PDA

View Full Version : Toi sasipa jivota mi!!!



malka tyjna
04-21-2007, 13:42
Predi edna godina sre6tnah momche s koeto po-kysno trygnah.Uj vsi4ko beshe dobre...Mn me obichashe tfa onova, no doide momenta ,v koito go hvanah s dr momiche i to s moq priqtelka...mn gadno mi stana i skysah s nego vednaga.Sled edin mesec...trygnah s dr momche, koeto ot dosta vreme me haresva i si pomislih, 4e ni6tu ne gubq ako opitam... i mn go zaharesvah.Oba4e bivshiq mi priqtel zapo4na da me zaplashva, 4e ako ne skysam s mom4eto, s koeto hodq shte mu se slu4i ne6to...Bqh uplashena i skysah s nego, no na sledva6tiq den razbrah 4e sa go bili tri mom4eta i vednaga se setih koi e.Izbadnah v ujas..ne znaeh kakvo da pravq.Toi prodylji da me zaplashva, che ako ne se vyrna pri nego shte posegne na sestra mi...!Ne moga da otida v policiqta ako go napravq 6te ima mn tejki posledstviq!Ne znam kakvo da pravq....Molq pomognete mi.. :cry: :cry:

MalKa_BLuDnica
04-21-2007, 14:46
иди в полицията [-X сама ли ще се рзправяш с него??? или ако толкова те е страх кайи на някоий по-голям приятел които да се "опражи с него" :-k

N0_feAR
04-21-2007, 14:48
Наистина най-добре кажи на полицията или на някой който може да те защити...или най-лесно извикай и ти няколко твои дружки да си "поговорят" с него!!!
пп:егати ла*ното дет е тоя бившия ти!!!

MalKa_BLuDnica
04-21-2007, 14:51
ла*но е меко казано според мен :-k

alkobalko
04-21-2007, 14:53
Kaто начало кажи на родителите си. Те със сигурност няма да те оставят да се оправяш сама с това момче. след това отидете в полицията и подайте жалбата. Не го оставяй да се измъкне!

mechtaq_za_teb
04-21-2007, 15:06
Trqbva da kajesh v policiqta ili na nqkoi,koito moje da ti pomogne kolkoto moje po-barzo!

VankS
04-21-2007, 15:10
Predi edna godina sre6tnah momche s koeto po-kysno trygnah.Uj vsi4ko beshe dobre...Mn me obichashe tfa onova, no doide momenta ,v koito go hvanah s dr momiche i to s moq priqtelka...mn gadno mi stana i skysah s nego vednaga.Sled edin mesec...trygnah s dr momche, koeto ot dosta vreme me haresva i si pomislih, 4e ni6tu ne gubq ako opitam... i mn go zaharesvah.Oba4e bivshiq mi priqtel zapo4na da me zaplashva, 4e ako ne skysam s mom4eto, s koeto hodq shte mu se slu4i ne6to...Bqh uplashena i skysah s nego, no na sledva6tiq den razbrah 4e sa go bili tri mom4eta i vednaga se setih koi e.Izbadnah v ujas..ne znaeh kakvo da pravq.Toi prodylji da me zaplashva, che ako ne se vyrna pri nego shte posegne na sestra mi...!Ne moga da otida v policiqta ako go napravq 6te ima mn tejki posledstviq!Ne znam kakvo da pravq....Molq pomognete mi.. :cry: :cry:

Буби начи виж ся къв е номера... казваш на прекрасния си баща ... той пък с неговите авери правят бившия ти да си говори сам.. или гей... на полицията най-много ограничителна заповед.. 10 метра разтрояние.. нищо повече... за тва казваш на някой твой авер или баща ти брат ти чинка ти .. все тая .. го издебнат го смелят от бой ама стабилно (крака ръце нещо счупено да е) Ако си от бургас драскай лично съобщение с адреса и да го оправим ... пфф такива п**си да ме извиняват модератори и всичко останало .. ко са правят на тешкари... ??? :smt012 :smt011

Adwokat
04-21-2007, 16:02
Дам веднага кажи на родителите си!!! :smt013

juSTkiddy
04-21-2007, 16:05
Кажи на вашите!Не трябва да го оставяш тфа лайно да се измъкне!!

