PDA

View Full Version : pls pomognete ve4e ne moga da izdarjam



ne6tasten...
04-21-2007, 08:36
off molq vi kajete kak da nakaram maika mi da me puska po kuponi i da se zabavlqvam??ne me puska nikade az sam na 16.kajete kfo da pravq ??taq maika mi e mn gadna ne moga da q tarpq ve4e kat se stamnelo trebvalo da se pribiram.........pls ne izdarjam :cry: :cry:

dazzle
04-21-2007, 09:10
и при мен е горе долу така...мен ме пуска на 1 купон в месеца МАКСИМУМ... :cry: мн е кофти, разбирам те, но просто трябва да поговориш с нея и да я увериш на 100000% че може да ти има пълно доверие, че няма да правиш глупости, че ще се държиш нормално, че няма да се изложиш и че просто искаш да се забавляваш както правят другите деца на твоята възраст... Доверието е най-важно...ако имаш телефон и кажи да ти се обажда първоначално на всеки половин час...въпреки че е мн злепоставящо може да го прави първите пъти като ходиш на купони...поне ще е спокойна за теб.
кажи и че ще си с приятели...че са хора на които можете и двете да им имате доверие и че...ще си прекараш добре...без проблеми...
дано съм ти помогнала... при мен този разговор подейства малко... :wink:

palavata_lady
04-21-2007, 09:13
mi i az neznam kak shte stane taq rabota ... trqa da im spechelish doverieto ... no kak neznam
moje bi v nachaloto probvai da izlizash i gi pomoli do malko po kasno kaji che primerno shte se varnsh v 24:00 h ... no ti se varni po rano pone s polovin chas taka drug pat kato iskash da izlizash te shte ti imat doverie i znaqt che shte se varnesh na vreme ili daje po rano . tova moje da go pravish v prodaljenie na 1 mesec ... sled tova te shte ti imat doverie i moje bi shte te puskat na kuponi i do po kasno :)
na mene tka mi provarvq a az sam samo na 15 :)
Yspeh !!!!

fulldelight
04-21-2007, 15:27
Ами добро утро! Повечето са така...не можеш да я изцериш, докато не порастнеш, тъй че примири се и се весели през деня... :mrgreen: :mrgreen: :-D

Ellie
04-22-2007, 07:01
Дръж се примерно(ако не можеш замазвай положението пред нея), тя сигурно ще се научи да ти има повече доверие.

PaRkInSoN
04-22-2007, 09:10
Гледай да я притиснеш за нещо за да те пусне!