PDA

View Full Version : Ох не знам вече



Smile =)
04-21-2007, 14:14
1во Здравейте на всички
И благодаря на тези,който ще прочетат моята история
Такам 1во аз съм много жизнерадостно мило,усмихнато момиче,което обича и мрази живота си (: .
Така се случи ,че до 14 годишна възраст(в момента съм на 14 (;)Никога не съм възприемала момчетата като повече от прятели и не съм искала да имам нещо повече с тях(а не съм грозна,обличам се добре,слаба съм и съм винаги усмихната,не пия и пуша)Просто тази година с моята най-добра приятелка отидохме да учим в различни у-ща в различни градове и с нея съм адски близка.И не съм имала от момче до себе си.
Новото ми даскало е много готино и аз много го харесвам.Аз съм много общителна и още от началото се сприяделих с много хора от съседните класове(и те в момвнта са много важни хора за мене,защото те разпраха каква съм аз).Ето какво стана тука вече се замесват 2 момчета и 2мата са 8 клас,но не им личи.Приличат на много по голями като характер и външен вид.
С Я. се запознах много бързо,но адсолютно нищо не изпитвам към него за мене той е много добър приятел и с него се базгаме,защото едно момиче от моя клас го харесва,а Я. я ненавижда и не може да я гледа,и аз винаги го бизгам за тва.Но след малко ще се върна на Я.
Другото момче е М. и ГО ОБОЖАВАМ той за мене адски специялен.Абсолутната ми противолопожност.Той е срамежлив с непознати(тва ще играе голяма в наще заимотношения).Отначало той ме мислеше за адски надута,със самочувствие без покритие(а това не ,но не истина тва е 1вото пвечатлвние на чавек за мен,но после всички ми казват че са грешали за мене)Мина много време и аз нищо не правех спря М. Просто имах срах да не се изложа,защото той ме мислеше за откаалка.Защото какво ли не съм прави през живота си.Но малко по малко започва той да ме опознава и да си променя малко по малко мнението си за мене и тва става от скоро,а той е човвека който винаги ме кара да се усмихвам,когато го видя а той не го знае и искам да ме опознае изцяла,за да види каква съм всъщност.Така да кажа че с него ходим в една и съща дискотека всеки петък.
Докато не дойде вчера вечер.Бях покане на най-добрата си прятелка в клас на рожден ден(той се състоеше в др. дискотека,не в тази която е в моя квартал и аз обикновенно ходя.А в тази дикотека ходи Я.)И там се бяхме събрали голяма компания.И всички момичета отидохме да танцуваме и бяхме близо до Я. ,той мина 2-3 пъти около мене,но не ме позна защото беше тъмно. Докато аз изведнъж да видя,защото исках да видя кой е зад мене и гледам Я. и той ме поздрави и ми каза 'Хей М. ма познах да те позная тук и аз му отг. И аз също Я. и Я. каза "Ми така тъмно е тука' и аз продължих да танцувам а той беше зад мене с неговите приятели,а наще 2те компании се познават и на мене тва не ми пречеше.Докато Я. не хвана през кръста и почна да танцува с мене,но аз не се съпротивих и аз си танцувах с него дост срастно,докато аз не го попитах'Абе Я. ами ква ще прави К.,нали тя те харесва и той ми отг.;'Мани я тая не мога да я гледам,нали го знаеш тва.Не ме истересува тя.Преда й ми много поздрави. И аз се усмихнах да си танцувах с него.У почти цяла вечер с него бях и не ми беше лошо,защото поне тогава не мислих за М. и колкото много го харесвам.После докато не си смомних за М. и колко много го харесвам.Почнах да избиягвам Я. и аз не знам защо,просто изведнъж се натажих,а ми беше готино с Я. , но той за мене е само приятел и в момента бих се борила само за М.
Днес всичките ми прятелки говориха за мене и Я. и тва стигна до ушите на К. др я дразнеха,а аз не исках да се разчува за мене и него.Посто не искам пак да загубя довериято на М.Прекалено е спецялен за мене.И не искам М. да разбере за мене и Я.Защото не знам какво ще си помисли за мене,а аз даже не съм целува и не се срамувам да лкажа тва щото чакам с човека,с който искам да ми е 1вата целувка.
Просто съм много объркана
Не знам какво му стана на Я. че се държа така с мене ?
А искам да бъда с М. и да се боря за мене
Много сложно се получи нали.
Много ще съм ви благодарна ако ме посъветвате нещо
Благодаря на всички предварително (:

