PDA

View Full Version : FiTnEs MaNiA



SwEeT^hIlArY
04-21-2007, 14:59
Zdrasti na vsi4ki :smt039 Predi sedmica trygnah na fitnes oba4e v interes na istinata nz to4no kakvo da pravq i po kolko. Za sega karam po 25 min veloargometyr 15 min pyteka 15 min trenajor i 15 min na edin ured za kraka deto ideq si nqmam kak se kazva. Tova dostaty4no li e spored vas. Moje li nqkoi koito hodi da spodeli dali e dostaty4no i kakvo o6te trqbva da pravq. Mersi predvaritelno :)

Slave4You
04-21-2007, 15:10
ами макар да съм ходила на фитнес точно ... 1 път през живота си, ти давам съвет да помолиш да ти изготят програма. Ходих мин година с една приятелка и на нея и бяха изготвили-на нея пише на кой уред по колко мин. Има 2 вида програми-едната е за стягане, другата за отслабване. Иначе от това което ми каза според мен си е достатъчно ... нз

Ниго
04-21-2007, 15:11
Нищо не правиш! Редуваш три вида кардио тренировка и и 15 минути на адуктори и абдуктори сигурно.
Какви са ти целите? Колко дни в седмицата ходиш? как се храниш?

04-21-2007, 15:12
Mi za da ti kaje nqkoi kakvo da pravish parvo ti trqbva da mu kajesh kakvo celish s fitnessa, kato naprimer: otslabvane, ka4vane na muskulna masa, oformqne na tqloto, orelefqvane na muskulaturata, zdrave, trenirovka za izdrajlivost, poka4vane na sila, poka4vane na barzina i drugi takiva. A nai-vajnoto neshto ot edna trenirovka e hraneneto. V pove4eto slu4ai rezultatite ot trenirovkata sa 30% a 70% idvat ot hraneneto, zatova trqbva da se pointeresuvash i ot zdravoslovnoto hranene ;) ako iskash da ti obqsnq oshte neshta potarsi me na: ashida@abv.bg ili na skype: Ashida_Kim

SwEeT^hIlArY
04-21-2007, 15:40
ami hodq vseki den po 4as i polovina dva. Ne qm testqno i sladko i ne piq gazirano.Iskam da otslabna kato sam 59 kilograma 165 visoka i iskam da stana 55 kilograma, t.e da svalq 4 5 kilograma.Tova mi e celta, no bez da pravq muskuli i t.n.

Ниго
04-21-2007, 15:48
Като начало намали посещенията на три седмично.
За отслабване не ти трябва фитнес и уреди. Отслабването е диета. Диетата може да се комбинира с кардио тренировка - бягане/ карене на колело/ плуване / скачане на въженце.
За целите ти тренировката ти няма смисъл.

След като за теб най-важното са килограмите зуабрави за фитнеса, машините и тежестите. Те изграждат мускул, а мускула тежи повече за единица обем от сланината.
Всяка програма с повече от 15 повторения е загуба на време.