PDA

View Full Version : защо го правите?



просто аз
04-21-2007, 16:20
Искам да попитам всички пускащи теми,в които разказват своята любовна история и после очакват някой да им каже как да си решат проблема.Защо мислите,че някой,който изобщо не познавате ще намери решение на проблема ви?
Сега ще си кажете,че въпроса е безмислен и отговора е ясен -- ''просто не знаете какво да правите и се надявате да има някой във вашето положение...''
Е хубаво,ама какво като изписвате цяла страница обяснения на проблема си,описание на ситуацията,описание на хората,които са замесени..
какво от това?? ние не ги познаваме..
Не знаем изобщо що за човек си и ти,който пускаш темата и искаш съвет...
Защо изобщо прибягвате до питане по форумите...
Като чели не можете сами да се сетите това ,което ще ви се каже тук..
Или ако толкова държите на мнението на непознатите в интернет,не може ли просто да се поразровите в милионите такива теми..
Всяка втора е с едно и също съдържание...един и същи проблем...едни и същи съвети.
Никой ли вече не разчита на себе си и на собствения си ум..
Идва проблема и всички тичаме да искаме помощта на някви си там...която едва ли решава проблемите ни.

VankS
04-21-2007, 16:23
Искам да попитам всички пускащи теми,в които разказват своята любовна история и после очакват някой да им каже как да си решат проблема.Защо мислите,че някой,който изобщо не познавате ще намери решение на проблема ви?
Сега ще си кажете,че въпроса е безмислен и отговора е ясен -- ''просто не знаете какво да правите и се надявате да има някой във вашето положение...''
Е хубаво,ама какво като изписвате цяла страница обяснения на проблема си,описание на ситуацията,описание на хората,които са замесени..
какво от това?? ние не ги познаваме..
Не знаем изобщо що за човек си и ти,който пускаш темата и искаш съвет...
Защо изобщо прибягвате до питане по форумите...
Като чели не можете сами да се сетите това ,което ще ви се каже тук..
Или ако толкова държите на мнението на непознатите в интернет,не може ли просто да се поразровите в милионите такива теми..
Всяка втора е с едно и също съдържание...един и същи проблем...едни и същи съвети.
Никой ли вече не разчита на себе си и на собствения си ум..
Идва проблема и всички тичаме да искаме помощта на някви си там...която едва ли решава проблемите ни.

ххммм тъп сам ама чак пък толкова не съм... до колкото още мога да чета на английски пише TEENPROBLEM следователно.. тва е проблем... бих се доверил на непознат :) що пък да не ... ](*,) а ти като написа огромен коментар... кво постигна :-$ :roll: :?:

`Death`Whore`
04-21-2007, 16:23
Собственият ум често се залъгва, когато става въпрос за любов. Но човек има поне 1 близък човек, който познава него и човекът, за когото за става въпрос - ако той не може да даде съвет, нашите няма да са много ефективни.

Иначе и аз се чудя...как съм живяла, без да питам за всяко нещо непознати? По-интересното е защо долният раздел е толкова посещаван и се задават толкова елементарни въпроси.

Adwokat
04-21-2007, 16:25
Идва проблема и всички тичаме да искаме помощта на някви си там...която едва ли решава проблемите ни.

никой не е казал , че някой ни решава проблемите.. просто искат както и аз понякой път се нуждая от съвет.. какво лошо има в това някой да пусне тема? :smt017

`Death`Whore`
04-21-2007, 16:27
Глупаво е. Обикновено питат за очевадни неща.

Adwokat
04-21-2007, 16:28
Глупаво е. Обикновено питат за очевадни неща.


може да са очевидни , но щом питат явно не ги разбират.. както казах по горе няма лошо някой да пита.. се пак за това е сайта..

П.С мир и любов

VankS
04-21-2007, 16:28
Глупаво е. Обикновено питат за очевадни неща.

не за точно очевадни ..а просто се лигавят.. т.е. как да бия чикий нз си кво... Спах с приятеля си .. бремена ли съм.. дествена ли съм.. направо умрях от смях на простотията... :)

`Death`Whore`
04-21-2007, 16:29
Говоря за този раздел. Пример - "Не ме търси, лъже ме, какво да правя?" или "Той ме заряза, бла-бла...искаше само секс, но аз го обичам и мисля да го помоля пак да се съберем"...

GHz
04-21-2007, 16:30
Идва проблема и всички тичаме да искаме помощта на някви си там...която едва ли решава проблемите ни.

никой не е казал , че някой ни решава проблемите.. просто искат както и аз понякой път се нуждая от съвет.. какво лошо има в това някой да пусне тема? :smt017

Напълно съгласен

jyji
04-21-2007, 16:31
vseki ima pravo na zbor.I 1 savet pove4e nqma da navredi nikomy..taka 4e,no v kraina smetka vseki si re6ava sam

djeini
04-21-2007, 16:32
Mi ako tolkova se 4udi6 to e mnogo prosto moje da sme nepoznati,no vsi4ki imame nujda ot podkrepa naprimer.Moje da znam vutre6no kak da postupq ,no ponqkoga prosto mi se iska nqkoi da mi kaje su6toto za da sum po-sigurna i uverena nz dali i dr. te sa taka.No az da.Mislq 4e e zatova,a i da VankS e prav saita e TEENPROBLEM........ :-D

`Death`Whore`
04-21-2007, 16:32
Ясно е, че всеки си решава сам, като папагали сте.

