PDA

View Full Version : "Шоуто на Слави" ...а сега накъде?



FikyScHetOo
04-20-2007, 21:47
Сега гледам "Шоуто на Слави" и се подтиснах малко. Някак си на мен ми беше кофти и на Него. Незнам защо, но някак Слави Трифонов ми звучеше много ...високо. А сега и той се оказа човек. При това жив...небостъргача в българският шоубизнес. А сега накъде?? Смелост ли е това да кажеш какво ти има пред много хилядо хора? Защо и големите хора страдат. Като малки всички искат да порастнат за да се борят сами, за да имат по-малки проблеми. Уви не е така! Почина и Кембълът наскоро. Защо...минутка невнимание. Имаше една мисъл "Внимавай как се отнасяш с хората когато се изкачваш по стълбичката на успеха, защото може докато слизаш д аги срещнеш"... но защо точно това ме накара да се замисля? Нима не умират хора в България... нормални хора...съвсем обикновенни. Може би защото не искаме да сме обикновенна...
Това е човек, който е за възхищение и уважение според мен. Какво мислите вие по темата... Какво е Шоуто без Дългия...Какво ще е България без единственият си успял шоумен...

Skullbreaker
04-20-2007, 21:49
Аз без Слави не мога да си представя българската телевизия...Той организира най-големите конкурси , намира таланти , прави хубава телевизия..Шоуто му е номер1..Слави с теб сме!

air_J
04-20-2007, 21:50
Ще се повторя от другата тема със сходен сюжет - Слави Трифонов е топ-идиот номер 1 на България! :-({|=

FikyScHetOo
04-20-2007, 21:53
какво е казал?
Ем,че се е влошил...беше със система и май е ослепял :smt017 и беше едва ли не като предсмъртно послание

HopeLesss
04-20-2007, 21:55
Аз пуснах подобна тема... но не знам какво му е? Ти знаеш ли? От какво е болен? Наистина ли е толкова зле??? :(

My_Infernal_Majesty
04-20-2007, 21:56
Според мен Росен е много добър, отговорен е и води добре затова засега той ще води... пък за в бъдеще, не знам какво да мисля... все пак колкото и гаден да е Слави и колкото и арогантно да се държи болестта му е явно сериозна и ме накара дори мен да го съжаля. :(

:( Както каза Росен- играта продължава...

Martos
04-20-2007, 21:59
Да и аз за жалост хванах края на предаването и не разбрах точно какво е станало но не е добре ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ABSOLUTme
04-20-2007, 22:05
я бе я кажете какво е станало?? :shock:
аз бг тв не хващам,а и проблем имам със сайта..
та?

MauMyHkaTa
04-20-2007, 22:05
Писах и в предната подобна тема за Слави. Ако искате погледнете я, там написах това, което чух.

Just_One_Girl
04-21-2007, 06:43
http://www.focus-news.net/?id=s1432
Това е цялото интервю, в писмен вид обаче. Предадено е всичко дословно. Ако намериш откъде - свали видео варианта. Заслужава си да се види, много истини и силни думи каза снощи.

BWald0rf
04-21-2007, 07:36
Аз без Слави не мога да си представя българската телевизия...Той организира най-големите конкурси , намира таланти , прави хубава телевизия..Шоуто му е номер1..Слави с теб сме!
=D> =D> =D>

Alerta
04-21-2007, 10:04
:?
Телевизия без Слави...
Като малка го гледах постоянно, адски много го харесвах и до ден днешен го уважавам...
Винаги съм се чудила как на хората може да им е гадно заради някакъв си образ от екрана... Но ето и на мен ми е кофти и даже ме боли...

hamilcar
04-21-2007, 10:33
Никой не може да каже това дали е вярно или не. Ако се доверя на думите му единственото, което мога да кажа е, дано се оправи. Но, ако не е истина/лъже ще бъде много жалък. Все пак не ми се вярва да е лъжа това, което каза.

Дано да се оправи по-бързо и да бъде отново на екран.

