PDA

View Full Version : Kak da razbera,bez da priznavam za svoite chuvstva?



:))~
04-21-2007, 12:50
Zdraveite.Iskam da vi pitam kak moga da razbera dali edno momche me haresva.PIshem si redovno v chata.Skoro idva kym grada ni za chas,no ne uspqhme da se vidim vypreki,che si licheshe,che toi dosta iskashe d ame vidi.Ne iskam da mu kazvam za chuvstvata si,za da ne me otreje i da stradam.No iskam da razbera dali toi ima takiva.Kak moga da razbera?Nqkoi moje li da mi pomogne.Ako e ot znachenie az sym na 15,a toi na 19.

MalKa_BLuDnica
04-21-2007, 14:49
ми като разбрах за тоя чат ми е ясно :-k ам..можеби просто го попитай дали чуства нещо само че не по чата :-k

alkobalko
04-21-2007, 14:54
Най-добре говори открито с него. Няма смисъл от заобикалки и недомъвки. Поговорете и ако и двамата имате някакви чувства ще се съберете, ако не поне ще си наясно.

MaKiNgMeCraZy
04-21-2007, 14:54
Zdraveite.Iskam da vi pitam kak moga da razbera dali edno momche me haresva.PIshem si redovno v chata.Skoro idva kym grada ni za chas,no ne uspqhme da se vidim vypreki,che si licheshe,che toi dosta iskashe d ame vidi.Ne iskam da mu kazvam za chuvstvata si,za da ne me otreje i da stradam.No iskam da razbera dali toi ima takiva.Kak moga da razbera?Nqkoi moje li da mi pomogne.Ako e ot znachenie az sym na 15,a toi na 19.


Вие изобщо някога виждали ли сте се или чувствата ти са основани на образа, който виждаш в чата?Образа, който си представяш като гледаш разни букви и снимки?

:))~
04-21-2007, 18:03
Vijdali sme se mnogo qsno.I to ne vednyj - dva pyti,a dosta mnogo.Moje da se kaje che predi go vijdah v sedmicata po 1 - 2 pyti ... Ne si izgrajdam obraza po snimki i bukvi.Takiva raboti bez da sym vijdala nqkogo ne mislq,che bih mogla da kaja,che imam simpatii kym tozi chvoek,ako ne sme se vijdali i komunikatirali na jivo.

koalka
04-21-2007, 18:22
Това, че е искал да те види не означава, че те харесва.Може да е било просто любопитство.Най-добре не бързай да признаваш чувствата си, нито да бързаш със заключенията.По-добре първо се вижте. :wink:

:))~
04-21-2007, 18:27
Da koalka i az taka smqtam za dobre.Mislq da chakam oshte,za da priznaq za chuvstvata si.Ili kakto ti kaza pyrvo da se vidim.No mi se iskashe,ako znaete nqkakav nachin, po koito da razbera dali i toi ima nqkakvi chuvstva.

koalka
04-21-2007, 18:28
Еми, така по чата знаеш как се пращат някакви целувчици и нещица, който всеки може да изпрати.Когато се видите виж начина, по който те гледа, говори, дали флиртува с теб и т.н.Айде успех!