PDA

View Full Version : Moderated: По пениса имам някакви точици и са същите като...



04-21-2007, 15:39
abe imam edin vupros znachi po pishkata mi ima nekvi tochici i sa sushtite kato na mudite mi puk tui kato gledam ot teh izlizat kosmi plss kajete che nema da imam kosmi po kuraa

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

MaKiNgMeCraZy
04-21-2007, 15:43
От поста ти се съди, че си доста малък 12-14 годишен.Спокойно по члена ти няма да има косми, или поне не би трябвало ;)

VankS
04-21-2007, 15:56
abe imam edin vupros znachi po pishkata mi ima nekvi tochici i sa sushtite kato na mudite mi puk tui kato gledam ot teh izlizat kosmi plss kajete che nema da imam kosmi po kuraa

за тва са грабвай от ся и на козметик ти ги махат... виж мен кво ми е яко нормалное да ти излязат косми ... ама... ти сигурнбо си на 12 и са стряскаш... следователно прави кат мен... отиваш на козметик и си махаш на цялото тяло космите както аз правя и найш кво е яко ... :) 2-3 седмици грам косъм няма якооо 8)

04-21-2007, 15:58
abe bahti znam che e noramlno ama ti govorq po tqloto na kura mi ima nekvi kato tochki i si mislq che sa koreni na kosmi shtoto tia tochki gi ima po mudite mi seshtash se nali i ot teh ot tia tochki po mudite mi izlizat kosmi

Schnitzer
04-21-2007, 17:08
abe imam edin vupros znachi po pishkata mi ima nekvi tochici i sa sushtite kato na mudite mi puk tui kato gledam ot teh izlizat kosmi plss kajete che nema da imam kosmi po kuraa

за тва са грабвай от ся и на козметик ти ги махат... виж мен кво ми е яко нормалное да ти излязат косми ... ама... ти сигурнбо си на 12 и са стряскаш... следователно прави кат мен... отиваш на козметик и си махаш на цялото тяло космите както аз правя и найш кво е яко ... :) 2-3 седмици грам косъм няма якооо 8)И главата ли ти обезкосмяват че нямаш грам косъм :-D

MaKiNgMeCraZy
04-21-2007, 20:57
abe bahti znam che e noramlno ama ti govorq po tqloto na "мъжкия полов орган" mi ima nekvi kato tochki i si mislq che sa koreni na kosmi shtoto tia tochki gi ima po mudite mi seshtash se nali i ot teh ot tia tochki po mudite mi izlizat kosmi


Няма да ти пораснат косми по х*я .. спокойно!!! до сега такова нещо не съм чувала и виждала .. ако си правил секс може да си лепнал нещо знам ли .. принципно не би трябвало да е тревожно, но ако толкова много се притесняваш има си лекари .. отиваш и питаш .. ;)