CrazyWitch
04-21-2007, 12:01
Много гадно ми стана като прочетох интервюто. Снощи съмго пропуснала. :( ..
Ухх.. ужас. Дано да се въстанови. Чесно казано си го мисля. :?

~|SwEeT_MiStaKe|~
04-21-2007, 13:55
Аз без Слави не мога да си представя българската телевизия...Той организира най-големите конкурси , намира таланти , прави хубава телевизия..Шоуто му е номер1..Слави с теб сме!дано се оправи :( :( :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2007, 14:57
dano se opravi naistina vupreki 4e ne go gledah.... :smt012 mnogo tujno mi stana... :smt011

kobrichka
04-21-2007, 16:32
Аз без Слави не мога да си представя българската телевизия...Той организира най-големите конкурси , намира таланти , прави хубава телевизия..Шоуто му е номер1..Слави с теб сме!дано се оправи :( :( :(

Дано [-o< [-o< [-o<

rusalkata_
04-21-2007, 16:59
:( снощи не гледах шоуто,но днес както си ровех из нета се натъкнах на такава статия и не можах да повярвам...и през цялото време е бил с едно болно око,а продължаваше да си води шоуто...наистина за мен това е не само шоумен...
Слави е силен и се надявам да се оправи!

04-21-2007, 17:00
Ще се повторя от другата тема със сходен сюжет - Слави Трифонов е топ-идиот номер 1 на България! :-({|=
идиот си ти!!!!!!!!
иначе съм на мнението на Skullbreaker

juSTkiddy
04-21-2007, 17:02
Ще се повторя от другата тема със сходен сюжет - Слави Трифонов е топ-идиот номер 1 на България! :-({|=
идиот си ти!!!!!!!!
иначе съм на мнението на Skullbreaker
упсс тфа бях аз

punisher
04-21-2007, 17:27
Славито не ми е особено приятен,но все пак дано се оправи и да си е жив и здрав човека.

miminia
04-21-2007, 17:57
Ще може ли някой да ми даде линк за Слави щото не го гледах :roll:

rebel_kid
04-21-2007, 18:58
Много жалко. :( Напоследък не ми беше много симпатичен, но никой не заслужава такова нещо :? ! Дано се оправи ...

PriMaLChaoS
04-21-2007, 18:58
http://www.slavishow.com/index.php?cat=1&mid=25&id=6970

N0_feAR
04-21-2007, 19:40
До колкото разбрах имал някакво възпаление на очите,което му пречи да вижда нормалноДано човека да се опрваи, защото той е един от най-преуспяващите шоумени в България и без него Шоуто на Слави няма да е същото.
пп:Хора за ко го оплаквате така,всякаш е на смъртно легло?!Човека е силен не само физически но и душевно и няма да се даде така лесно.така че му стискайте палци да се оправи ;)

LilitoO
04-21-2007, 20:10
дано слави се оправи...та аз съм расла с него мн ми беше тъжно вчера като чух това... :( да се оправя по бързо и да се връща да си води шоуто... :)

koalka
04-21-2007, 20:15
Определено Слави си води добре шоуто...
Росен Петров също се справя.Аз вчера го гледах интервюто със Слави и той обясняваше какво му има.Каза, че с някакви нерви на окото бил проблема и недовиждал с това същото око. :( Да, на всеки може да се случи, а и никой не е застрахован.Той от доста време не виждаше много добре-не можеше да чете плакатите, с които бяха дошли зрителите в шоуто, а бяха написани с големи букви.
И аз му пожелавам да се оправи, добър шоумен е, както казах-добре си води шоуто.
Като даваше интервюто вчера ми се насълзиха очите.Не толкова заради него, а заради нещата, които каза.За едно момиче болно от рак, нямало един крак, напълно сираче-момиче със силна воля, което не обвинило до края си нито майка си, нито баща си, че са я изоставили. :( Той я е познавал.
Толкова от мен. :-)

ShannonLarkin
04-21-2007, 21:26
кво ?!?! дайте да гледаме кво е станало бе...няма ли вибокс нещо там...попринцип не го гледам ама...тва ми е интересно :shock:

Alerta
04-21-2007, 21:35
http://www.focus-news.net/?id=s1432
Това е цялото интервю, в писмен вид обаче. Предадено е всичко дословно. Ако намериш откъде - свали видео варианта. Заслужава си да се види, много истини и силни думи каза снощи.Четете бе хора!
И бтв може да е всякакъв, може да е гаден според някои, може да е жалък...
Ама е велик. Факт. Поне за България.

