PDA

View Full Version : Мега гадно ми е ...и ..



Ice_Queen
04-20-2007, 19:22
Писах.. :

Искам да съм някъде сама.. да потъна в тишина.Да затворя очи и да потъна в мечти.
Но къде са те.Кой ми ги отне..Кой взе пламъка на моето сърце..кой така безпощадно ме прокле...не знам...
Само смърт около мен..Някакъв свят заблуден.Хора с изкуствени лица.С камъни вместо със сърца..................
Искам да избягам..да изкрещя.Да се спотая в тъмнината
На деня,на ноща..Но няма ключ , няма врата...нима сънувам сега....
Имах нужда някой да ми подаде ръка.Да ме издърпа от пропастта.Да ми върне светлината , цвета и цветята.....
И пак стоя сама.Кълняйки съдбата , молейки за свободата.
Каква свобода?Нима на душата..Не.Тя е окована за вечни времена..
Нима се живее само с надежди за хубави неща,времена?
Ами ако и надеждата умре..ако и тя те предаде..
Затварям очи и пропадам незнайно къде..Има ли кой да ми покаже пътя..да ме заведе..на там..накъдето и аз не знам...
Боли ме . Боли ме пак. Боли отново..Раните зеят сякаш съдрани жеското ..отново..
Надеждата нали няма да умре..Заедно със моето сърце..

BWald0rf
04-20-2007, 19:26
Искам да съм някъде сама.. да потъна в тишина.Да затворя очи и да потъна в мечти.
Но къде са те.Кой ми ги отне..Кой взе пламъка на моето сърце..кой така безпощадно ме прокле...не знам...
....
Искам да избягам..да изкрещя.Да се спотая в тъмнината

Мн мн хубаво е.. =D> =D>

04-20-2007, 19:30
ako ne etaina spodeli za kvo se 4uvastva6 taka a btw tva deto si go napisala e mn hubavko

Ice_Queen
04-20-2007, 19:41
Съжалявам ,но са лични причини. :| :(

malka_sladuranka
04-20-2007, 22:02
Мила..съжалявам, че ти е тъжно.. :cry: Ммм...пишеш много хубаво. :smt058

mechtaq_za_teb
04-23-2007, 13:35
Mnogo e tajno :smt010 No e i mnogo hubavo

patilan420
04-24-2007, 12:10
замисляли ли сте се някога от какво се ражда Изкуството?
Дали някой който се радва тук и сега на Живота му остава време да твори нещо от нищо?


"да видиш ти как край с на4ало
се сливат с мъка в пустота"

Ако на Бог не му беше мъ4но да бъде сам, дали би му хрумнало да създаде целия свят?


оже и да греша,
но за мен изкуството е аварийния изход за Душата, която страда,
но не иска да се примири с това страдание, разнищва го на съставните му 4асти и го преде и го су4е, докато не превърне това страдание ако не в Щастие, то поне в Красота, която да може да сподели, с надеждата да предизвика Щастие..
(защото от това да споделяме суровите си страдания никой по никакъв на4ин няма да се по4увства по-добре, нали?)

DancingDeaD
04-25-2007, 06:48
Много е хубаво! :smt023

koalka
04-25-2007, 08:32
Много е хубаво.