MalKa_BLuDnica
04-21-2007, 14:30
тва тойто е масово явление мила.. :-k

04-21-2007, 15:35
moga da te ppsuvetvam da si pregleda6 istoriikata 6toto e dosta nerazbiraema i dosta dulga ima adski mn gre6ki i 100 4asa se buhtih da 4eta no vse pak iskam da ti kaja 4e i smene se slu4i ne6to takova ama vsi4ko se opravi prosto trqbva da govori6 s "M" spored mene i da mu klaje6 kakvo izpitva6 ili pone da mu namekne6..az su6to sum na 14 iii naprao ti se 4udq kak se pritesnqva6 za takiva malki raboti...kakto i da e kusmet!!

juSTkiddy
04-21-2007, 16:12
Лелее...уморих се да го чета тоя роман :-D :-D
Та по темата-ем нз какво искаш да ти кажем?Мисля че трябва да намекнеш поне на тоя който харесваш че ти допада защото той няма да ти падне от небето наготово ;)

GHz
04-21-2007, 16:26
Поговори с М. и му покажи че не ти е безразличен,а Я. го заеби на този етап а и грешката си е била лично твоя да танцуваш с него!

jyji
04-21-2007, 16:43
vse pak s Q prosto ste tancyvali.Egati detskite istorii.Do kolkoto razbrah i M ne e mn naqsno s ne6tata,taka 4e kakvo se pritesnqva6?Prosto my pokaji,4e go haresva6 i tova e

desperate
04-21-2007, 20:25
Я. това направил М. онова Щ. незнам си какво ... момиче съглсен съм със GHz

Поговори с М. и му покажи че не ти е безразличен,а Я. го заеби на този етап а и грешката си е била лично твоя да танцуваш с него!

vikipf
04-22-2007, 12:14
ЪЪЪЪ И КВО КАТ СИ ТАНЦУВАЛА С НЕГО... :shock: ЕДИН ТАНЦ И НИщО ПОВЕчЕ.. ИЛИ МОЖЕ БИ чУВСТВАш НЕщО КЪМ НЕГО И ТВА ТЕ ПРИТЕСНЯВА :-k АБЕ ЗАРЕЖИ ГО АКО ТИ Е БЕЗРАЗЛИчЕН И СИ МИСЛИ ТАМ ЗА М. (ТАКА ЛИ БЕшЕ) ... И ТВА Е...

LaDy_FroM_HeLL
04-22-2007, 16:36
S risk da se povtorq...1-vo mnogo,mnogo greshki i 2-ro malko detska situaciq..ne se ubijdai vsichki sme bili taka :lol: Az lichno si mislq,che 1-vo trqbva da obqsnish na Q(mai taka beshe),che iskash da ste samo pr-li i nishto drugo i da my kajesh che si haresvash drugo momche i iskash da si s nego!2-ro da govorish s M i da my kajesh che go haresvash i t.n. ...ako naistina mnogo go haresvash nameri nachin da si s nego..ako e preodolimo..izjivei si detstvoto :-) shte ti kaja t.e. shte ti napisha edno spomenche,koeto mn mi haresva i koeto podkrepq ednoto mi predlojenie..
"V jivota vsichko e vuzmojno,
dori da budesh bez surce!
No vinagi shte si ostane nevuzmojno
ot vuzrasten da stanesh pak dete!!!"

Yspeh :!:

shivacheva
04-22-2007, 16:52
Абе ти тва да не си го писала напушена?!?!НИЩО не разбрах...бахти правописа,бахти смисъла,ееееееебахти чудото! :x :smt012 :smt017 :smt019 :smt018