Ziezi
04-21-2007, 22:09
Тука сбърка!Господ има!

FikyScHetOo
04-21-2007, 23:00
Ми просто ми стана някак странно. Сега май се усетих защо Според мен този човек е постигнал нещо смислено в живота си. Над 10 години предавания, над 10 албума и сигурно над 100 човека, на които е помогнал (ако не за друго, то поне за реализацията им... или Българската коледа той я организираше....и други такива неща) И затова се почуствах така. Другият момент е,че това беше като предсмъртно послание....така стана. И доколкото разбрах е бил почти сляп с лявото око и се е развил синузит, който вреди и на другото. Тъпо ще е ако кажа,че бих дала живота си за Слави Трифонов, и ще е така. Глупаво ще е ако кажа,че го обичам. (звездоманията не ме държа дълго) Просто му се възхищавам и ми е някак...странно. Сякаш със мечтала да застана високо с идеята,че там няма болка...а се оказа,че не е така.

BornFromPain
04-21-2007, 23:10
Е, всички знаем от какво най-лесно се хваща синузит така, че бих казал че сам си го е избрал.
Винаги съм твърдял че твърдите наркотици са за малки деца защото организмите им са силни(и акъла им е малко). Не може да си на 40, да пълниш носа често и да очакваш да си без синузит или още по-сериозни неща защото синузита е първото.

CVETELLINA
04-21-2007, 23:10
И аз го гледах тва интервю вчера и ми стана много кофти,защото като се замислих почти всяка вечер от 7 години насам (от толкова мисля че е шоуто в БТВ,не съм мн.сигурна) съм го гледала и съм му се кефела на простотиите и сега изведнъж Край.. :? Незнам какво ще стане със шоуто му,но определено Росен Петров и който и да било,не може да замести Слави.Вярно е че на всеки се случва,но когато гледаш някого известен..всяка вечер го дават по ТВ-то ала бала и всякаш си мислиш,че на тези хора нищо не може да им се случи и наистина е много тъжно,но дано да се оправи доколкото може поне :|

Ziezi
04-21-2007, 23:36
Току-що прочетох излиянията му и най-спокойно мога да заявя,че комплексираният селянин си остава такъв до края!Съжалявам много,като оставим на страна болестта му(очната),трябва да се признае,че по-нагъл,по-безОЧЛИВ човек рядко се среща!
Бил много честен,много прям,директен-??Тоя чува ли се какво говори?Въобще не ми харесва фактът,че използва по такъв начин състоянието си да се изтъкне така!На колко хора бил помогнал,колко пари бил дал!ДИВ СЕЛЯНИН!
ПП:Само на мен ли ми направи впечатление изречението "Знаеш, че аз познавах много от тия хора"?

rosskata
04-22-2007, 00:24
Току-що прочетох излиянията му и най-спокойно мога да заявя,че комплексираният селянин си остава такъв до края!Съжалявам много,като оставим на страна болестта му(очната),трябва да се признае,че по-нагъл,по-безОЧЛИВ човек рядко се среща!
Бил много честен,много прям,директен-??Тоя чува ли се какво говори?Въобще не ми харесва фактът,че използва по такъв начин състоянието си да се изтъкне така!На колко хора бил помогнал,колко пари бил дал!ДИВ СЕЛЯНИН!
ПП:Само на мен ли ми направи впечатление изречението "Знаеш, че аз познавах много от тия хора"?

