PDA

View Full Version : Ходите ли по кафета?



bboy_bunker
04-20-2007, 14:17
Много ми е интересно колко от вас си губят времето да ходят по кафета.. За мен е много тъпо да се набуташ в някое кафене и да седиш 3 часа..
Колко по-хубаво е да отидеш в някой парк с двулитровка Каменица и един чипс, вместо да киснеш в задушните кафенета...

Swinkenhoffer
04-20-2007, 14:21
Много ми е интересно колко от вас си губят времето да ходят по кафета.. За мен е много тъпо да се набуташ в някое кафене и да седиш 3 часа..
Колко по-хубаво е да отидеш в някой парк с двулитровка Каменица и един чипс, вместо да киснеш в задушните кафенета...

+1. особено сега, когато времето е така приятно.
или да седнеш в някое долно заведение и да се наядеш с шкембе, царевица и бира, вместо да висиш в задимени кафета :-D
*изключвам кафе Мемори*

`Death`Whore`
04-20-2007, 14:23
Ходя само ако ме завлекат.

ProstoAz
04-20-2007, 14:25
Ами като няма какво друго да правя или просто ми се излиза някъде, а не мога да реша къде - ходя на кафе.
И междудругото предпочитам кафето пред това да си прекарам свободното време на някоя пейка с една двулитровка в едната ръка и чипс в другата. :wink:

ПП. Не можеш да определиш едно кафе като "задушно" при положение, че повечето кафета, когато се затопли времето, изкарват маси и навън, така че...никой не е казал, че като си в кафе задължително ще си в затворено, задушно и задимено пространство.

ShannonLarkin
04-20-2007, 14:26
егати тъпотията чесно...ходят се гъзарят по скъпите кафенета...пият КАФЕ МОЛЯ ТИ СЕ! на 15-16-17 годинки пикли и пикльовци пият кафенце...брех колко бързо растете... http://punksnotdead.bghacking.net/images/smilies/shoot.gif

Alerta
04-20-2007, 14:33
Тъпо, тъпо, тъпо, тъпо!!!
Времето навънка е толкова хубаво... а да се набуташ в някакво кафе...
Е, зимата бих склонила ако е студено, защото просто не ми се мръзне навън.
Но лятото да кисна по кафетата, не благодаря. Е, ако няма къде да се ходи...

olive_oil
04-20-2007, 14:36
мн обичам. И да сме само женска компания, за да можем да говорим всичко без притеснение.

punisher
04-20-2007, 14:42
Не ходя.Не смятам и,че на моята възраст трябва точно с тва да си губя времето.
Предпочитам да се размотавам с приятели някъде навън :-)
В някой парк,в някоя градинка...слънцето си грее,ветреца ми подухва перчема :-D седим си и си и се смеем на някви глупости и така.. ехх..природа :-D

Alerta
04-20-2007, 14:45
мн обичам. И да сме само женска компания, за да можем да говорим всичко без притеснение.Само аз ли не мога да си кажа чак толкова много с момичетата, колкото с момчетата... :lol:

e_l_i_z_a
04-20-2007, 14:54
Обичам да се разхождам в парка,но не ям чипс и не пия бира... :lol:
Бих излязла,заради природата :wink:
Иначе излизам с приятелки и ходим по кафенца,срещаме се с познати,пием по някое фрешче или чайче тук-там и се прибираме :D Ако кафенето го бива,няма да е задушно :wink: Има толкова приятни места,с толкова стилен интериор,приветлив персонал,умереносилна и приятна музика,добри цени и аспирация.... :wink: Като се съберем няколко мацки на една маса и си говорим наши си неща и ни е приятно :)

мн обичам. И да сме само женска компания, за да можем да говорим всичко без притеснение.
Напълно подкрепям ;-)

ABSOLUTme
04-20-2007, 15:01
Като съм в Бг и се виждам с приятели(обикновено към 19-20h,защото всеки си гони задачи през деня) най-често се забиваме в някое кафенце да си говорим глупости,кой на кви лекции е ходил,кви изпити е имал,кво станало в работата и т.н..
Минало ни е времето,когато сме пили бира след даскало по беседките в Борисовата..сега най-много да се разходим в парка.. :roll:

koalka
04-20-2007, 15:20
Като стане приятно и топло времето навън, обичам да седя в парка, а не в кафе.На кафе ходя рядко. :wink: Е, само като сме на училище се случва по-често.

Dr. Kazimbutt
04-20-2007, 15:22
Не ходя, защото според мене това е чисто губене на време.

rosskata
04-20-2007, 15:29
АЗ ходя често. :-D Обичам да си губя времето в приятна компания...
Не знам защо всички решиха, че трябва да се сяда вътре... :shock: Всички кафенета изкарват масички навън лятото...