CrazyWitch
04-21-2007, 16:07
иди в полицията [-X сама ли ще се рзправяш с него??? или ако толкова те е страх кайи на някоий по-голям приятел които да се "опражи с него" :-k

Така си е. В днесшно време така стават нещата. Със саморазправа. Айде.

djeini
04-21-2007, 16:46
Mda suglasna sum s drugite -kaji na va6ite ili na nqkoi po-edri4uk frend da go stupat malko ili kakto se kazva da si pogovorqt po-mujki s nego. Ako tva ne pomogne -vednaga otiva6 v policiqta.

happy_cute
04-21-2007, 17:21
Кажи на вашите,заплаши го,че ще отидеш в полицията ако продължава.А пък ти каква си!Докато си ходила с него си си харесвала друг! [-X

koalka
04-21-2007, 18:30
И аз мисля, че трябва да уведомиш полицията.

lesstats
04-21-2007, 18:33
да ве да
ще казваш на полицията
я виж колко много хора в тоя форум те подкрепят
аз съм навит да се събереме 10-15 човека и да ни го покажеш и да го скъсаме от бой/10-15 човека уау!!! то голям бой ще падне :-D /
така му се пада

VankS
04-21-2007, 18:37
да ве да
ще казваш на полицията
я виж колко много хора в тоя форум те подкрепят
аз съм навит да се събереме 10-15 човека и да ни го покажеш и да го скъсаме от бой/10-15 човека уау!!! то голям бой ще падне :-D /
така му се пада

и после тежка телесна повреда... кой ще осъдят ... хахахах (брутален съм мисля си как мога да убия човек с лажичка за кафе пък ако тоз падне направо не ми го побира кво мога да исмизля) хихии :smt007

FiRe_LaDy
04-21-2007, 18:39
Idi v policiqta.NIma shte go tyrpish vechno taka i shte stava taka kakto toi iska vinagi!Jivota si e tvoi i nqma pravoto da ti kazva kakvo da pravi.Ako ne pone na roditelite si kaji!NO nedei da mu vyrvish po svirkata i da si mylchish,zashtoto shte zapochne oshte poveche da zloupotrebqva s tova!

vikipf
04-21-2007, 19:02
ПОЛИЦИЯТА НЯМА Д АПОМОГНЕ :-k НИТО САМОРАЗПРАВАТА... ТРЯА ПЪРВОТО И НАЙ-ВАЖНОТО ДА ГОВОРИш С ВАщЕ (ТЯХ НЯМА КАК ДА ПРЕБИЕ :-k ) ТЕ щЕ ИЗМИСЛЯТ КВО ДА ПРАЯТ ПОСЛЕ...

malka tyjna
04-21-2007, 20:19
Ami na roditelite si 6te kaja..oba4e toq 4ovek e mn opasen..6te kaja na policiqta..ama toi ima hora na vsqkade..Ne znam kfo da praq!Samo ne6to da mu se slu4i sym qko zagazila..a trqbva da napravq ne6to!!!Sestra mi gorkata 6te se pobyrka!Toi znae kade u4i tq i koq smqna e mn me e strah..Hodq da q zimam oab4e e go znam koga i kade 6te se poqvai, a kogato zapla6i za priqtelqt mi deistva6e byrzo..Napravo 6te se samoubiq!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

vikipf
04-22-2007, 12:06
СТИГА ПЪК И ТИ... НЕ МОЖЕ ДА ЖИВЕЕш САМО В НЯКЪФ НЕПРЕКЪСНАТ СТРАХ... щОМ ТОЛКОВА Я Е СТРАХ СЕСТРА ТИ КАЖИ НА ВАщЕ ДА НЕ ХОДИ НЯКОЛКО ДЕНА НА УчИЛИщЕ ЗА ДА Е В БЕЗОПАСНОСТ... И СЕ ОПИТАТЕ ДА ОПРАИТЕ НЕщАТА С ВАщЕ... щОТО ВЕРНО КЪВТО ГО ОПИСВАш МОЖЕ ДА СТАНЕ НЕщО ЛОшО... ДЕЙСТВАЙ щОТО НЗ КВО шЕ СЕ СЛУчИ ВСЕКИ МОМЕНТ !