Хаха... Не можа да понесеш критиката към "фюрера" :lol:
Слави може да е грандоман с огромно его(нещо, което за нокой не е тайна), но е изключително прав за Боленчо... И е направил доста по-смислени неща от него...

BornFromPain
04-22-2007, 00:29
Направил е по-смислени неща от един нацист? Кога опряхме чак до там, че и с такива работи почнахме да се хвалим :lol:

rosskata
04-22-2007, 00:40
Направил е по-смислени неща от един нацист? Кога опряхме чак до там, че и с такива работи почнахме да се хвалим :lol:

Не се хвалим... Дразним колегата :smt005 Чакаме да се разяри и да изсипе порой псувни по наш адре, както само той си знае, и да ни оправи настроението...

Ziezi
04-22-2007, 07:27
Току-що прочетох излиянията му и най-спокойно мога да заявя,че комплексираният селянин си остава такъв до края!Съжалявам много,като оставим на страна болестта му(очната),трябва да се признае,че по-нагъл,по-безОЧЛИВ човек рядко се среща!
Бил много честен,много прям,директен-??Тоя чува ли се какво говори?Въобще не ми харесва фактът,че използва по такъв начин състоянието си да се изтъкне така!На колко хора бил помогнал,колко пари бил дал!ДИВ СЕЛЯНИН!
ПП:Само на мен ли ми направи впечатление изречението "Знаеш, че аз познавах много от тия хора"?

Хаха... Не можа да понесеш критиката към "фюрера" :lol:
Слави може да е грандоман с огромно его(нещо, което за нокой не е тайна), но е изключително прав за Боленчо... И е направил доста по-смислени неща от него...пиле,на теб май ти е в кръвта да се изказваш неподготвена...Можеш да разбереш мнението ми за Сидеров в темата за мангалите(май) във форума "България....."
Не можах да понеса надменността и наглостта на тоя дълъг пръч!
ПП:все пак(въпреки,че вече не понасям особено много АТАКА) ми е интересно защо това интервю,главната цел на което беше да се разбере как е вездесъщият славчо се обърна в такава посока....

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-22-2007, 08:17
samo edno ne moga da razbera ... naistina e tujno 4e e stanalo taka s 4oveka no zashto govorite 4ak za "predsmurtno jelanie " ot bolestta mu mai ne se umrira!?!??!?!tai li e :-k

Mimka_sweet
04-22-2007, 08:17
Искам само да кажа,че още не съм прочела интервюто,но горе долу разбрах за какво страва въпрос.


Искам да кажа още,че отдавна не съм гледала шоуто на Слави,защото вече не ми е чак толкова интересно.НО никой не може да отрече,че Слави Трифонов е едно от най-големите лица в българската телевизия.Освен своето шоу,той е участвал и в много други проекти,които освен да забавляват хората,са послужили да помогнат и то не само на един-двама.
Във вашите очи Слави може да е всякакъв,но на първо място е човек,така че не заслужава безразличие и пренебрежение точно в този момент!

linkin_park_fenka
04-22-2007, 09:51
http://vbox7.com/play:f32a920d

lii40
04-22-2007, 11:55
Аз без Слави не мога да си представя българската телевизия...Той организира най-големите конкурси , намира таланти , прави хубава телевизия..Шоуто му е номер1..Слави с теб сме!
прав си..но пък кой е казал, че Слави ще умре...дори като го пиша и се подтискам..някак си нереално е, въпреки че не е невъзможно...
в крайна сметка обаче..това е животът независимо дали ни харесва или не.
според мен, най-вероятно е ако слави почине :( шоуто да е в негова памет, но да не правим прибързани сметки...
за сега слави е жив и е горе-долу добре (според сигурен източник), за него се грижат едни от най-добрите специалисти и се съмнявам, че имаме повод за притеснение...
всички стискаме палци на Славчо, защото знаем, че без Човека Феномен няма качествен шоубизнес в БГ...
дано да се оправи!!!!
http://www.vbox7.com/play:26d60b80
http://www.vbox7.com/play:f32a920d
http://www.vbox7.com/play:3345fd35