`Death`Whore`
04-20-2007, 15:31
Кафетата са скъпи. В заведение в центъра е по-евтино, отколкото в някои квартални кафета.

*koalka
04-20-2007, 15:32
Определено са по-скъпи.

LunaTriCk
04-20-2007, 15:37
Ходя, но рядко и само в редица такива. А, това да седна на пейка в парка с двулитровка бира и чипс, е абсолютна селяния за мен. :? Ако ще е така, нека поне е в някой апартамент или къща...но навън, на обществено място с бирата и чипса...не, мерси.

HopeLesss
04-20-2007, 16:04
Ходя, по няколко пъти на ден и не мисля, че е загуба на време :wink: Честно казано сега си губя повече времето, докато вися на компа и не правя нищо... :roll:

teenkopele
04-20-2007, 16:26
Понякога. :wink:

malka_sladuranka
04-20-2007, 16:42
АЗ ходя често. :-D Обичам да си губя времето в приятна компания...
Не знам защо всички решиха, че трябва да се сяда вътре... :shock: Всички кафенета изкарват масички навън лятото... Така е. Аз миналото лято си го прекарах в едно много уютно кафенце - мавън, на диванчетата.
Иначе...дам ходя по кафета постоянно. Особено зимата. Къде да ходя в този студ? :smt012

`Death`Whore`
04-20-2007, 16:47
Миналото лято? За мен всеки, който ходи по заведения цяло лято, е идиот . :)

malka_sladuranka
04-20-2007, 16:50
А къде да ходя? Да работя.. Не...не ми се работи.
Ех...бях и на море и из България... но като съм в София...в кафенцето, навън... Хубаво беше....

ПП идиотка ли ми каза? :smt005 :smt005

I'm crazy
04-20-2007, 16:51
Аз мрАзЯ кАфе...ама хода за по едно сокче :lol:

`Death`Whore`
04-20-2007, 16:52
Лично мнение, не се обиждай. Имах предвид нещо друго - защо да даваш пари да седиш в заведение, след като можеш да си купиш 2 пъти повече от съответното нещо и да си някъде навън?

malka_sladuranka
04-20-2007, 16:55
Лично мнение, не се обиждай. Имах предвид нещо друго - защо да даваш пари да седиш в заведение, след като можеш да си купиш 2 пъти повече от съответното нещо и да си някъде навън? Не е така. Аз съм много пестелива. Кафенцето беше супер и евтино. Хем на вън, хем на сянка(можеше и на слънце, но не обичам). Не съм давала повече от 1-2 лева. :-D Което ми излиза с някакви стотинки отгоре. :-k

AliceSw
04-20-2007, 16:57
кръчмата кафе ли е?!?

обичам да си ходя в 1-2 дупки, задушливи кръчми, пълни с бира и познати

като се затопли и по паркчета ходя, даже снощи бях, но просто все още е доста студено

по гъзарски кафета не ходя почти 2-3 пъти в годината някои познат ме замъква...

`Death`Whore`
04-20-2007, 16:58
За мен пак е безсмислено...а и трябва да се занимавам със сервитьорки...да не говорим, че в едно, в което ме влачиха месеци наред, не продаваха алкохол /добре, че бирата не се води алкохол/.

magesniko
04-20-2007, 17:06
Aз отраснах по пейките бе. :lol:

Mimka_sweet
04-20-2007, 17:33
ЙЕс ай ду! :-D
Е разбира се и паркчетата са яки но в адския студ кафето е избора :wink:

rosskata
04-20-2007, 17:35
Пропускате нещо важно- парковете са много по-малко от кафетата. За да стигна до най- близкия парк, ми трябват минимум половин час и 1,20 лв за транспорт... Къде- къде по- удобно е да се забия в кварталното кафе...
Нямам желание да деля пейките пред блока с бабите и хлапетата...

