PDA

View Full Version : Ebasi zadrustenqcite



_Cassie_
04-21-2007, 11:22
Aue vchera edin v diskotekata ne moje da kaje 2 prikazki posle trugva da me svalq... Nauchete se veche. To s typotiq ne stava. :D :D :D

pinki
04-21-2007, 11:26
Наистина мн. кофти ситуация :!:

BAYO
04-21-2007, 11:38
Така е, ма поне е бил искрен момчето :D

Нищо, така човек се учи и трупа опит, чрез тия малки грешчици! :-k

aniezina
04-21-2007, 11:57
И на мен ми се е случвало, и наистина е гадно....Много мразя момчетата да не са уверени, особенно когато знам че не са някакви здухани!
Момчета, бъдете по-сигорни в себиси, и дори да не се получи, не се здухвайте! Важното е, че сте били герои, и сте паднали в битка, а не сте умрели от старост на резервната скамейка! По-спокси, ние момичетата, не ядем хора! :D (или поне аз не познавам такива момичета...... :-k )

MalKa_BLuDnica
04-21-2007, 12:25
доста кофти наистина... :-s и да незнаете какво говорите поне се опитвайте да давате такъв вид 8-[ :-({|= иначе доста кофти ситуации се получават :-k

`Death`Whore`
04-21-2007, 13:30
Ама ти си тъпа путка. Какво, като се е притеснявал? Ти да не би да гледаш мъжете по увереността? Има други неща, които са важни. Ама децата са така.

kobrichka
04-21-2007, 14:26
Доста кофти ситуация,аз мисля като авторката " Когато не можете да свалите момиче, не си признавайте и не се предавайте! Дръжте се на ниво и бъдете уверени, за да не се получават такива ситуации. "

punisher
04-21-2007, 14:35
ее вие па сега...
пак кусури си търсим..
Мен като някой почне да ми цикли и ми става много забавно и почвам и аз да се праа на луда и става голяма веселба и той си се отпуска човека и така...
няма да го изям само ,защото не знае кво да каже момчето..
:-D

_Cassie_
04-21-2007, 14:37
Ама ти си тъпа п*тка. Какво, като се е притеснявал? Ти да не би да гледаш мъжете по увереността? Има други неща, които са важни. Ама децата са така.

Ti s toq nik nedei da sa otfarqsh mnogu

juSTkiddy
04-21-2007, 14:44
абекфо толкова лошо бе..???В смисъл няма нищо лошо в тфа че е бил искрен и все пак те е заговорил въпреки притеснението си..Ако се поставиш на негово място ще разбереш ;) А и според мен е по добре просто да дойде и да ти каже това отколкото да се прави на голям и да те зарибява с някакви заучени фразички дет си ги чувала милион пъти

looooooooove
04-21-2007, 14:48
tva ne e nai vajnoto
a iskam da popitam kak da pusna tema 4e nz :?:

looooooooove
04-21-2007, 14:48
tva ne e nai vajnoto
a iskam da popitam kak da pusna tema 4e nz :?:

punisher
04-21-2007, 14:54
Ама ти си тъпа п*тка. Какво, като се е притеснявал? Ти да не би да гледаш мъжете по увереността? Има други неща, които са важни. Ама децата са така. П.П А до колкото съдя по ника ти, не мисля, че момиче като теб може да ми дава определение каква съм. Имаш право да замълчиш! :lol:

Чшшш... къде се силиш бе правосъдие..

`Death`Whore`
04-21-2007, 14:56
Не, важно е дали може да завърже и 2 думи с мен. Пък и не съм тръганала да се свалям :wink: Ама на теб може би това ти изглежда като "голямата" възможност! Явно много рядко ти се отдава такава. :smt005 :smt005 :smt005

П.П А до колкото съдя по ника ти, не мисля, че момиче като теб може да ми дава определение каква съм. Имаш право да замълчиш! :lol:
1. Казвала съм и ще потретя - другият ми ник е "Вивисекшън" - това означава ли, че правя вивисекции? Какво е вивисекция - провери! И ако не разбереш какво имам предвид - не съм курва, никът ми не е нужно да изразява мен. В последните 2 години съм била с 2-ма мъже. Ти колко гаджета си имала за същия период?
2. И какво, ако ми отдава рядко такава възможност? Не всеки е красив. Не претендирам да ми се натискат всички. Само надут човек, за когото е важен само външния вид, би могъл да се опита да обиди човек заради това, че другият пол не го сваля постоянно.
3. А ти имаш право да замълчиш, защото се излагаш. Порасни малко и тогава говори. Не говори наизуст - ако беше следила мненията ми и по тях беше изказала мнение, окей, но твоето са детски работи - някой те напада и ти измисляш какво ли не, за да нападнеш него.

