била на еди колко си. А и така и трябва да бъде. В живота на човек, любовта присъства, но не винаги. Има и други неща, на които трябва да се обърне внимание. От детството, от самото начало, в което се раждаме, сме обградени с обич и идва период, в който искаме да даваме любов на себеподобните. Както виждаш във форума, има много грешки, които правим, но от тях се учим. И така ставаме по-добри хора. Но тая обич я даваме на чужди хора, такива, каквито не познаваме в началото и в следствие на контакти м/у нас, ги опознаваме, но не изцяло, даваме им всичко, на което сме способни, а после ни боли. Ами това е така, защото в повечето случай, тази част, която не сме опознали, се отцепва, гони други интереси, не споделя възгледите ни и мислите ни. Но както казват "Каквото повикало, такова се обадило". Но тва не е повод да се отказваш от целите си, от това, към което се стремиш да запазиш всеки ден. Може би е най-добре да приемем нещата такива, каквито са в момента и да си извадим поуки. И още нещо, което съм запомнил от майка ми. Тя казваше, че е трагично загиването на прекрасното при сблъсъка му с действителността. И тва е действителността. Ти си се сблъскала с нея, не можеш да я отречеш.

В заключение само ще кажа една една мисъл от една книга, която, когато си отида един ден, искам да бъде с мене.

"Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен." Пауло Куелю - "Алхимикът"

vvs_go
04-20-2007, 12:27
brей бейо гейо пак мноо писал
по темата кат не 6те6 да я 4етем 6то писа

evil_lady_in_black
04-20-2007, 12:51
brей бейо гейо пак мноо писал
по темата кат не 6те6 да я 4етем 6то писа
защото определеното момиче може да е от форума и да знае че темата е за нея !

bungle
04-20-2007, 14:43
Извинявайте, ама за к'во ми се бъркате ?!
Да съм ви искала мнение ?! Като не знаете си трайте бе, дееба.

Adwokat
04-20-2007, 16:13
Извинявайте, ама за к'во ми се бъркате ?!
Да съм ви искала мнение ?! Като не знаете си трайте бе, дееба.

не се извинявай на никой пиши си квото си искаш:) живеем в свободна страна... ари и успех.. :-D

JoeBanana
04-20-2007, 16:52
brей бейо гейо пак мноо писал
по темата кат не 6те6 да я 4етем 6то писа
защото определеното момиче може да е от форума и да знае че темата е за нея !
извинявай, че така директно, ама.... ти тъпа ли си или да ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

bqsna_teenagerka
04-20-2007, 17:03
:wink: аз пък мога да кажа 4е това е една от най хубавите теми в този форум....!!...и дано този 4овек на коготи си го писала да го про4ете ако не си му казала още какво си писала тук дай ми е-maila му скайпа му каквото и да е ако не ти АЗ ще му го покажа...този 4овек трябва да го про4ете...и тази тема дава много поука на влюбените да се усъзнаят да внимават пове4е с 4овека со себе си и да му показват пове4е любовта си...защото когато той си отиде ве4е е късно! много е красиво това което си написала наистина това беше темата която 4етох с най огромно удоволствие. :? :wink: мисля 4е трябва да го про4ете

mnogomili4kata-sf
04-20-2007, 17:47
Това е една от малкото теми, които още от първото изречение направо ми насълзиха очите. Толкова е искрено всичко, което си написала...

Nassgerrack
04-20-2007, 19:56
Пича е истински щастливец,ако наистина има с него мацка ,която мисли така.Много ми се иска да напиша някой негативен коментар,ама ми се сковават пръстите,като се сетя ,че подобно нещо малко хора биха направили за мен.

bungle,не че ше го направиш,ама не се връзвай на хората,които не усещат нищо като четат тази тема.Явно имаш голяма и чиста душа за да напишеш това.

Браво за смелостта,че си го направила пред всички

ThePainIsReaL
04-20-2007, 20:19
Сигурно ти е кофти и тежко, но искам да ти благодаря за прекрасните думи, които написа и сподели с форума. Дано има повече хора като теб. Успех, мила (hug)