PDA

View Full Version : Moderated: Да и кажа ли, че съм влюбена в него или да си...



МноГо ЗлЕ
04-20-2007, 09:22
zdraveite na vsi4ki..pak mi trqbva va6ata pomo6t za6toto napravih edna ogromna gre6ka..za koqto sujalqvam no nemoga da vurna :smt010 :smt010 :smt010 taka..imam edna priqtelka..koqto jivee u nas ot 1 godina i sme pov4e ot sestri s neq..nqmam po-blizuk 4ovek :smt008 tq naskoro skusa s edno mom4e i trugna s edno drugo. posle se naloji da se pribere 6tot remonta be6e svur6il v tqhnata ku6ta :smt011 v posledstvie..se sblijih s gadjeto i i stanahme golemi priqteli..kazvahme si vsii4ko ,imame si doverie i za pruv put govoreh taka s mom4e..vinagi ima kvo da si kajem :smt008 venuj kakto si govorehme mi kaza 4e me obi4a..i nemojel da go krie pove4e..ne mu kazah ni6to no i az bqh vliubena v nego. :smt011 i to mnogo :smt012 otidoh v tqh da da se vidim iii ...spah s nego :smt010 :smt010 znam 4e ne trqbva6e ,no toi znae6e 4e imam 4ustva kum nego i samo edno dokosvane mi be6e neobhodimo da se raztopq :smt009 :smt009 be6e nai-neveroqtnoto prejivqvane v jivota mi...be6e mnogo nejen ..ima6e mn strast nemoga da go zabravq o6te :smt010 :smt010 sled kato svur6i vsi4ko prosto si trugnah..toi ne spira da mi kazva 4e me obi4a ,4e neiska neq i t.n. znam 4e postupih mnogo lo6o no naistina sum vliubena i nezna kakvo a pravq :smt010 pomognete mi :smt009 obi4am i priqtelkata si...i to mnogo :shock: naskoro razbrah 4e e spala s biv6to si gadje i to nevednuj dokato e bila s novoto si gadje ..no vse pak tvurdi 4e durji na nego ..neznam dali da i kaja 4e sum vliubena v nego..ili da si zamul4a..neiskam da q izgubq :smt011 :smt012 pomognete mi..i ne mi se karaite mnogo..i bez drugo ne mi se jivee :smt010 :smt010 :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

JuSt_A_vErMiN
04-20-2007, 10:46
уфффф мноу ти е сложна ралтата...за първо можеш да си замълчиш,но казвам ти,че след време ще ти писне и ще й кажеш...виждам че държиш на приятелката си и си влюбена в него...ама първо май трябваше да поговориш с приятелката ти и тя е постъпила гадно като е приспала с бившия си... не знам мноу са заплетени нещата и мога само да ти кажа,че май май трябва да й кажеш,ако наистина държиш на нея й кажи...

BAYO
04-20-2007, 11:08
Тва твоето верно е голяма каша. Едва едва разбрах за кво иде реч. Начи приятелката ти си има гадже, късат, ти започваш да се моташ около него, сближавате се, лягате си, всичко е чудесно и се мъчиш за тва. Твоята приятелка пък казва , че още изпитва симпатии към него, ама спи с бившия... напрао ми идва да се ухиля! И кво става ся, тя знае ли за вас, милиш ли, че като разбере, ще се скарате толкова лошо, че даже да се намразите... Седнете и направете една конферентна среща, пък да се види накрая кой кого, на кого, защо, дали да, дали не и т.н.

Satyr
04-20-2007, 11:32
Дръж си на този с който уж си прегришила, такива моменти не могат да се повторят с друг, а така или иначе, твоята приятелка ще те разбере... ако ли не, толкова ти е приятелка, все пак и нейното "гадже" не я брои вече, говори си с него първо, за да знае и, за да те защити пред нея ;-)

МноГо ЗлЕ
04-20-2007, 11:58
еммм не азз спах с момчето с което ходи сега и на което изневери с бившия ...ако й кажа ще я изгубя :smt010 незнам как ще реагира и ме е страх че няма да ме погледне повече знам че по-рано е трябвало да мисля...ама :smt011 незнам...ако не й кажа ами просто го накарам да забрави за това и да не се виждаме повече?? така не е ли по-добре..наистина неискам да губи доверието си в мен..знам че съм сгрешила,но не го направих нарочно и съжалявам..но наистина съм влюбена :smt010 :smt010

BAYO
04-20-2007, 12:22
В такъв случай тя ще излезе, че е егоист. Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му. Ако тя ти е истинска приятелка, ще го приеме, защото нейната съвест също не е чиста. Успех.

malkoto_sladur4e
04-20-2007, 12:34
Хехе :wink: Чудно ми е..как може да ти пука за приятелката ти?В тоя живот няма приятели...не трябва да ти пука за тях \:D/ Щом си влюбена в него а доколкото разбирам и той в теб..бии дуспата на приятелката си и си ходи с момчето! :wink::wink::wink:

koalka
04-20-2007, 15:08
Според мен сте направили грешка, но...след дъжд-качулка.Сега трябва да говориш с него и да се раздели с нея, ако иска, но ти си прецени-като нищо можеш да й загубиш приятелството и не знам...

BAYO
04-20-2007, 15:18
Според мен сте направили грешка, но...след дъжд-качулка.Сега трябва да говориш с него и да се раздели с нея, ако иска, но ти си прецени-като нищо можеш да й загубиш приятелството и не знам...

Защо може да и загуби приятелството, аз не моа да разбера? След като тя е направила оная глупост, да му изневери, когато е била още с момчето, с което сега е тфа момиче, не е ли глупаво да се сърди за тва нещо? Аз ако съм на момчето като нищо ще я разкарам, ако знам кво е правила и ще съм си момичето, което ме кефи!

honda^
04-20-2007, 19:56
Хехе :wink: Чудно ми е..как може да ти пука за приятелката ти?В тоя живот няма приятели...не трябва да ти пука за тях \:D/ Щом си влюбена в него а доколкото разбирам и той в теб..бии дуспата на приятелката си и си ходи с момчето! :wink::wink::wink:
Това, 4е ти мисли666, 4е няма приятели, не зна4и, 4е вси4ки споделят мнението ти [-X . Ако моми4ето си държи на приятелката, това си е нейна работа.
А по темата, мога да кажа само, 4е не тряабва да и спестява666 истината. Рано или късно тя 666те нау4и. По-добре да разбере от теб, а не от друг.

04-20-2007, 20:12
според мен...не й казвай..вярно че ти е приятелка ама ако мислиш още да се видаш с него..тогва си й кажи че си влюбена и така..успех [-o<

happy_cute
04-21-2007, 06:49
Абе имаше един епизод на "Приятели",в който Чандлър се целуна с гаджето на Джоуи и той му се разсърде не толкова,защото я е целунал,а защото не му е казал!Така че по-добре й кажи.А тоя простак,с когото си спала,защото не е скъсал с нея и да тръгне с теб,щом толкова те обича!

МноГо ЗлЕ
04-21-2007, 11:14
незнам вече..знам че трябва да й кажа...ама немога да застана пред нея и да кажа.."ти си ми наи-добрата приятелка...обичам те много..ама съм влюбена в гаджето ти и спах с него..." няма ми проговори никога..а иначе тя постоянно говори с бившия..звъни му и се виждат :-({|= ама постоянно повтаря 4е държи на него :-k

04-21-2007, 11:35
много оплетена ситуацийка.. и на мен ми се случи нещо подобно навремето, само че той не ходеше с нея, а аз се опитвах да ги събера и накрая се получи така че се хванах с него и тн... ми при всички положения ще ти се разсърди, по-добре прецени дали си струва заради това момче да рискуваш да я загубиш, а той като иска да е с теб трябва да скъса с нея. По-добре първо изясни нещата с него и после седни и се разбери с нея.

BAYO
04-21-2007, 11:39
Аз стигнах до заклучението , че ти по - добре да не правиш нищо, за да не загубиш от цялата тая ситуация. Къде е момчето бееееееееееееееее? За кво се крие под завивките на мама?!? Остави го дой да говори! БАСИ , толкова ли го е страх от нея????? #-o [-(

МноГо ЗлЕ
04-21-2007, 11:44
еми ние с него говорихме...и разбрах че е най-хубавото нещо което ми се е случвало незнам дали е защото знам че е забранен плод но наистина не съм се чуствала така оная вечер беше толкова нежен и неспираше да ми повтаря колко ме обича ..направоо много беше хубаво... а иначе аз му казах да не къса с нея..ще изчакам да видя тя дали наистина чустваа нешо към него и тогава ще реша ...