_Cassie_
04-21-2007, 15:26
Не, важно е дали може да завърже и 2 думи с мен. Пък и не съм тръганала да се свалям :wink: Ама на теб може би това ти изглежда като "голямата" възможност! Явно много рядко ти се отдава такава. :smt005 :smt005 :smt005

П.П А до колкото съдя по ника ти, не мисля, че момиче като теб може да ми дава определение каква съм. Имаш право да замълчиш! :lol:
1. Казвала съм и ще потретя - другият ми ник е "Вивисекшън" - това означава ли, че правя вивисекции? Какво е вивисекция - провери! И ако не разбереш какво имам предвид - не съм курва, никът ми не е нужно да изразява мен. В последните 2 години съм била с 2-ма мъже. Ти колко гаджета си имала за същия период?
2. И какво, ако ми отдава рядко такава възможност? Не всеки е красив. Не претендирам да ми се натискат всички. Само надут човек, за когото е важен само външния вид, би могъл да се опита да обиди човек заради това, че другият пол не го сваля постоянно.
3. А ти имаш право да замълчиш, защото се излагаш. Порасни малко и тогава говори. Не говори наизуст - ако беше следила мненията ми и по тях беше изказала мнение, окей, но твоето са детски работи - някой те напада и ти измисляш какво ли не, за да нападнеш него.

Съвсем не ме вълнува какво правиш, и какво не! Още по-малко с колко мъже спиш. Никът не е нужно да изразява теб? Ами кой тогава? Може би баба ти #-o :lol: Колко те свалят, и колко не - твоя работа. Пък и не мисля, че това е от особено значение. Ако претендираш, че си пораснала... мислиш ли, че изцепка от рода на "тъпа п*тка" подхожда за речника на едно такова момиче? :-k А относно мненията ти... когато ти стана фенка, ще ги прочета всичките - обещавам! Айде сега, лега вечер.

П.П Стига флуд, ако имаш да ми кажеш нещо, пиши ми ЛС :wink:

VankS
04-21-2007, 15:31
Един съвет за момчетата, който мисля, че ще им бъде от полза. :arrow: Вчера в дискотеката едно момче се опита да ме заговори, не знаеше какво да каже, горкичкия супер мн се беше притеснил. Накрая си призна, че нз как да ме заговори и че бил мн тъп и неопитен! Почувствах се супер кофти. Подобна ситуация е мн неудобна и за двамата. Какво да кажа? "Ами.. да така е!" - не мога!
Заключението: Когато не можете да свалите момиче, не си признавайте и не се предавайте! Дръжте се на ниво и бъдете уверени, за да не се получават такива ситуации. :-k

Съвета е излишен да беше пил поне момчето 100-200 грама водка и да видиш как ще му тръгне мисълта не ща свали ми направо на пиадестал и после в леглото ... а той кат пие колички сокчета как искаш му тръгне мисълта... хах Иначе рулез.. ситуацията е яка :) :lol: :lol:

`Death`Whore`
04-21-2007, 15:31
Не изпълнявам заповеди. Ти започна да изказваш мнения за морала ми и за това дали мъжкия пол ми обръща внимание, дете, бях длъжна да ти разясня някои неща. Ти май не помниш какво си напиасла преди малко, а? Коментираш ника ми и после казваш, че не те интересувало дали съм такава, каквато ти ме нарече. Ако ще говориш с мен, го прави като хората. Не съм привърженик на празните приказки и безсмислиците.

Порастването няма много общо с речника ми. Казвам нещата, каквито са. Мога и да го кажа по по-културен начин, щеше ли да ти хареса повече? И никога не съм претендирала да съм културна.