air_J
04-22-2007, 12:53
Прекалено много внимание обръщате на топ-идиот номер 1 в България - Слави Трифонов! :-({|=

the_o.c_girl
04-22-2007, 12:59
Слави Трифонов-един ИСТИНСКИ ШОУМЕН, ЕДИН ИСТИНСКИ МЪЖ, ЕДИН ИСТИНКИ БЪЛГАРИН, ЕДИН ПЕВЕЦ, НО НЯМА ДА ГОВОРЯ ЗА НЕГО В МИНАЛО ВРЕМЕ, ЗАЩОТО СЛАВИИИИ-ТИ ЩЕ ВОДИШ ПРЕДАВАНЕТО СИ, ЩЕ НАПРАВИШ РАЗБИВАЩИ КОНЦЕРТИ ПАК И СЛАВИ-ДАВАЙ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

DisturbinThePeace
04-22-2007, 13:15
Слави Трифонов-един ИСТИНСКИ ШОУМЕН, ЕДИН ИСТИНСКИ МЪЖ, ЕДИН ИСТИНКИ БЪЛГАРИН, ЕДИН ПЕВЕЦ, НО НЯМА ДА ГОВОРЯ ЗА НЕГО В МИНАЛО ВРЕМЕ, ЗАЩОТО СЛАВИИИИ-ТИ ЩЕ ВОДИШ ПРЕДАВАНЕТО СИ, ЩЕ НАПРАВИШ РАЗБИВАЩИ КОНЦЕРТИ ПАК И СЛАВИ-ДАВАЙ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

браво Ванче!!

Слави оправяй се!!! ЧАКАМЕ ТУРНЕТО ВЕЧЕ!!!!!

the_o.c_girl
04-22-2007, 13:16
Прекалено много внимание обръщате на топ-идиот номер 1 в България - Слави Трифонов! :-({|=МЛЪКНИ

HopeLesss
04-22-2007, 13:18
Прекалено много внимание обръщате на топ-идиот номер 1 в България - Слави Трифонов! :-({|=

Завиждаш ли му? Че е по-голям 'идиот' от теб? Това, което правиш е гнусно!!! Слави може да е грандоман, да е надут, да е богат, да е самохвалко и с голямо его, но е постигнал много!!! И заслужава уважение, защото не е от хората, които лижът гъзове и се крият в миша дупка, когато става напечено!

Master_88
04-22-2007, 13:55
Не само,че е велик шоумен,но е и голям българин. Ще ми е доста кофти ако спре да води шоуто,защото съм свикнал почти всяка вечер да го гледам. Без него няма да е същото. Дано се оправи и отново да се завърне в ефир

air_J
04-22-2007, 14:08
Прекалено много внимание обръщате на топ-идиот номер 1 в България - Слави Трифонов! :-({|=

Завиждаш ли му? Че е по-голям 'идиот' от теб? Това, което правиш е гнусно!!! Слави може да е грандоман, да е надут, да е богат, да е самохвалко и с голямо его, но е постигнал много!!! И заслужава уважение, защото не е от хората, които лижът гъзове и се крият в миша дупка, когато става напечено!
Щом според теб заслужава уважение - уважавай си го, това си е твое право! А оная другата с колкото и голям шрифт и дразнещ цвят да си излее словесната диария няма да промени факта, че Слави Трифонов е топ-идиот номер 1 на България. Не ме притеснява това, че го гледате и му се радвате, защото още сте в тийн възраст. Притеснително ще е, ако го гледате и му се радвате а сте над 20 години. :-({|=

the_o.c_girl
04-22-2007, 14:08
Прекалено много внимание обръщате на топ-идиот номер 1 в България - Слави Трифонов! :-({|=