`Death`Whore`
04-20-2007, 18:00
...но във всеки квартал има градинка. :)

rosskata
04-20-2007, 18:26
...но във всеки квартал има градинка. :)

Ъ? В моя няма. :?
Само детски площадки пълни с майки и тяхните малки чудовища.

punisher
04-20-2007, 18:26
...но във всеки квартал има градинка. :)

Ъ? В моя няма. :?
отскачаш до съседния :-D

mrsy
04-20-2007, 18:37
Не, не ходя :)

молец
04-20-2007, 18:41
За 2 години съм ходила на кафе 3 или 4 пъти.
Не обичам кафета,защото:
предпочитам да ми се протрият гуменките от безцелно обикаляне,мноого по-весело ми е...или да седна на пейка на слънце и да си говоря с приятелките пред това да се забия в кафе
Кафетата ме предразполагат към задушевни разговори...прекалено,гадно ,досадно задушевни
Трябва да си давам парите ако искам да не ме изхвърлят от кафето
Вмирисвам се на цигари

не че нещо имам против...просто са ми по някакъв начин задушни и не знам и аз

Shadow_Walker
04-20-2007, 18:52
Бих отишъл където и да е...но няма с кого :(
Смотан Лц...
Иначе понякога, когато изляза с класа се забиваме в кафета, ама повече май се разхождаме 8)

Ice_Queen
04-20-2007, 20:27
Дааа..обичам да ходя по кафета.Знам ги по-хубавите в центъра почти всичките.. :-D
Кеф е да си седнеш на кафенце,с цигарка,с момичетата да си лафите за глупости и просто да се отпуснете.

malka_sladuranka
04-20-2007, 20:43
Дааа..обичам да ходя по кафета.Знам ги по-хубавите в центъра почти всичките.. :-D
Кеф е да си седнеш на кафенце,с цигарка,с момичетата да си лафите за глупости и просто да се отпуснете. Ами айде. :smt006

BornFromPain
04-20-2007, 20:45
Да бе, яко! Да изляза от нас за да се затворя в някво сходно помещение само дето яко по-задимено и пълно с смотаняци. Че чак и надценка да ми слагат.. Ей сега..

hamilcar
04-20-2007, 21:33
Ходя по кафета, но не по цял ден. През деня се разхождам, времето е хубаво. По-често вечер съм на кафе (пия сокове).

My_Infernal_Majesty
04-20-2007, 21:36
Мне- не обичам много кафенетата, ходя рядко и то насила защото адски се дразня просот на всичко- на хората които ги посещават на обстановката, на музиката!!! Ходя на барове, кръчми - това си е най- хубаво според мене! :D

MDMA
04-21-2007, 11:22
ми ходя,няма как да не ходя по кафета,иначе ако има пачка и на други места се отсяда :::

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2007, 13:59
Много ми е интересно колко от вас си губят времето да ходят по кафета.. За мен е много тъпо да се набуташ в някое кафене и да седиш 3 часа..
Колко по-хубаво е да отидеш в някой парк с двулитровка Каменица и един чипс, вместо да киснеш в задушните кафенета...

i az tv apredpo4itam :lol: po kafeta hodq lqtoto nai ve4e kogato sum s bratov4edka mi i nqma kak... :roll:

scion_of_Storm
04-21-2007, 16:29
Суууупер рядко ходя на кафета, не ме кефят. Навън с биричката, на въздух и с приятели- най-добре :)

DetE-Idi0t
04-21-2007, 18:06
Пропускате нещо важно- парковете са много по-малко от кафетата. За да стигна до най- близкия парк, ми трябват минимум половин час и 1,20 лв за транспорт... Къде- къде по- удобно е да се забия в кварталното кафе...
Нямам желание да деля пейките пред блока с бабите и хлапетата...
е стига бе във Владиславово е пълно с огромни поляни и нагоре има доста готина гора.. голям кеф е за разходки и пикници :D (нали във Владиславово беше :roll: )
почти не ходя по кафета, а тук таме се забивам в клубове
друго си е да седнеш някъде на меко сепаре и да пиеш от чаша, да ти е по-топло и т.н.
това разбира се се отнася за зимата или когато е дъждовно навън
през останалото време си кръстосваме улиците в разходки
не обичам особено да седна някъде по парка с бира.. ако ще е така предпочитам да е на по-скътано местенце, а още по-добре в апартамент

Cheesy
04-21-2007, 18:09
Много ми е интересно колко от вас си губят времето да ходят по кафета.. За мен е много тъпо да се набуташ в някое кафене и да седиш 3 часа..
Колко по-хубаво е да отидеш в някой парк с двулитровка Каменица и един чипс, вместо да киснеш в задушните кафенета...
И мен така по-ме кефи :)

radiante
04-21-2007, 18:55
Взимаме двулитровка (2, 3, 4...) и отиваме в някой парк на пейка-парти :-D

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
04-21-2007, 19:52
Мии рядко.
Дрязна се, че в повечето кафета трябва да си купя нещо за да не ме изхвърлят.
Навънка (като са изнесли маси навън, имам предвид) също не обичам, особено ако е на централна улица. Минават десетки хора и повечето зяпат, а това не ми действа отпускащо.
Къде-къде по-хубаво е на някой пейчица, около някоя зеленина. :P

shadow4e
04-21-2007, 19:57
Рядко ходя. Зимните месеци е по-често.