И не ми се прави на иронична и не ми говори, като че ли ме гледаш от пиедестал.

ААА...а за ника ми - просто ме кефи. Ти "Каси" ли се казваш? Не се подигравай, след като не мислиш.

Adwokat
04-21-2007, 15:55
лол мерси за съветите ви.. днес ще изляза на диско и ще зарибявам всички момичета наред.. :-D :mrgreen:

_Cassie_
04-21-2007, 20:14
Не изпълнявам заповеди. Ти започна да изказваш мнения за морала ми и за това дали мъжкия пол ми обръща внимание, дете, бях длъжна да ти разясня някои неща. Ти май не помниш какво си напиасла преди малко, а? Коментираш ника ми и после казваш, че не те интересувало дали съм такава, каквато ти ме нарече. Ако ще говориш с мен, го прави като хората. Не съм привърженик на празните приказки и безсмислиците.

Порастването няма много общо с речника ми. Казвам нещата, каквито са. Мога и да го кажа по по-културен начин, щеше ли да ти хареса повече? И никога не съм претендирала да съм културна.

И не ми се прави на иронична и не ми говори, като че ли ме гледаш от пиедестал.

ААА...а за ника ми - просто ме кефи. Ти "Каси" ли се казваш? Не се подигравай, след като не мислиш.

Не мисля, че да ми пишеш ЛС е заповед.. :-k Обикновено "заповед" дават господарите на робите си. Ама ти май си от тези... непокорните роби :lol: Хихи, непокорството винаги е плюс! :wink: Относно другото... не искам повече да кореспондирам с теб... Времето е ценно, а пък ти не си ми интересна. Ставаш доста банална, мисля... :P И порастването определено има много общо с речника ти. А пък и не трябва много култура, за да не говориш цинично. Както казваше една моя приятелка: "Трябва малко! Ама малко..." [-X ".... като че ли те гледам от пиедестал" - ти го каза! :wink: Не се казвам Каси, харесва ми певицата.
П.П Опитай се да избиваш комплексите си за малоценност на друго място =;

`Death`Whore`
04-21-2007, 21:25
Комплекси за малоценност определено и да имам, не си ги избивам пред теб. Ти май обаче имаш халюционации - от думите ми си вадиш доста глупави изводи.
Кориш мен, обаче ти си невероятно зряла...подиграваш се на притеснително момче...браво.
Стой си на пиедестала и си въобразявай, че си невероятна и си над другите, защото те свалят по дискотеките.

ABSOLUTme
04-21-2007, 21:28
`Death`Whore`,аз се чудя за кво изобщо се занимаваш да наливаш акъл? :lol:

`Death`Whore`
04-21-2007, 21:29
За да не се възгордее още повече, решавайки, че ме е затапила :P :P :P :smt005

ABSOLUTme
04-21-2007, 21:37
Каси,спри!!тя е кат латерна...и има 10 000 мнения.. :lol:

04-21-2007, 21:52
death whore,и да не отговаряш на провокациите на такива пикли,само глупак би си помислил,че са те затапили...а същност какво значение има какво мислят глупаците :wink:

`Death`Whore`
04-21-2007, 21:55
Ебавах се за това :smt017 :smt016

04-21-2007, 21:58
хехех :::

04-21-2007, 23:16
Абе _Cassie_, лапе...замълчи.
Имаш много хляб да ядеш, докато можеш да говориш така на Дед Хор. :P
От много време не бях минавал през форума (даже ме мързи да си вляза с ника) и не мислех да пиша нещо, ама такова неуважение е непростимо. :lol:
Айде със здраве.

mmmmm
04-22-2007, 00:27
Стига сте се карали бре.На Касито мога да кажа,че е тъпа патка.Пича се притеснил и айде веднага го е сложила в малкото си мозъче като "луузър".Това е проблема на днешните момичета(повечето) , не могат да преценяват хората .. ама наистина не могат - замислете се много внимателно над това.

