PDA

View Full Version : Най- добрия ми прятел...



VankS
04-21-2007, 15:14
Значи най-добрия ми приятел.. хах даже немога да го нарека такъв се натискаше с приятелката ми днес и ги хванах... кво да правя ??? Т.е. аз знам но ми е прятел и немгоа да му посегна... а той да си играе .. незнам от кога е така но с момичета сам от Няколко седмици ... :-# Хипер гадно ми е .. някой ако знае кво да правя... :( направя да каже ... :( щото не издържам... Искам да го пребия ... но немога дори и да му посегна защото ми е най добрия приятел ... без него немога.. а заради момиче да си разваля прятелството не искам.. МОля помогнете! :roll:

MDMA
04-21-2007, 15:35
бе бате щом се е натискал май не ти е най-добрия приятел,а?
аз ако бях на теб щях да поговоря с него,колкото до мацка-кажи й,че заради п*тка няма да станеш п*утка [-( ,незнам ти си прецени

VankS
04-21-2007, 15:41
бе бате щом се е натискал май не ти е най-добрия приятел,а?
аз ако бях на теб щях да поговоря с него,колкото до мацка-кажи й,че заради п*тка няма да станеш п*утка [-( ,незнам ти си прецени

въпроса е че незнам дали им е пърия път... тва е лошото ... ;) а с него не искам да се виждам защото немога да го погледна в очите като човек... или ще му се развикам и ще му посегна в изблиг на гняв от ттова което е направил.. а нея не съм я потърсил.. нито тя мен... #-o

MDMA
04-21-2007, 16:50
по-добре му се обади и се разберете,но гледай да не се стига до :smt014 ако ти е истински френд и на него ще му е гадно,повярвай ми

ThePowerOfLove
04-21-2007, 18:21
Много кофти ситуация! :? Гледай първо да се сдобриш с него и после искай обяснение от момичето...но наистина не си разваляй приятелството заради някой,който не държи на теб! Сигурно твоя приятел съжалява....питай го :roll:

<black soul>
04-22-2007, 15:10
бе бате щом се е натискал май не ти е най-добрия приятел,а?
аз ако бях на теб щях да поговоря с него,колкото до мацка-кажи й,че заради п*тка няма да станеш п*утка [-( ,незнам ти си прецени

въпроса е че незнам дали им е пърия път... тва е лошото ... ;) а с него не искам да се виждам защото немога да го погледна в очите като човек... или ще му се развикам и ще му посегна в изблиг на гняв от ттова което е направил.. а нея не съм я потърсил.. нито тя мен... #-o
"страх ме е да му посегна", "той ми е най-добрия приятел, ама се натиска с гаджето ми" !!! звучиш точно като пед*л!!! :smt011 един истински мъж би пратил в болница и двамата (и момичето и момчето), а ти ми говориш колко добър приятел ти бил!!! :smt011 не ми се занимава с тебе... :smt012

04-25-2007, 07:49
spored men trqq da govori6 s tqh dvamata no syvsem spokoino bez vikove i t.n. izqsnete si ne6tata i sled razgovora re6i kakvo da napravi6 da ostane6 s gadjeto si i da zaebe6 priqtelq si i obratno da zareje6 gadjeto si i da ostane6 s fr si ili pyk da gi zaebe6 i dvamata :) az taka mislq a i tova e nai razumnoto re6enie spored men

BastardOfChrist
04-25-2007, 08:52
gadno li ti e!?!?!! :smt005 :smt005
nali be postignal mnogo?
horata koito sa postignali mnogo , neiskat pomosht po forumi? :smt005

tainstvenata
04-25-2007, 09:35
gadno li ti e!?!?!! :smt005 :smt005
nali be postignal mnogo?
horata koito sa postignali mnogo , neiskat pomosht po forumi? :smt005

Tuk ne si prav.I kakvo kato e postignal mnogo .. vseki ima nujda savet ponqkoga,pyk i nali za tova e foruma!Pone ne si izbiva kompleksite kato nqkoi drugi :evil:

Ta po temata : Mislq,che trqbva da pogovorish i s dvamata za da razberesh kakvo e stanalo i togava da si vadish zakliucheniq i da reshish kakvo da pravish ..
Kakto kazaha po na gore ne se karai s priqtelq si zashtoto moje toi da e prav,pyk i shtom si otskoro s momicheto moje i to da ne struva .. pogovorete i ne izbyrzvai da se karash s tqh zashtoto nqma smisyl .. aide uspeh i dano se razreshi problema zashtoto mnogo kofti se e poluchilo :)

LetiCherry
04-25-2007, 18:09
След такава постъпка забрави и двамата! Такъв приятел не ти трябва! Аут от живота ти и това е! 6те си намери6 друг приятел, този път дано истински! :wink: