PDA

View Full Version : Объркану...



BWald0rf
04-20-2007, 18:38
Не плачи сърце!..
Спри!
Незнаеш ли че много боли...
Сълзите ми непролети..
моля те спри..
От тази истина до смърт боли..
Не искам да чувстваш вече ти..
Не искам да чувам думите ти..
Спри!..
Завинаги от тази болка ме избави!..
Умри!..

Disorder
04-22-2007, 09:12
Това на Азис някаква песен ли беше?

djeini
04-22-2007, 12:44
Xax.........i tuka obijda6 ei na4i kato tolko znae6 ti pusni ne6to tvoe.Egati smotanuto otno6enie,xorata na tva tvoito mu vikat kompleksar6tina.WiTh`LoVe_super ti e stix4eto mnogo qko :D

Disorder
04-22-2007, 15:27
Xax.........i tuka obijda6 ei na4i kato tolko znae6 ti pusni ne6to tvoe.Egati smotanuto otno6enie,xorata na tva tvoito mu vikat kompleksar6tina.WiTh`LoVe_super ti e stix4eto mnogo qko :D
Първо не си спомням къде и кого съм обиждала, нито пък мнението ми е насочено лично срещу автора. Вероятно не ти е дошло на ума, че пишеш във форум и целта на това да постваш стихове е да получиш съответна оценка за тях.
За разлика от някои хора, предпочитам да кажа реалното си мнение вместо да пиша на всяка тема "чудесно" и "невероятно."
Не виждам как мога да кажа нещо добро относно това нещо като дори не знам дали е стих или текст на някаква песен и няма нито ритъм нито нищо. Така, че съжалявам ако с мнението си съм наранила крехките ти чувства, но лично за мен е по-добре хората да получават реални оценки и не претендирам за титлата "любимец на форума." Поздрав.

djeini
04-23-2007, 14:56
Be ti si budi obektiven/a ni6to lo6o ama malko grubo se otnasq6 spored mene i s toq ritam.......Tq se e starala i e vlojila emociq i t.n. a ti da q "popari6" taka.Ako tolko ne ti xaresva napi6i :xubavo (tam tvoi te si zabelejki i pose primerno) no moje6 i po-dobre.Puk da az naistina sum po4ustvitelna i takava zabelejka bi me raztroila.Puk i ne se staraq da buda lubimec na foruma a samo da 6tadq 4ustvata na drugite.Pozdrav

Бунтар
04-23-2007, 20:22
Ako tolko ne ti xaresva napi6i :xubavo (tam tvoi te si zabelejki i pose primerno) no moje6 i po-dobre.

:lol:

Там е работата, малката, че хич не е хубаво...

А ако си чак толкова чувствителна, че едно най-обикновено аргументирано несъгласие да те разстрои, земи се хвърли отнякъде. Много енергия ще спестиш. ;)