Digital
04-22-2007, 00:56
мислиш ли, че изцепка от рода на "тъпа п*тка" подхожда за речника на едно такова момиче?
Не, обаче на моя подхожда, тъпа путко.
Да нямаш златна пичка че да пускаш теми как да те свалят бе ?
Мъртва курва@
...
забравих кво щях да напиша

ЛуДо_вЛюБеН
04-22-2007, 01:17
Еми да... доста тъпо е напраил... поне да се познавахте и да ти каже че се притеснява, а той...

Ама донякъде е добре че е направил така, щото с времето или ще се отчая (ако е некъф супер недъгав), или ще придобие кураж и ще изгуби страха си ;)

Еваля все пак на смелостта му, че на напълно непознато момиче е посмял да каже това... :smt017

koalka
04-22-2007, 05:52
Много си права, не трябва да се предават.

_Cassie_
04-22-2007, 09:06
За да не се възгордее още повече, решавайки, че ме е затапила :P :P :P :smt005

А може би самата ти се чувстваш затапена, а? :wink: ABSOLUT`me няма значение колко мнения има, все ми е тая ::: А вие, останалите, сте просто едни глупачета, които ги е страх да кажат нещо против нея и затова й вървят по гайдата. Хух, имайте собствено мнение, бе хора.
П.П И не ми слагайте определения, изтръгнати от ограничения ви речик. 8) [/quote]
Moderated by koalka
т.2 от Правилника!

Все пак си мери приказките, тук не е място за обиди. :wink:

JoeBanana
04-22-2007, 09:19
А вие, останалите, сте просто едни глупачета, които ги е страх да кажат нещо против нея и затова й вървят по гайдата. Хух, имайте собствено мнение, бе хора.
П.П И не ми слагайте определения, изтръгнати от ограничения ви речик. 8)
ти си едно изключително развито, умно и ерудирано момиче, съдейки по мненията ти
зад теб съм във всяко отношение !
каси, аз ще те защитя от тия злобарки !
назад, злобарки !
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

мацка от класа
04-22-2007, 09:41
Хахахаха,абе не мисля,че ти си човекът, който ''да учи'' някого! Хората са различни-едни са уверени,други са притеснителни. Това не ти дава право да ги съдиш така, това, че ти си падаш само по самонадеяни ''пичове'', не те прави особено ''куул'',мила ми моя, каси. И много добре е направило момчето,че ти е казало! На мен пък това би ми направило добро впечатление,значи все пак е сладур... :D

WindfaLL
04-22-2007, 09:46
Абе..и какво като се е сдухал и не е имал какво да каже-простоо те е харесал и е очаквал да му обърнеш някакво внимание-ти ебато го направи някакъФ проблем..Нищо лично просто навсякъде се срещат и такива момчета...нооо вс се оправя с времето :wink:

04-22-2007, 09:54
А вие, останалите, сте просто едни глупачета, които ги е страх да кажат нещо против нея и затова й вървят по гайдата. Хух, имайте собствено мнение, бе хора.
Yare, yare.Спи ми се, а трябва да споря с някакви лапета.Е, предполагам може да драсна няколко реда.
Не ми е проблем да говоря против когото и да е.Страх?
ХАХА.Дед хор може да е авторитетна, като форумно лице, но никога не съм се притеснявал да говоря каквото и да е, за когото и да е, пред самия него...Освен за госпожата ми по химия - Петият Антихрист. :-# :smt010 :lol:
Просто в случая тя е права.Но и като цяло не си и на нивото, за да и говориш така.
Както казах - имаш още много хляб да изядеш.

Seizure, назад! :-D

aP0kAlIpSiS
04-22-2007, 09:58
Каси, за мен, не си постъпила правилно. Не може да съдиш така по хората! Дори напротив-момчето е решило да е естествено,а ти си го отрязала. Не се правя на професор по психология,но мисля,че си навредила особено на самочуствието му. Пък и защо трябва да те "забие" с поредната заучена реплика,казвана преди това на поне 10 други момичета. Помисли малко над това.
Аз лично в такива ситуации го карам спокойно- изцепвам се с някоя от моите поредни глупости и на него му става по-спокойно и се отпуска.Такива сладури са ми много забавни и симпатични и винаги ми е приятно да си говоря с тях.

