PDA

View Full Version : СПОДЕЛЕНО



една мечта
04-21-2007, 11:36
искам просто да ви споделя,просто да излея това,което е в мен и се е събирало в продължение на много време,това,което единствено стените в самотната ми стая знаят..опитвам се да си събера мислите,но ето че ми е трудно..забравих какво е да споделям с някой..всичко започна преди година,затова това време в годината ми навява уйасна болка..беше май..беше красива пролет и той се появи,ей така от нищото,появи се,когато не бях сама и се бореше за мен,бореше се да бъда негова и..аз станах,накара ме да повярвам,че съм най-специалното момиче на света..когато ме прегърна за пръв път,очите му се напълниха със сълзи,бяха толкова красиви и тъжни и в тая бях само аз..красива и нежна..неговото ангелче,както ме наричаше той..блюбих се и животъ беше красив,събуждах се с мисълта,че ще видя онези очи,които копнеят за мен..не исках да заспя,защото реалността беше по-красива от мечтите..за него аз бях всичко,една порцеланова кукла,за която той не спираше да се грижи,боеше се да докосне от страх да не счупи..когато аз плачех,нещо в него умираше,сълзите ми бяха като тъжен дъжд,а усмивката ми..като нежен лъч..бях неговото маниче,бях всичко..блясъкът в очите му,удърите на сърцето му..а днес..казва ми,че ме обича..но вече се съмнявам,не вярвам в любовта..няма такова нещо,тя не съществува..всичко е една утопия..всичко е до време,а после само страха да не останеш сам и красивите спомени те спират да си отидеш..днес аз плача,а той мълчи..сълзите ми се стичат по лицето..а той дори не ме прегръща..всичко е фалш,болезнен и някой ден ще се изморим и всичко ще приключи..във всеки друг търся него,търся неговата топлина,неговата нежност..момчето,което обичам бавно умря,в него живее някой друг,който дори не познавам..животът е такъв,някой ден отново ще бъда щастлива..моля се само да бъде с него..благодаря на всички,които не са заспали докато четат..

HopeLesss
04-21-2007, 12:20
И защо се е променил? Защо е станал друг? :roll: