PDA

View Full Version : Moderated: Нормално ли е да мастурбирам по 7-8 пъти на...



сда
04-21-2007, 07:02
Народе,блъскам бастуно по 7-8 пъти на седмицата,тва нормално ли е...просто не мога издържа повече,проблема е че някак си 1-2 дена без мастурбация или секс и моа се фърлим от 3-тия етаж...нямам време за мацки,а пушката като си каже тежката дума не мoга му откажа...някакво решение което не вклучва брадва или нож ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

`Death`Whore`
04-21-2007, 07:03
Защо мислиш, че е лошо да го правиш?

jony
04-21-2007, 07:07
Еми аз така като го сметна, като "лъскам" понякога по 2-3 на ден(смятай за седмица колко стават), трябва не брадва, ами гилотина да използвам така ли?

ThePainIsReaL
04-21-2007, 07:13
Хах.. ама вие ме убивате. Какво лошо има в това.. все пак не го правиш 7-8 на ден, а на седмица. Айде дишай споки..

MC_JAMAL
04-21-2007, 07:22
Народе,блъскам бастуно по 7-8 пъти на седмицата,тва нормално ли е...просто не мога издържа повече,проблема е че някак си 1-2 дена без мастурбация или секс и моа се фърлим от 3-тия етаж...нямам време за мацки,а пушката като си каже тежката дума не мoга му откажа...някакво решение което не вклучва брадва или нож ?

Пич и на теб ще го кажа, бий за здраве 8-[

DisturbinThePeace
04-21-2007, 07:39
ахаха перкай колко ти е кеф бе , да не би като лъскам да има нещо лошо :) даже господина по психология каза че мастурбацията разтоварва излишното напрежение :-D нема се пУашиш копеУе :) уесно нема!!

Adwokat
04-21-2007, 10:44
За мене е напълно нормално... хормони.. :mrgreen:

Schnitzer
04-21-2007, 13:05
ахаха перкай колко ти е кеф бе , да не би като лъскам да има нещо лошо :) даже господина по психология каза че мастурбацията разтоварва излишното напрежение :-D нема се пУашиш копеУе :) уесно нема!!Наистина я разтоварва :-D кат луснеш бастуна и после си супер спокоен :-D

Butterfly^
04-22-2007, 08:29
Народе,блъскам бастуно по 7-8 пъти на седмицата,тва нормално ли е...просто не мога издържа повече,проблема е че някак си 1-2 дена без мастурбация или секс и моа се фърлим от 3-тия етаж...нямам време за мацки,а пушката като си каже тежката дума не мoга му откажа...някакво решение което не вклучва брадва или нож ?

Пич и на теб ще го кажа, бий за здраве 8-[

:smt005

lii40
04-22-2007, 08:56
Хах.. ама вие ме убивате. Какво лошо има в това.. все пак не го правиш 7-8 на ден, а на седмица. Айде дишай споки..
смешни ставате..кво толкоззз?!... :smt017

бастон
04-22-2007, 10:23
замислял ли си се, кое ти харесва повече- лъскането или ебането? ако е второто - няма проблеми...

fulldelight
04-22-2007, 10:38
Няма лошо да лъскаш, ама се пак глей да не прекаляваш..1-2 пъти на ден е нормално..виж ако почнеш по повече, май е малко шашаво :)

04-23-2007, 08:27
Народе,блъскам бастуно по 7-8 пъти на седмицата,тва нормално ли е...просто не мога издържа повече,проблема е че някак си 1-2 дена без мастурбация или секс и моа се фърлим от 3-тия етаж...нямам време за мацки,а пушката като си каже тежката дума не мoга му откажа...някакво решение което не вклучва брадва или нож ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Ми пич, и аз нямам време за приятелка и на седмица няколко пъти (максимум 2-3) понякога се случва. Е все пак 7-8 пъти на седмица мисля, че идва в повечко (не знам ... друго освен това да правиш нямаш ли :lol: )
А иначе няма лошо от време на време да си удариш една ... кво толкова ... ей така за разтоварване :lol:

bqsna_teenagerka
04-23-2007, 08:30
ами като ти се лъска лъскай! ко щеш и по 20пъти на седмица! :-D 8-[ :roll: :lol:

04-23-2007, 08:37
ами като ти се лъска лъскай! ко щеш и по 20пъти на седмица! :-D 8-[ :roll: :lol:
ТИ пък като си толкова бясна ай да те видим дали ще можеш толкова :lol: ще те болят ръцета още в средата на седмицата :lol:

zzztop
04-24-2007, 16:28
Народе,блъскам бастуно по 7-8 пъти на седмицата,тва нормално ли е...просто не мога издържа повече,проблема е че някак си 1-2 дена без мастурбация или секс и моа се фърлим от 3-тия етаж...нямам време за мацки,а пушката като си каже тежката дума не мoга му откажа...някакво решение което не вклучва брадва или нож ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Зависи как го чустваш. Това с 7-8 пъти на семица ми се струва занижено като количество. Зависи на колко години си. Веднъж май бях на 16 или 17 вече го бях правил с девойка и като се залисах и за 3-4 часа си праснах 7-8 чикии. и хич не ми беше лошо. Сега съм ги ограничил до 2 пъти на ден.