ПС: Каси,надявам се да не вземеш думите ми като мъмрене-не съм аз тази, която ще ти казва какво да правиш и какво-не.

Master_88
04-22-2007, 12:46
Ще го имаме впредвид :)

vikipf
04-22-2007, 12:53
МИ ТЕ ПОПРИНЦИП МОМчЕТАТА КОИТО МЕ ЗАГОВАРЯТ ЗНАЯТ КВО ДА ГОВОРЯТ... ;) ТЕЯ ДЕТ ВИЖДАТ чЕ НЯМАТ шАНС ДОРИ НЕ СЕ ОПИТВАТ... А АЗ НЕ ВЕДНЪЬ СЪМ ЗАГОВАРЯЛА МОМчЕТА... ТА ДОРИ И НЕ чАК ТОЛКОВА "ГОТИНИ" ... АКО СЕ ОТПУСНЕ МОМчЕТО МОЖЕ ДА СТАНЕ "ПАМЕТЕН" РАЗГОВОР :-D

Sarabi
04-22-2007, 13:00
Хм... аз не бих го съдила. Честно казано в дискотека бих предпочела свито и леко неуверено момче, дори бих се изкефила да си признае, че му е спечено. Много повече предпочитам такива, от колкото горките със синдрома "Прекалена увереност", които идват при теб, хващат те без много много да се интересуват дали са желани и започват да си танцуват с тебе и да си те натискат все едно ходите от 3 години. И не разбират, когато откажеш, точно защото са шрекалено уверени и си мислят, че твоето "Не" в същност е "Да". Само защото си мислят, че са много печени. Тц.

LosT`HearT
04-22-2007, 14:25
[b]доста гадна ситуация,според мен е трябвало да го заговориш,а не да го отрязваш
това че се е притеснявал ..голяма работа...
но,да естествено,че е хубаво момчето да се държи на ниво а не да ти заеква и др.ама то не е виновно се пак
ем..може би просто трябва момчетата да вярват в себе си ^^ (е естевствено да не стават от онея гадните надуфки)

Glav4o
04-22-2007, 14:56
dragi devoiki i momi :) dano ne se lyja ma mai ste 2puti poe4e ot nas (ox dano ne se luja 4e 6e zema da se izloja pred boginite na krasotata i lubovta)... ot kade na kade vie 6e ni opredelqte kvi trea da sme kat govorim s vas, ako 6ta 6e si sloja kayboiska 6apka 6e buda gol po pra6ki i s 2 pi6tova i 6e zaekvam :D ae stiga glyposti ne mislq 4e trqq da si haresvate 1 mom4e samo 6toto e mn "cool" kakto kazvat bratqta angli4ani... e stiga de... to ako vi e samo za tva 6to prosto ne pitate awe tvoq priqtel 3pedi pod brata nad 25 cm li e ili ne ? taka iam 4uvstvoto 4e 6e e po-yspe6no a ? :D :D :D vij za tezi koito tursqt ne6to istinsko 6e e malko po-trydni4ko sa. Mn molq da ne davate tupi suveti za tva kak ne trealo 4ov. da se sdyhva tra-la-la stava izvun moda da si snob molq molq :D tva 4e slagate 2-3 tona grim za 1 god po izstradalite si li4ica ne zna4i 4e e zadulje pi4agata da ne se stesnqva pred vas puk i ako bqxte tolkoz nejni bi trqqlo i tva da razberete a ? ili mai zad tezi byini ki4yri kosa se krie ne6to za koeto mujete ne trqq da znaqt (haide priznaite si gadni ste !!!) a 6to se otnasq po temata ta tova e tupo vie potupkvate pravoto za individualnost, koeto kato 1 istinski demokrat i aktiven 4ovek az za6titavam revnostno ... po dqvolite !!! tova tyka da ne vi e gimnaziata A ? "ayy toq ne nosi Nike a mania ahahaha typ keltak klo6ar tapanar tra-la-la ... " Vzemete i pokajete 4e naistina ste nejni i 4yvstvitelni a ne samo na dymi, malko deistvie (nali se tva ni vikate na nas ama samo nie li sme vinovni ili mai sme po-turpelivi mmm ?!? ) PODKREPQM PI4AGATA KOITO SE YSMELIL DA DOIDE I DA POGOVORI S TEB ZA6OT SE E SMILIL ... AZ NE BIH

vqrvam 4e 6e se opraite a ako ne se opraite vinagi ima dryg jivot :D

Alerta
04-22-2007, 16:50
За да не се възгордее още повече, решавайки, че ме е затапила :P :P :P :smt005