Завиждаш ли му? Че е по-голям 'идиот' от теб? Това, което правиш е гнусно!!! Слави може да е грандоман, да е надут, да е богат, да е самохвалко и с голямо его, но е постигнал много!!! И заслужава уважение, защото не е от хората, които лижът гъзове и се крият в миша дупка, когато става напечено!
НО Е ВАЖНО, ЧЕ НЕ ПАЗИ ПАРИТЕ САМО ЗА СЕБЕ СИ, НО И ПОМАА!!!ВСИКО, КОЕТО Е ПОСТИГНАЛ САМ СИ ГО Е НАПРАВИЛ, НЕ Е ИМАЛ НЯКОЙ, КОЙТО ДА ГО ЛАНСИРА!!!!!

air_J
04-22-2007, 14:16
Абе, от мен какво се очаква? Да ревна за злощастната съдба на човек, който най-малкото не ми е симпатичен ли? Да проявявам загриженост към човек, готов по пътя си да смаже всичко и всеки (дори и семейството си би смачкал)? Пак казвам - вие си го харесвайте! Не е притеснително! Притеснително е, ако сте над 20 години и тогава все още го харесвате. :-({|=

Just_One_Girl
04-22-2007, 14:27
air_J щом не го харесваш - не пиши! И аз не харесвам метъл и наркотици, но не се изказвам в темите на тези, които ги харесват, като им кажа "Много сте тъпи бе, т'ва е гадно"... Например...

Колкото до другите, от неговата болест не се умира, само се мъчи :? Но това не го пожелавам дори на най-големия си враг. Независимо дали това е Слави Трифонов, Пешо, Гошо или Страхил, надявам се да се оправи.

LunaTriCk
04-22-2007, 14:42
Относно заболяването му - shit happens. Дано се оправи.
Относно Слави като личност и роля в българската телевизя, за мен той е само едно лице. Човек, който чете чуждите думи. Слави е никой, без сценаристите си, без бенда, без актьорите. Не случайно като се разпадна Ку-Ку, Каналето, Хъшове, той все мъкнеше някой със себе си. Зад гърба си, Дългуча има солидна група от професионалисти, това е неговата сила.

*edit Някой да е усетил тънката връзка с финала на Вип Брадър ? Съвсем "случайно" точно сега реши да оповести за болеста си. Защо ли ?

BornFromPain
04-22-2007, 14:49
Хахахх the_o.c_girl я се махай бе, с тоя шрифт все едно някой ме удари между очите.

the_o.c_girl
04-22-2007, 15:19
Да се махам ли??аз и за що, защото съм ЧОВЕК И ИМАМ СЪРЦЕ...ЗАЩО ТИ НЕ СЕ МАХНЕШ, ЗВЯР!

the_o.c_girl
04-22-2007, 15:25
Относно заболяването му - shit happens. Дано се оправи.
Относно Слави като личност и роля в българската телевизя, за мен той е само едно лице. Човек, който чете чуждите думи. Слави е никой, без сценаристите си, без бенда, без актьорите. Не случайно като се разпадна Ку-Ку, Каналето, Хъшове, той все мъкнеше някой със себе си. Зад гърба си, Дългуча има солидна група от професионалисти, това е неговата сила.

*edit Някой да е усетил тънката връзка с финала на Вип Брадър ? Съвсем "случайно" точно сега реши да оповести за болеста си. Защо ли ?Каква болест е имало във випа ?

LunaTriCk
04-22-2007, 16:48
ти честно ли не загряваш ? :?

Shadow_Walker
04-22-2007, 20:13
Не гледах предаването, гледах интернюто във вибокса...Наистина гадно ми стана, защото аз го уважавам, харесвам му предаването,въпреки че е станало еднообразно, харесвам музиката му (или поне част от нея).Какъвто и да е, той е единствения наистина успял в България (като изключим може би спортистите ни,само че те не са успели по начина, който имам предвид).Пък и освен това е от Плевен и е бил в един клас с леля ми преди да отиде в гимназия, и у нас не се чува лоша дума за него.
Дано се оправи!!!!!!!!
П.П. Хъшове не се е разпаднало, просто го преименуваха в Шоуто на Слави и го преместиха по БТВ.
П.П.2.Къде намесвате финала на Вип Брадър?Че кой го гледа това...не, всъщност гледат го, но слави не би изпаднал толкова, че да оповестява това заради финала на някакво си реалити шоу.Освен това Мюзик Айдол си имат концерт в нопеделник, когато май свършваше ВИП-а.