MartiSSima
04-24-2007, 18:15
Ами мацко освен да кажеш на вашите друг варянт по добър няма.После идете в полицията но не е гаранция, че там ще направят нещо защото нашата система е отвратителна.Знам за какво говориш подобно нещо се случи наскоро с най-добрата ми приятелка още повече заплахата се отнасяше до нея, и онея типове я следяха знаеха я къде е 24 часа.Отиде в полицията пусна жалба и и казаха, че докато те не и направят нещо полицията е с вързани ръце.Ти сама правиш избора си на кого да кажеш но и 3-те вариянта не са лоши.Кажи на вашите, говори с "по-големите" приятели и уведоми полицията!Пожелавам ти успех и се надявам поне нашата законодателна система да ти помогне защото на моята приятелка не можа ](*,) :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

BAYO
04-25-2007, 12:40
Моята приятелка имаше същия проблем, тряше да отида до нейния град на "екскурзия" с няколко приятелчета, за да му кажем "учтиво", че неговото е нечовешко и ще има последствия. Хеах ;} последствията ги усети в последствие след разговора, но поне целта беше поразена, мисията изпълнена :mrgreen:

04-25-2007, 12:50
Predi edna godina sre6tnah momche s koeto po-kysno trygnah.Uj vsi4ko beshe dobre...Mn me obichashe tfa onova, no doide momenta ,v koito go hvanah s dr momiche i to s moq priqtelka...mn gadno mi stana i skysah s nego vednaga.Sled edin mesec...trygnah s dr momche, koeto ot dosta vreme me haresva i si pomislih, 4e ni6tu ne gubq ako opitam... i mn go zaharesvah.Oba4e bivshiq mi priqtel zapo4na da me zaplashva, 4e ako ne skysam s mom4eto, s koeto hodq shte mu se slu4i ne6to...Bqh uplashena i skysah s nego, no na sledva6tiq den razbrah 4e sa go bili tri mom4eta i vednaga se setih koi e.Izbadnah v ujas..ne znaeh kakvo da pravq.Toi prodylji da me zaplashva, che ako ne se vyrna pri nego shte posegne na sestra mi...!Ne moga da otida v policiqta ako go napravq 6te ima mn tejki posledstviq!Ne znam kakvo da pravq....Molq pomognete mi.. :cry: :cry:

кажи ми колко голям и силен е и ако си късметлиика няма да оживее педераса грозен да му еба майката ! ! ! :smt013 :smt013 :smt013

PeAcH
04-26-2007, 06:38
Macka i moq biv6 priqtel si misle6e 4e sas zaplahi 6te si me varne,daje tolkova pati me e udrql i e prebival vsqko mom4e priblijilo se do men,no da vidi6 kvo stana kato kazah na ba6ta mi i ot tam na policiqta,sa kato me vidi minava ot drugata strana na ulicata,da go eba kopelenceto.Tva ti e varqnta,kazva6 na nqkoi,q ba6ta ti,q nqkoi priqtel i nai ve4e na policiqta.

04-26-2007, 12:24
Predi edna godina sre6tnah momche s koeto po-kysno trygnah.Uj vsi4ko beshe dobre...Mn me obichashe tfa onova, no doide momenta ,v koito go hvanah s dr momiche i to s moq priqtelka...mn gadno mi stana i skysah s nego vednaga.Sled edin mesec...trygnah s dr momche, koeto ot dosta vreme me haresva i si pomislih, 4e ni6tu ne gubq ako opitam... i mn go zaharesvah.Oba4e bivshiq mi priqtel zapo4na da me zaplashva, 4e ako ne skysam s mom4eto, s koeto hodq shte mu se slu4i ne6to...Bqh uplashena i skysah s nego, no na sledva6tiq den razbrah 4e sa go bili tri mom4eta i vednaga se setih koi e.Izbadnah v ujas..ne znaeh kakvo da pravq.Toi prodylji da me zaplashva, che ako ne se vyrna pri nego shte posegne na sestra mi...!Ne moga da otida v policiqta ako go napravq 6te ima mn tejki posledstviq!Ne znam kakvo da pravq....Molq pomognete mi.. :cry: :cry:ZASLUJAVAS SMART PO OSOBENO JESTOK NACHIN

Just_say_no
04-26-2007, 12:31
kaji ot koi grad si moje i da mojem da udarim edno ramo :)