А може би самата ти се чувстваш затапена, а? :wink: ABSOLUT`me няма значение колко мнения има, все ми е тая ::: А вие, останалите, сте просто едни глупачета, които ги е страх да кажат нещо против нея и затова й вървят по гайдата. Хух, имайте собствено мнение, бе хора.
П.П И не ми слагайте определения, изтръгнати от ограничения ви речик. 8) [/quote] :lol:
Ми щото си имат собствено мнение и за тва те оплюват :lol:
Не ми е проблем да кажа на мъртвата курва 'Ей, ти си бахти тъпата овца'. Ама ще излъжа ((:
Виж, за теб ще кажа, че си ултра, гига, ненормално, НЕРЕАЛНО смотана същество!
Окей, имам ограничен речник. Ама ми е напълно достатъчен за да дам съвсем точно определение за теб.
И какво като момчето е притеснително? Моля ти сеее, ти си златна и трябва да те свалят само ултра печени пичове.
Смееех...
Замълчи. Не ми отговаряй. Не ми се умира от смях.

Baby_b
04-22-2007, 18:05
Е кво то секи малко или много се притеснява кат тръгне да сваля някое момиче или момче. Има такива дето са мн красиви външно ама само като им видиш ненормалноголямата увереност и :-s се чудиш накъде да бягаш. Сичко трябва да е в умерени количества. Пък и понякога хората които се притесняват или изчервяват то тва им е чара и понякога са сладки :)

ABSOLUTme
04-22-2007, 18:48
И много добре е направило момчето,че ти е казало! На мен пък това би ми направило добро впечатление,значи все пак е сладур... :D

Няма съвършени хора.Утре ти като видиш някои батко,по които ще ти текнат лигити и които ти каже 'Еи чшшш,малката',с явното намерение да се пробва да те ебне, и като си глътнеш езика,да видим какво ше говориш. :-D

DEKA
04-22-2007, 21:05
Abe taq 'utepanata'ku4ka' trebe da e nekoi forumen sociopat s tiq 11000 mneniq.

gPa3HuTeJl
04-22-2007, 21:10
Така е, ма поне е бил искрен момчето :D

Нищо, така човек се учи и трупа опит, чрез тия малки грешчици! :-k

Otnovo s1glasen s kolegata BAYO .. =D>

Ima edna pogovorka :
"Chovek se ychi ot greshkite si.. "

Nqkoi se rajdat s taq sposodnost " da b1dat jenkari i svalqchi " drygi trqbva da se naychat, no rano ili k1sno vsichki uspqvat...
^^
| |
(lol tfa mi prozvycha kato nqkoq reklama na Sprite ")

:smt005

04-22-2007, 23:57
Свалка в дискотека ли?
Вий как въобще си чувате приказката, уа?

`Death`Whore`
04-23-2007, 08:26
Каси, Каси...идеотче, от ебавка не разбираш явно. И пак се измъкна от сериозен разговор, като се хвана за някаква глупост.

04-23-2007, 08:44
идИот*

`Death`Whore`
04-23-2007, 08:50
Защо ли съм решила, че е с "е" :smt017 :-k Всеки греши :D

AliceSw
04-23-2007, 08:58
Abe taq 'utepanata'ku4ka' trebe da e nekoi forumen sociopat s tiq 11000 mneniq.

:smt043 :smt043 :smt043


дааа, дааааааа и един мармот....

смееш се на момчето, че ти е казало, че е спечено, а след 2 седмици ще пуснеш тема "Къде отидоха добрите момчета?!?". А ако беше някое турбо гъзе дошло при теб и ти беше казало " Цяла вечер те гледам как танцуваш прекрасна си, къде си се научила да танцуваш така? Айде да те черпя едно пиене" щяхте да се зарибите на момента нали? и това при положение, че утре той ще иде в съседната дискотека и ще свали с тая реплика някоя от приятелките ти #-о

`Death`Whore`
04-23-2007, 09:04
Само аз ли знам английски в този форум? "Умрял" е 'dead', мързели! Учете!

