PDA

View Full Version : oburkana sum i neznam kakvo d apravq.jivotut mi e ad!!!



04-20-2007, 15:47
Zdraveite! :| Mnogo sum oburkana...ne znam kakvo d apravq.Navsqkude imam problemi-v dasaklo s suo4enicite mi,s priqtelite mi i nai-golemiqt problem e u doma.Predi kogato bqh v kofti nastroenie se pribirah u doma-edinstvenoto spokoino i sigurno mqsto..no tova se promeni.Sega nqma ni6to sigurno za men. :( Problemut e ba6ta mi.Toi....naprekusnato pie i se durji ujasno s men i s maika mi.I predi be6e taka-no sega stana po-lo6o.Dori i ba6ta mi da ne e pil toi se durji grubo i me zapla6va! :( Ne mojem da si kajem i edna duma s nego.Az se opitvam da buda mila s nego.I vseki put se nadqvam da go omilostivq,no ne stava.toi naprekusnato mi govori s zlobno i vo4ite mu vijdam zloba i nenavist!V4era maika mi me pita dali da se razvede s nego!I az kazah 4e mi e vse edno.I s tova osuznah 4e ot men zavisi dali maika mi i ba6ta mi 6te se razvedat...Naistina po dobre 6te mi e da se razvedat-nqma da mi e mu4no za ba6ta mi.No me e strah kakvo 6te stane s jivota mi...Molq vi daite mi suvet!Ne bih iskala roditelite mi da se razvejdat-no smao ako ba6ta mi se durji normalno.A toi ne durji otvratitelno...

olive_oil
04-20-2007, 15:57
по-добре да се разведат

04-20-2007, 16:03
taka li misli6................... [-(

gabrielka@a
04-20-2007, 16:12
Ако баща ти е толкова лош,колкото го описваш.......по-добре да се разведат,защото може да стане още по-лошо-да не иска да си замине! Но ти си решаваш!

N0_feAR
04-20-2007, 16:50
незнам дали да се разведат...те трябва да си решат.Но щом се държи толкова ужасно и злобно с теб и майка ти.До колко разбрах и се напива...само да не се стигне на бой(да чукна на дърво) Ако се промени баща ти може би нещата да се оправят,ако ли не...тя явно майка ти доста е мислила за това щом даже ти е споделила за намерението й.

04-20-2007, 18:39
a ba6ta mi smenq mnoog raboti za6totomu bili malko parite...zaplatite koito e polu4aval naistina ne sa bili visoki i e kazval na maika mi 4e za tova pie i mislq 4e se qdosva mnogo za tova i nqma na koi da si izkara qdut osven na men....

Mimka_sweet
04-20-2007, 20:02
Щом майка ти те е питала,значи и на нея не и е приятно и го иска.Тя може би е заедно с него,само заради теб.Не позволявай това,че той е провалил себе си да провали и теб!Според мен е по-добре да се разведат.

djovisna
04-20-2007, 21:24
i u nas beshe neshto podobno obach az mraza bashta si ot dosta vreme i samo se molq na maika mi da se razvedat ama tq neshte. spored mene nai dobre e da sa razvejdat i toq da spre da te tormozi :)

04-27-2007, 10:27
na6ite predi godini se razdeliha. maika mi i ba6ta mi sa6to bqha v tova polojenie. edin den maika mi sa6to me popita dali da se razdelqt. az otgovorih "neznam no po-skoro ne" sled nqkolko dni vapreki tova te se razdeliha. zatova ne gi misli tqh jivei si jivota. kakvoto i da napravqt gledai sebe si i tova da si podredi6 jivota kakto na teb ti haresva bez da se saobrazqva6 s tova kakvo 6te stane v bade6te. tova pone e moeto mnenie. vse pak ti si re6ava6

umrqlabubole4ka
04-27-2007, 15:58
кажете му че ако не се промени,ще се разведе майка ти с него...и ако не се промени по добре ще е май да го направи

mon4eto
04-27-2007, 16:50
Mi 6tom 6te ti e po dobre bez nego i nqma da ti e ma4no kakvo o6te se 4udi6...v kraq na krai6tata ako s maika ti mojete da se opravite i bez nego nai dobre da se razvedat!

CS^BoY
04-29-2007, 22:07
Аз мисля че ще е по-добре да се разведат и на двете ще ви е по-лесно :|

evil_lady_in_black
04-30-2007, 06:27
По-добре нека се разведат . Мисли за себе си !

danitoo666
04-30-2007, 18:03
suglasna sum 4e ako se razvedat i na dvete 6te vi e po lesno za6toto 6tom ve4e pie po seriozno zna4i mn tudno 6te 6te se otkaje ot tova.taka 4e qvno 6te e po dobre da se razvedat :| :)

Th3MaN
05-02-2007, 17:10
Ти трябва да си прецениш. Но бащати явно има някакви проблеми и се опитва да си ги реши като се напива. Но няма да стане така. По добре намерета начин да го разберете и да му помогнете. Сега си мислиш че няма да съжаляваш но все пак той ти е баща. А представи си какво може да стане след като го напуснете? Моя съвет е да се опитате да му помогнете. Можете да отидете някаде примерно за една седмица за да го оставите сам и да може да си помисли може да се промени. Ако не стане тогава вече може да действате и с развод но аз си мисля че той ще се промени когато осмили нещата и разбере че ви прави лошо.

nasty_f
05-02-2007, 20:31
Сега може би найстина е в труден период заради работата си и за това пие и не осъзнава,че ви наранява...Изчакайте малко,ако нещата не се оправят най-удачният вариянт ще е да се разведат.Успех!