PDA

View Full Version : има тъга...няма любов...какво ми става???



elvis
04-21-2007, 08:38
Преди седмица се разделих с моята приятелка,с която ходим от почти 2 години.Просто последните месеци не се разбирахме постоянно се карахме(може би проблема беше в характерите ни или разликата във възраста(аз на 19 тя на 16),както и да е стана и това е факт,вече съм сам.Тази седмица,когато излизам с приятели се забавлявам и ми е хубаво,защото те успяват да ме разведрът,но в момента когато остана сам всичко се преобръща,започвам да си мисля какви ли не неща и понякога дои искам да и се обада и да се сдобрим.Всички ми казват,че това ще е най-голята грешка,защото тя не е била за мен,държала се е лошо и тн.,но аз си я обичах.Една приятелка ме посъветва да си намера друго момиче и така с времето съм щял да забрава бившата ми любов.Този вариант не ми се понрави,защото не искам да се обвързвам пак и пак да преживея това,което изпитвам сега.Друг приятел ме посъветва да си намера едно момиче само за секс,щяло да ми мине.Дали това ще оправи проблема?Въобще моля ви кажете ми как да постъпя какво да направя?И ако има друг изпаднал в тази ситуация нека си каже мнението,какво е направил той и как го е понесъл.

BAYO
04-21-2007, 09:24
Всички ми казват,че това ще е най-голята грешка,защото тя не е била за мен,държала се е лошо и тн.,но аз си я обичах.Една приятелка ме посъветва да си намера друго момиче и така с времето съм щял да забрава бившата ми любов.Този вариант не ми се понрави,защото не искам да се обвързвам пак и пак да преживея това,което изпитвам сега.Друг приятел ме посъветва да си намера едно момиче само за секс,щяло да ми мине.

Дали са ти що годе приемливи съвети. Знам кво е, бил съм като теб. В разгара на купона не мислиш за нищо и ти е гот, но на връщане за вкъщи всичко започва от начало. Ми кво да ти кажа, гледай си живота, защото той не чака никой, харесай си друго момиче, явно тая не е била за тебе.

malkoto_sladur4e
04-21-2007, 12:04
Аз ще ти кажа какво да правиш!!!!!!!!!ОБАДИ И СЕ И СЕ СДОБРЕТЕ!Не се е държала лошо,просто е била натоварена нещо....не може да е с теб почти 2 години и да не те обича!Така че върни се при нея!Просто не ми се иска да си помислям колко нещастна е сега тя...Аз те моля,като жена ти казвам,обади и се и се сдобрете!Не слушай приятелите,те завиждат на хубавите и сериозни връзки!Не ги слушаааййййййййй!!!!!!!! :( Ае плс после ми кажи като и се обади какво стана,ще чакам !