PDA

View Full Version : Gybichki ?!



InKognito
04-21-2007, 12:07
Zdraveite iskam da vi popitam za edin moi problem ako moje da mi pomognete.. Stava vypros za tova,4e imam syrbej otdolu.. ot dvete strani na otvor4eto e podduto vse edno ima poduti limfni vyzli,za4erveno e i se poqviha nqkolko beli kato mehur4eta ili rani4ki,po skoro prili4at na raz4e6ana pypka.. bqh do aptekata i mi prepoury4aha edno za mazane i edno prah4e ... na lekar ne iskam da hodq da zasega,za6toto imam nqkoi pri4ini.. a priqtelqt mi kaza 4e nqma takiva oplakvaniq i 4e ne e spal s dr momi4e..za da mi prenese ne6to.. ako mojete kajete mi kakvo predstavlqvat tezi moi oplakvaniq i kak moje da se polu4at i da se izlekuvat..Blagodarq Predvaritelno!!

Butterfly^
04-22-2007, 08:49
Абе ти у ред ли си???? Зачервяване, сърбеж, подуто, бели мехурчета/пъпчици- това е сериозна инфекция! Бързо отивай на лекар и веднъж за винаги престанете с това САМОЛЕЧЕНИЕ :!: Абсолютно при всяко момиче е строго индивидуално, трябва да те прегледат, да установят там каквото ти има и да ти предпишат подходящите медикаменти, така в аптеката само без преглед не става, даже може и по лошо да стане [-X