rebel_kid
04-21-2007, 20:03
Много рядко. Намирам си и по- интересни начини да си губя времето от висенето в някое задушно кафе =; :wink:

GLeZoRanA
04-21-2007, 21:25
Аз не излизам от кафетата :evil:

Crazy_teen4e`f
04-21-2007, 21:28
Ходя,но рядко.

rosskata
04-21-2007, 22:56
Пропускате нещо важно- парковете са много по-малко от кафетата. За да стигна до най- близкия парк, ми трябват минимум половин час и 1,20 лв за транспорт... Къде- къде по- удобно е да се забия в кварталното кафе...
Нямам желание да деля пейките пред блока с бабите и хлапетата...
е стига бе във Владиславово е пълно с огромни поляни и нагоре има доста готина гора.. голям кеф е за разходки и пикници :D (нали във Владиславово беше :roll: )


Ами бих отишла там на пикник... С 10ина души охрана... :? Или поне със засилено мъжко присъствие в компанията. Там е много готино, но се срещат какви ли не свободни електрони... :?
КЛато казах "компанията", се сетих- това къде ще ходиш на лаф моабет си зависи и от нея... КОгато ходихме на хижа, едното момиче само дето не ни изби, че сме я завели на място, на което няма самостоятелна стая с баня :shock: :lol: Представям си как ще заподскача от радост при идеята да ходим из гората... :lol:
Освен това мързелът също е силен аргумент в полза на кафенетата... 8) За разходки в гората трябва да ми дойде музата.

Няма нищо общо с темата, но най- яко е да вземеш бутилка нещо- си (алкохолно, но не бира, защото не обичам) и да се цопнеш с още няколко човека на плажа вечер... Супер яко е, стига да не е през лятото, когато плажа е по- наблъскан и от кафенетата... :?

Violenza
04-22-2007, 05:45
Не, не ходя... или поне страшно рядко... има няма 1-2 пъти на половин година... :lol:
Тъпо ми е да седна на някое кафе и да кисна със сок или минерална вода 1 час там...
С компанията ходим или по парковете или на тепе /най-често/.

alkobalko
04-22-2007, 06:54
Да, ходя на кафе, но това не означава, че не се и разхождам. Само че не ми се нрави идея с двулитровката.

`Death`Whore`
04-22-2007, 06:55
Културните хора не го правят, затова не тис е нрави :smt017

djeini
04-22-2007, 08:21
Ami i az ne si padam mnogo.mnogo da visq v kafetata,ma kompaniata mi se po kafetata visne .Tui 4e.....nqmam osobeno golqm izbor :(

DetE-Idi0t
04-22-2007, 08:53
Пропускате нещо важно- парковете са много по-малко от кафетата. За да стигна до най- близкия парк, ми трябват минимум половин час и 1,20 лв за транспорт... Къде- къде по- удобно е да се забия в кварталното кафе...
Нямам желание да деля пейките пред блока с бабите и хлапетата...
е стига бе във Владиславово е пълно с огромни поляни и нагоре има доста готина гора.. голям кеф е за разходки и пикници :D (нали във Владиславово беше :roll: )


Ами бих отишла там на пикник... С 10ина души охрана... :? Или поне със засилено мъжко присъствие в компанията. Там е много готино, но се срещат какви ли не свободни електрони... :?
КЛато казах "компанията", се сетих- това къде ще ходиш на лаф моабет си зависи и от нея... КОгато ходихме на хижа, едното момиче само дето не ни изби, че сме я завели на място, на което няма самостоятелна стая с баня :shock: :lol: Представям си как ще заподскача от радост при идеята да ходим из гората... :lol:
Освен това мързелът също е силен аргумент в полза на кафенетата... 8) За разходки в гората трябва да ми дойде музата.

Няма нищо общо с темата, но най- яко е да вземеш бутилка нещо- си (алкохолно, но не бира, защото не обичам) и да се цопнеш с още няколко човека на плажа вечер... Супер яко е, стига да не е през лятото, когато плажа е по- наблъскан и от кафенетата...:?
верно, че нагоре беше пълно с черни свободни електрони :lol:
за сметка на това там има бая дивеч :roll: ... по мангал до сега не съм стрелял, но има време :twisted:

плажа си е най-доброто още повече като живееш на 15 мин от него.. пеша :lol: :twisted:

nencuHka
04-22-2007, 09:20
Аз ходя на кафе...Мога да кажа даже,че почти по цял ден кисна там.. В моя град има една ш*бана градска градина,която за нищо не става и е свърталище на извратеняци и наркомани.
Нема къде другаде да се ходи освен по една алея дълга 100 м и да обикаляш надолу-нагоре..
Ей затова предпочитам да седна на кафе и да седя там...