MauMyHkaTa
04-22-2007, 21:20
... П.П.2.Къде намесвате финала на Вип Брадър?Че кой го гледа това...не, всъщност гледат го, но слави не би изпаднал толкова, че да оповестява това заради финала на някакво си реалити шоу.Освен това Мюзик Айдол си имат концерт в нопеделник, когато май свършваше ВИП-а.[/color][/i][/b]
И според мен не това е била целта. Тук дори не може да се говори за цел! Ако всеки можеше да си "насрочва" болестите по свое желание-е... А не ми се вярва Слави да преиграва!
(хареса ми думичката "нопеделник", честно! :-D )

Just_One_Girl
04-22-2007, 21:48
Днес четох едно изказване в 24 часа на лекаря, който го лекува. В него той казва, че Слави ще се оправи някъде до 2-3 седмици. Има и интервю със сестра му, която също е спокойна, че ще се оправи.

teenkopele
04-23-2007, 01:22
Шапка свалям на Слави за характера и силата, които проявява!

Видео интервюто можете да го гледате в www.neterra.tv.
След регистрация, кликвате на БТВ, "Шоуто на Слави" и си пускате това от 20.04.

04-23-2007, 06:35
Ще се повторя от другата тема със сходен сюжет - Слави Трифонов е топ-идиот номер 1 на България! :-({|= тиси топ идиот :smt018

04-23-2007, 06:35
Ще се повторя от другата тема със сходен сюжет - Слави Трифонов е топ-идиот номер 1 на България! :-({|= тиси топ идиот :smt018

04-23-2007, 06:38
о нее :arrow:

04-23-2007, 07:06
незнам как щего понеса години наред Слави ми беше лубимия шоумен и певец тои е слап ие на системи ужас :smt015 :smt015

vra4ka
04-23-2007, 20:50
Слави не ми е любимец, в последно време дори ми беше неприятен!
Но болест на никого не се пожелава. Дано се оправи!

Не харесвам поведението му, но е факт че показа световни звезди!
Явно работата го е изтощила!

Доста пресилено е да леете сълзи за него! Мъката е навсякъде! По-добре помогнете на някой в нужда!

04-24-2007, 12:23
Наркотиците на никого не прощават! А и в този живот всичко се връща , колкото хора е мачкал Слави не е истина , сега болестта ще мачка НЕГО !

Alerta
04-24-2007, 12:43
Абе не знам ама що пък всички го вкарахте в някви филми, че се бил наркоманизирал?
Еййй значи човек да не се разболее вече... на кръст ще го разпънете.

OtherDimension
04-24-2007, 12:51
ще се оправи.. сигурен съм
има средствата и връзките за най-добрите лекарства и доктори ..

Alerta
04-24-2007, 13:04
ще се оправи.. сигурен съм
има средствата и връзките за най-добрите лекарства и доктори ..Мда, ама май не се знае какво ТОЧНО му е на нерва.
Ако това не се знае нито лекари нито той не може да помогне...

OtherDimension
04-24-2007, 13:09
сигурен съм,че е обратимо
не може да не намерят какво точно му е
ако тука не могат - в лондон , ню йорк и т.н. ще могат

Alerta
04-24-2007, 14:57
сигурен съм,че е обратимо
не може да не намерят какво точно му е
ако тука не могат - в лондон , ню йорк и т.н. ще могатМежду другото точно това коментирахме с 2 мои съученички...
Ами трябва си, ако иска да си продължи кариерата...

the_o.c_girl
04-24-2007, 16:00
ти честно ли не загряваш ? :? НЕ ГЛЕДАМ ВИПА