PDA

View Full Version : Нормално ли е ...?



NumLock
04-21-2007, 15:12
Здравейте.Искам да попитам на 17 години съм а до сега съм имал веднъж гадже беше някъде преди 3 години.От тогава си нямам.До сега не съм правил секс и малко съм притеснен от факта че някой на моята възраст вече го правят по няколко пъти а аз немога,немога да си намеря гадже,а вече ми се иска да го правя.Какво да направя?Посъветвайте ме нещо , а града в който живея момичетата се правят на много важни и повечето ходя с такива с големи ланци пръстени коли и др. темподобни :) :) :) :)

VankS
04-21-2007, 15:16
Здравейте.Искам да попитам на 17 години съм а до сега съм имал веднъж гадже беше някъде преди 3 години.От тогава си нямам.До сега не съм правил секс и малко съм притеснен от факта че някой на моята възраст вече го правят по няколко пъти а аз немога,немога да си намеря гадже,а вече ми се иска да го правя.Какво да направя?Посъветвайте ме нещо , а града в който живея момичетата се правят на много важни и повечето ходя с такива с големи ланци пръстени коли и др. темподобни :) :) :) :)
хмм.. значи .. зала ... ланец ... и догодина с кола и всичко ще е тип топ.. тва тяхното е от курвалък.. за тва спокооо зарибявай нещо по земно :) че те ся покрай тоя хаус станаха много издегостирали всички газари .. ;) Има време ще я срещнеш някоя ... :)

foxy-to
04-21-2007, 15:30
ei, malkiq, gledal li si filma 40 god devstvenik? :) ne se pritesnqvai ima6 na razpolojenie o6te 23 god ........ hahaaaha

sry za ebavkata ama tva e bahti t1piq problem. "na 17 o6te devstven. pomognete mi ili 6te umra" biva li tolkova kompleksar4eta da ima tuka? mi kat ne ti puskat na4i ne si gotin.( ili nz ve4e ) utre vzemi si smeni pri4eskata ili stila na obli4ane. prosto napravi ne6to s1s sebe si za da te zabelejat i "gotinite" momi4eta. tva ne go znam ot li4en opit no dosta mom4eta ot obkrajenieto mi koito si promeniha v1n6niq vid,izjivqha i dosta promeni v otno6eniqta si s momi4etata. povqrvai, nie zabelqzvame tezi promeni i mislq 4e tova malko ili mn bi ti pomognalo. tolkoz ot mene

Adwokat
04-21-2007, 15:34
Ами при вас ку**и няма ли за е**не... трябва да има... :-D

jyji
04-21-2007, 15:56
abe budi si takuv kakuvto si i ne se zanimavai s glyposti [-X

foxy-to
04-21-2007, 16:04
abe budi si takuv kakuvto si i ne se zanimavai s glyposti [-X

4oveka pita kak da si nameri momi4e,a ne dali da b1de sebe si! kato promeni v1n6niq si vid 6te privle4e vnimanie i vse nqkoe momi4e 6te go haresa. kvo p1k? moje da se okaje i lubovta na jivota mu,koi znae. kvo lo6o ima da se promeni malko??? jyji, ne b1di tolkova konservativen/na!!! ( neznam mom4e li si ili momi4e)

Adwokat
04-21-2007, 16:13
abe budi si takuv kakuvto si i ne se zanimavai s glyposti [-X

4oveka pita kak da si nameri momi4e,a ne dali da b1de sebe si! kato promeni v1n6niq si vid 6te privle4e vnimanie i vse nqkoe momi4e 6te go haresa. kvo p1k? moje da se okaje i lubovta na jivota mu,koi znae. kvo lo6o ima da se promeni malko??? jyji, ne b1di tolkova konservativen/na!!! ( neznam mom4e li si ili momi4e)


ам.. бтв и аз се чудя момче ли е или момиче :smt017

n_ivajlova
04-21-2007, 18:48
Пич...давай на ръчни фе....мое ти дойде ъкъла в китарата,че често срещани са каките от 69-та :lol: :lol: :lol: пустиняк

koalka
04-21-2007, 18:52
Ако се отчайваш, нищо няма да постигнеш. :wink:

JoeBanana
04-21-2007, 19:01
ами да, нормално е да ходят с лекета http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
няма вече ценности и морал, само пошлост и ебанe
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

04-21-2007, 20:59
Виж кво - ти си си ти.Не могат всички да са еднакви,нали?Не се влияй от чуждото мнение.Бъди себе си и не прави тва което др освен ако и ти не го искаш.Кво ти пука че не си правил секс?и аз не съм,но още съм жива!

bqsna_teenagerka
04-21-2007, 21:02
:-k ми не можем да тти помогнем ако искаш толкова секс вземи си някоя само за секс не за сериозна връзка и си реди за нещо пове4е търси пове4е :wink: