PDA

View Full Version : az go obi4am a toi ...:(



vliubeno_f4e
04-20-2007, 11:24
zdraveite hora imam edin golqm problem koito po4ti na vsi4ki se sly4va :)Vliubena sam. :) tova e nai hybavoto ne6to ;) ama sega da preminem kam problema ;( vliubena sam v edno mom4e a toi daje ne mi obra6ta vnimanie.Pravq kakvo li ne za a me zabeleji no toi ni6to :( az nemoga pove4e taka da stoq i da go gledam kak me podminava bez da mi kaje daje i edno zdravei :( iskam da vi popitam kak moga da go speelq i po kakav na4in d as eborq za neego za da me obikne kakto az nego :) pls 4akam otg

Ps tansk predvaritelno [-o< [-o< [-o<

sasha_90
04-20-2007, 11:29
Само едно ще ти кажа:Ако искаше щеше да ти обръща внимание.Не се занимавай с него!

vicito
04-20-2007, 11:31
Само едно ще ти кажа:Ако искаше щеше да ти обръща внимание.Не се занимавай с него!
ако не си го впечатлила вече,трудно ще успееш...съжелявам...

BAYO
04-20-2007, 11:41
Виж ми подписа, тва което пише, това е.

djeini
04-20-2007, 11:47
Az ne obi4am takivi neqsni ne6ta,spored men nai-dobre idi pri nego i mu kaji 4e go xaresva6,posle go pitai dali toi ima nqkakvi 4ustva kum teb.Ako nqma mainata mu da ne ti puka,ako ima tolkova po-dobre.Kusmet

hristowow
04-20-2007, 11:55
По-добре потърси в разни сайтове, как да се харесаш на момчетата. Няма смисъл да ти казвам, че тук при всеки въпрос като твоя се казва: "Еми отиди и го питай?". А ако не те харесва. Все пак след като ти го обичаш след това ще страдаш и не е толкова лесно просто да му теглиш една майна. А иначе може би не правиш това, което трябва, за да му се харесаш или пък прекалено се лепваш за него и непрекъснато му показваш колко го обичаш. Въобще относно въпроса как трябва да се харесваш на момчетата трябва доста да се изпише. Просто потърси с google някакъв сайт.

malkoto_sladur4e
04-20-2007, 12:19
Няма как да го накараш да се влюби в теб..разбира се това може да стане по нататък,но сега не виждам нажежда в работата!Ако те харесваше щеше да ти казва здр,да те гледа и да ти показва постоянно,че те харесва [-X =P~ #-o :-k [-( ](*,) :-s :-$

mechtaq_za_teb
04-20-2007, 13:43
Ne mojesh da nakarash nqkoi da te obikne ako toi ne go 4uvstva.I vse pak ako iskash mu priznai za 4uvstvata si...moje neshtata da ne sa taka kakto izglejdat :)

sh3_1s_7h3_0n3
04-20-2007, 13:46
Влюбена си или го харесваш? Трудно ми е да си представя как някой може да бъде влюбен в друг без да се познават лично... без да имат почти нищо общо освен да учат в едно у-ще, да живеят в един блок/квартал и т.н. Но щом си вярваш, че си влюбена, а не просто 'хлътнала' - О.к. Пък, за какво да направиш, ами спъни го..ще те забележи, извини му се... и се запознайте (изпитана тактика :lol: ) :D

Skullbreaker
04-20-2007, 13:47
Иди при него и му кажи "Ела да си поговорим на саме" ...Колкото и странно да ти звучи , повечето момчета се надяваме момичето да направи първата крачка , това повдига самочувствието .

djeini
04-20-2007, 14:03
E da ,no pove4eto momi4eta puk smqtame 4e e mnogo po milo i sladko mom4eto da napravi purvata kra4ka.A kolkoto do tova kak e vlubena bez da go poznava be xora ne ste li 4uvali za lubov ot pruv pogled!

koalka
04-20-2007, 14:58
Моето мнение е, че няма смисъл да се занимаваш с него.Не, че той не си струва, а просто явно щом до сега не ти е обърнал внимание, не знам кога ще го направи.Просто се примири и потърси щастието си другаде.

Child_In_Time
04-20-2007, 15:41
Значи както каза склубрейкър направи първата крача най добре че е, а ако и тогава не отвърне на чувствата ти зарежи го не можеш д анакараш някой да се влюби в теб, не можеш да контролираш чувствата имислите му давай престраши се....

Adwokat
04-20-2007, 16:07
Виж ми подписа, тва което пише, това е.

хубав подпис :)

BAYO
04-20-2007, 16:40
Виж ми подписа, тва което пише, това е.

хубав подпис :)

Измъкнах го от един топик, в чата :oops: МерЦи се пак ;-)

Adwokat
04-20-2007, 16:45
Виж ми подписа, тва което пише, това е.

хубав подпис :)

Измъкнах го от един топик, в чата :oops: МерЦи се пак ;-)


чатар а :-D

bqsna_teenagerka
04-20-2007, 17:21
Не МоЖеШ дА наКаРаШ 4ОвЕк Да тЕ оБи4а.....Не МОжЕш Да зАпОвЯДвАш На СъРцЕтО мУ....сПе4еЛи ГО кАтО прИяТЕл ПОсЛе МиСлИ зА нЕщо ПоВе4е....

lesstats
04-21-2007, 08:05
гледай ся
понякога на хората им трябва време за да харесат някой
така че имай търпение
и...
направи всичко възможно да му се харесаш ,но не му играй по свирката де
поговори с него -кажи му какво изпитваш
нека той да е сигурен твоите чувства :-D
и ако не е боклук -или ще тръгне с теб или ще ти каже че не те харесва
но пък ще си останете много добри приятелчета

колкото до това че не ти казва здрасти
то той може да не е мн общителен-като мен примерно

аз съм в същата ситуация но аз сътм харесваният
не че немога да се държа топло с момичето
т.е. тя да е щастлива но просто не искам да я подведа и нараня

имай го в предвид това ;-)