PDA

View Full Version : бритон и тн



ванчето
04-20-2007, 13:30
Имам 2 въпроса
Първо искам да си пострижа бритон (на едната страна и филиран) но косата ми е чуплива и се чудя дали няма да се начупи.Аз ще го филирам,но нз филирания бритон накъдря ли се??!
И другия- от едната страна косата ми е изтънена.Тоест нз от какво,но ми е по-рядка.Фризьорката ми каза че не може да се оправи?А според вас може ли и как,защото не искам да ми е така.Направо не я понасям

_wait_and_bleed_
04-20-2007, 13:52
Ще се накъдри.Моя бретон е подстриган по съшия начин и се накъдря.Как така косата ти е изтънена ,но не знаеш от какво?Почнала е да пада или е филирана?

_Cassie_
04-20-2007, 14:02
Ще се накъдри, гаранция! Може да го изправяш с преса, но така пък ще ти се увреди мн косата [-X А за другото... нз :-k

04-20-2007, 14:05
еми по-тънка е.Стой сплескана.Не е филирана нито нищо.И не може да е от преса,защото аз си правя цялата коса,а не само 1та страна :smt013

e_l_i_z_a
04-20-2007, 14:25
Е,и,какво от това,че ще ти се накъдри :shock: Изправяй го... 8) Сешоарчето и четчицата... :::
Мажи си косата с хининова вода там,където е по-рядка. :wink:

04-20-2007, 14:42
Имам 2 въпроса
Първо искам да си пострижа бритон (на едната страна и филиран) но косата ми е чуплива и се чудя дали няма да се начупи.Аз ще го филирам,но нз филирания бритон накъдря ли се??!
И другия- от едната страна косата ми е изтънена.Тоест нз от какво,но ми е по-рядка.Фризьорката ми каза че не може да се оправи?А според вас може ли и как,защото не искам да ми е така.Направо не я понасям
Ами недеи сама отиди на опитен фризьор, но преди това жий дали ще ти отива ето как
Вземи няколко по-дебели ки4ура от темето сре6и ги и си ги навий на пъста така 4е края да съответства на хеланата дължина и си край4етата на 4елото.После ти прецени сама

04-20-2007, 15:05
Е,и,какво от това,че ще ти се накъдри :shock: Изправяй го... 8) Сешоарчето и четчицата... :::
Мажи си косата с хининова вода там,където е по-рядка. :wink:
ама тя косата не ми е окапала,просто тази е по-тънка и сплескана

e_l_i_z_a
04-20-2007, 15:30
Е,и,какво от това,че ще ти се накъдри :shock: Изправяй го... 8) Сешоарчето и четчицата... :::
Мажи си косата с хининова вода там,където е по-рядка. :wink:
ама тя косата не ми е окапала,просто тази е по-тънка и сплескана
Не съм казала,че е окапала :wink: Просто е по-тъничка,да :wink: Ами,то и моята попринцип не е равномерна навсякъде...примерно бретона ми на места е по-гъст,на места-не толкова... :roll: Но се коригира при фризьорката :wink: А относно твоята коса-сигурна ли си,че я сушиш равномерно и по един и същи начин навсякъде :?: :smt017 Защото ако я оформяш несъзнателно по различен начин от двете страни,е нормално да стои сплескана от едната :wink:

04-20-2007, 15:41
то аз не я суша всеки път.Като се изкъпя и после без да съм правила нищо,косата ми от едната стр е сплескана и тънка :smt009

04-20-2007, 15:48
Бретон се казва !!!!!!

e_l_i_z_a
04-20-2007, 18:16
то аз не я суша всеки път.Като се изкъпя и после без да съм правила нищо,косата ми от едната стр е сплескана и тънка :smt009
Ами оформи я така,че да не е :D

IdiOtKa
04-20-2007, 18:59
ами зависи коко точно ти е къдрава косата ..ако не е много докато е къс няма да се накъдря толкова ..предполагам ...
а за другото ..филираи я и от другата страна :)

Glezanka
04-20-2007, 19:49
Bretona shte se kudri sa.Ako ti se igrae da izprawqsh ws den kato mene,mojesh suwsem spokoino da si reznesh kosata.Kolkoto do "spleskanata" kosa ... moje bi spish na neq?Moje bi friziorkata ti e filirala poweche ednata strana?

dazzle
04-21-2007, 08:54
и моята коса е чуплива...затова се отказвам от бритона си...имам такъв проблем, че само малко да се намокри или от влажно време винаги бритона ми се къдри или се дели на две страни...
не го подстригвай...според мен бритона е за хора с права коса, защото дори и да го изправяш с преса, сешоар, гелове и прейове...ефекта бързо се губи...поне при мен е така, затова сега си оставям косата да е равна навсякъде... :wink:

Presley
04-23-2007, 13:58
Еми щом косата ти е чуплива,эначи и бритона ти ще се начупва неэависимо от прическата :D Эимаш една преса и стаа эа 5 минутки ,така че не бери ядове ,а стрижи :mrgreen:

Keira
04-23-2007, 14:22
Както другите са ти казали с преса ще стане ;) Аз съм с права коса и въпреки това след като се постригах бретона ми се накъдри малко :) не точно накъдри де ... но има няколко кичурчета, които стърчат някакси :lol: но аз не си ги изправям с преса, защото косата ще се скапе ... а точно сега ми е хубава и гладка :)

JaKpo7
08-01-2008, 11:33
hah sega i az mislq da si naprava nova pri4eska :P ... 6te si pusna dulug briton ot ednata strana kus i kum drugata posledovatelno 6e stava po dulug :P apa opa6kata mi se kudri no az si q izpravqm zatova i britona ako se kudri i nego 6e izpravqm ne mi e problem :P

lunata_baby
08-01-2008, 12:02
съгласна съм,че бритона ще се накъдри.А за косата,вземи някаква маска за подхранване и сгъстяване,де да знам.

CuteBaby
08-01-2008, 12:37
Предполагам ще се къдри.Моята коса е права,но като си направих такъв бритон и той леко се накъдри..поскоро начупи ама аз си ги правя с преса и лак за коса или с четка и сешоар и нямам проблеми :)

little_elf
08-01-2008, 13:09
Естествено,че ще ти се накъдри бретонът.И аз съм с къдрава коса и бретон,за това го изправям с пресата.
А относно косата може да я филираш,не знам :( ...

girl91
12-12-2008, 21:04
Бретон се казва !!!!!!


Авторът на мнението е много зле :D :lol:
По темата: И аз имам такъв бритон и се начупва. С четката и сешоара не ми се получава много добре, някой път взимам пресата на някоя приятелка и го изправям :)