IGNGN
04-23-2007, 15:32
Ми пича верно си е бил тъп
Дори да не знае какво да каже може да го извърти вместо да разправя колко бил тъп
Примерно винаги може да каже нещо от сорта на "Дойдох с мисълта да те заговоря но като те видях от близо направо загубих дар слово" или нещо в тоя стил

едит:

@авторката

сега като попрочетох по-голямата част от темата... моме, много си се възгордяла нещо!
Един сдухан тип е направил нескопосан опит да те забие и вече живееш с илюзията че след теб падат трупове? Я се осъзнай малко
Не съм те виждал но съм сигурен че мога да изброя дузина по-хубави мадами с повече умствен багаж и с по-малко самочувствие без да се замисля
Свий малко перките щото като ти ги свие някой друг става много неприятно

DEKA
04-23-2007, 16:30
Човек, който има 11000 мнения във форум има нужда от лечение, а не от английски. Не се обиждай... ама това е самата истина.
А Каси (сигурно е в бизнеса с амбалаж) има право да отвърне на тва момче както си иска и щом така го е преценила значи не е за нея и то не заради самите думи, а защото не и е допаднал като излъчване. Представете си да дойде при вас дейвид бекъм и да ви каже "много съм тъп" и вие заради това да го разкарате. Цялата работа е във външния вид и излъчването.

`Death`Whore`
04-24-2007, 13:10
Ne sym otrichala, che ne sym normalna. Inache imam nujda ot rabota, ne ot lechenie.

_Cassie_
04-26-2007, 15:53
Ахаха мн гадно като нямаш нет, загубваш хронологията на събитията. :roll: :? Не смятам да отговарям на всички, всеки с мнението и идеалите си, нищо лошо. Все пак за това е постната темата :wink:

PeAcH
04-26-2007, 18:49
absolutno vqrno e!!!!!!!!!! evala za saveta

04-26-2007, 21:28
Познавам момчЕто ...няма да коментирам :?

04-26-2007, 21:49
Момчето и аз го познавам...казва се П***о с ник Д*****и...действието се развива в селски бар "В***и"...ако не се бъркам де...та въпросъТ ми е какво стана след това?Ще има ли нещо по-сериозно :?:

Valserp
04-26-2007, 21:49
Да, сигурно вече уговарят сватбата.

Guarana
04-26-2007, 22:00
всеки се учи, тук подкрепям `Death`Whore`. ти като си много знаеща и елитна, не си ли наясно, че дори момчето да направи първата крачка момичето ако се интересува от него трябва да продължи, т.е. не е правилно да се мисли, че момчето трябва да те забива от-докато те наебе в голямата уста... освен ако не искаш това ест. истината е, че и момичетата не знаят как да отговарят на момчетата.

jony
04-26-2007, 22:44
Ахаха мн гадно като нямаш нет, загубваш хронологията на събитията. :roll: :? Не смятам да отговарям на всички, всеки с мнението и идеалите си, нищо лошо. Все пак за това е постната темата :wink:
1.Тук ти се показваш "затапена" :mrgreen:
2.Не ме е страх от `Death`Whore`. Спорил съм с нея, няколко пъти. Дори веднъж постигнахме консенсус :mrgreen: . Аз обичам да си споря с някой, а тя не отстъпва лесно и е много... "удоволетворяващо" :mrgreen:
3. Умрииии :mrgreen:

_Cassie_
04-27-2007, 10:37
Момчето и аз го познавам...казва се П***о с ник Д*****и...действието се развива в селски бар "В***и"...ако не се бъркам де...та въпросъТ ми е какво стана след това?Ще има ли нещо по-сериозно :?:

da be a az sum ot simitli obache hoda na diskoteka v dolni dubnik :D
vie s te super zahuleni ne znam ot koe selo ste ama . picha se kazva iordan obache beshe na gosti v stara zagora. ne e ot tuk. i osven tva diskotekata se kazva STRIIM :lol: :P