Qnchety
04-22-2007, 10:25
Рядко! Все пак съм още на 13. Може би след около 2-3 години ше почна да ходскам.
А помня един път в 2-ри клас с една фр кат отидахме на кафе сервитьорката едва не почна да се хили кат ни видя :smt005 !!!

lii40
04-22-2007, 10:45
ходя, но не пич кафе..просто, когато сме с приятели е яко да седнем някъде навън, без цигарен дим, без мирис на алкохол...

bungle
04-22-2007, 13:42
Преди грам не стъпвах в кафенетата.
Нооо покрай мъжа си се научих и доста често става там да си висяяяя. Което е изключително тъпо, разбира се. Почитател съм на пейка-партитата с много евтина бира. :)

krisi_l@loka
04-30-2007, 17:26
Ами ходя.. чат-пат :smt016

zubi
04-30-2007, 21:26
нем .. неходя на такива места :D

IKisseDAGirL
05-01-2007, 08:18
Ходя поне веднъж на ден :wink: Освен това лятото повечето кафета имат маси и отвън, почти никой не сяда вътре на задушно :::
А и кафето не ни пречи след това да си направим една разходка в парка :) Но всеки ден да вися по пейките... мерси [-X

djeini
05-01-2007, 08:45
Рядко! Все пак съм още на 13. Може би след около 2-3 години ше почна да ходскам.
А помня един път в 2-ри клас с една фр кат отидахме на кафе сервитьорката едва не почна да се хили кат ни видя :smt005 !!!
:smt005 I ko kato si na 13 a,i az sum na 13 vsi4ki v kompaniqta mi sa s po 5 godini po-golemi da ne bi kato si na 13 o6te s kukli si igrae6 pffff

radito
05-01-2007, 10:41
АЗ ходя често. :-D Обичам да си губя времето в приятна компания...
Не знам защо всички решиха, че трябва да се сяда вътре... :shock: Всички кафенета изкарват масички навън лятото...
Ми явно само наще варненските кафета имат такава опция! :lol: :lol: :lol:

miminia
05-01-2007, 12:11
Доста рядко ходя на кафе.И рядко пия кафе,когато си взема то ще е сутринта в даскало,щото 8 часа да ти седя там..аз щ заспа.Мн повече обичам да се разхождам или да седя на пейка или направо на тротоара :lol: :wink: .ако имам свободно време няма да отида на кафе,а ще отида на Витоша с голямо удоволствие 8-[

05-01-2007, 16:03
Да, но винаги с подходяща компания. Ако са на моята възраст (18) е скука, защото са много тъпи връстниците ми. Явно е от Чернобил.

05-01-2007, 16:05
Рядко! Все пак съм още на 13. Може би след около 2-3 години ше почна да ходскам.
А помня един път в 2-ри клас с една фр кат отидахме на кафе сервитьорката едва не почна да се хили кат ни видя :smt005 !!!
:smt005 I ko kato si na 13 a,i az sum na 13 vsi4ki v kompaniqta mi sa s po 5 godini po-golemi da ne bi kato si na 13 o6te s kukli si igrae6 pffff
Наистина, аз на 10-11 ходех по кафета. Ти си умствено изостанала явно!

nP0c70_A3_
05-01-2007, 16:05
Много рядко и по-скоро не

05-01-2007, 16:09
Рядко! Все пак съм още на 13. Може би след около 2-3 години ше почна да ходскам.
А помня един път в 2-ри клас с една фр кат отидахме на кафе сервитьорката едва не почна да се хили кат ни видя :smt005 !!!
:smt005 I ko kato si na 13 a,i az sum na 13 vsi4ki v kompaniqta mi sa s po 5 godini po-golemi da ne bi kato si na 13 o6te s kukli si igrae6 pffff
Какво пречат куклите на кафето?

Sirma
05-01-2007, 18:33
Рядко! Предпочитам пейкапарти, поне е сред природата! Особено в едно паркче по Раковска един човек мн хубаво свири страхотни балади и парка е мн чист и зелен!

hip Hop Mace
05-02-2007, 08:10
мн обичам. И да сме само женска компания, за да можем да говорим всичко без притеснение.Само аз ли не мога да си кажа чак толкова много с момичетата, колкото с момчетата... :lol:

Ne si sama spoko :D