Adwokat
04-21-2007, 16:33
няма лошо от 1 съвет повече... , но найстина има олигофрени който чудят как да си изгубят времето... :smt019

hristowow
04-21-2007, 16:34
Отчасти подкрепям автора на темата. Наистина темите се повтарят и то много често. Също така много от хората, които дават съвети не са способни да дадат хубав съвет, а може понякога и да е напълно грешен. Много по-добре е да се потърси помощ от хора, които разбират от тази работа. Има и сайтове посветени на тази тема.

`Death`Whore`
04-21-2007, 16:34
Научи се да използваш буквата "и", че ще ме побъркаш!

Adwokat
04-21-2007, 16:35
Научи се да използваш буквата "и", че ще ме побъркаш!


haha towa e qkoto weche i wmesto "w" shte pisha "f" da stene oshte po qko :mrgreen:

`Death`Whore`
04-21-2007, 16:38
Не е яко, защото от ебавката лесно се стига до писането винаги по този начин. Аз затова започнах да пиша напълно грамотно и на кирилица в интернет. А и едно е "ф"-то, това не изглежда като ебавка :lol:

AliceSw
04-21-2007, 16:38
като става въпрос за лични неща, не можеш да си напълно обективен....винаги има някаква вяра, че нещата може да са по друг начин, както ти искаш...пък и изглежда, че повечето искат да изкажат всичко, което чувстват в интернет пространството, защото не го правят в реалността

Adwokat
04-21-2007, 16:39
хубу пофече нищо няма прафя. :-D

gabrielka@a
04-21-2007, 17:40
Mi ako tolkova se 4udi6 to e mnogo prosto moje da sme nepoznati,no vsi4ki imame nujda ot podkrepa naprimer.Moje da znam vutre6no kak da postupq ,no ponqkoga prosto mi se iska nqkoi da mi kaje su6toto za da sum po-sigurna i uverena nz dali i dr. te sa taka.No az da.Mislq 4e e zatova,a i da VankS e prav saita e TEENPROBLEM........ :-D
Съгласна съм с това мнение :)

koalka
04-21-2007, 18:26
Не си права за някои неща.

Ако си изправен пред дилема и искаш да види как ще отговори един непознат човек, който негов отговор е подкрепен от аргументиране защо трябва да направиш така, може би ще се вслушаш и ще помислиш и върху двете.

За едно нещо се питам и аз-защо преди да са говорили с него/нея по дадения проблем, пишат тема?Нека наистина вече да няма какво да се направи и да искаш съвет, но все пак преди всичко трябва да се разговаря.
А и нали е форум, всеки споделя проблемите си. :wink:

FiRe_LaDy
04-21-2007, 18:35
Ami nqkoi pyt se nujdaesh prosto da spodelish s nqkogo tova,koeto ti se sluchva i ili nqma na kogo ili ako ima toi e na daleko i ne mojesh da chakash dokato se vyrne.A tuk mojesh da govorish i pishesh syvsem svobodno,zashtoto nikoi ne te poznava i nqma utre celiq grad da znae problema ti.Pyk i az dosta pyti sym iskala syveti v tozi forum,dori ne sam ov tozi razdel i vinagi sym gi poluchavala i malko ili mnogo sa mi pomagali.Nqkoi pyt ne sym pravela tova,koeto sa mi kazali vsichki i sym pravela,koeto resha,no posle sa se okazvali pravi.Taka,che spored men mislq,che temata koqto pravish e leko typichka.I vse pak za tova e napraven tozi forum.Samoto ima podskazva,che stvaa vypros za tiineidjyrskite ni problemi.Pyk ti kato smqtash,che nqkoi,koito ne te poznava nqma da uspee da te posyvetva ... mi ne pishi i ne puskai takiva glupavi temi!

ABSOLUTme
04-21-2007, 19:26
Не си прав/а.Някои хора просто искат да споделят това,което им тежи.Не ги виня,на 14 години може най-големият ти проблем да е,че момчето/момичето,което харесваш,не те поглежда.Ти ако си на 20 и кусур години надали ще се трогнеш,защото имаш да мислиш за работа и учене.И да,това са твоите проблеми вмомента.Не си мисли,че проблемите на останалите са маловажни,това е част от израстването-да страдаш за глупости.След време всички си се смеят на акъла,но това не значи,че сега трябва да приемат проблема си за маловажен.Когато се касае до теб,винаги решението е трудно,защото всеки се опитва да постъпи по най-добрият начин.Страхът от грешката те кара да осмисляш проблема хиляди и хиляди пъти,преди да се осмелиш да предприемеш каквото и да било.Остави на хората възможността да се допитат и до странични наблюдатели.Надявам се,че ме разбра.

lesstats
04-21-2007, 20:15
аве работите наистина са мн тъпи
на много хора /не става въпрос за форума/
съм давал съвет и в повечето случаи е правилен
ама когато опре до мен ....
нещо става и немога да измисля нищо :-D

bqsna_teenagerka
04-21-2007, 21:49
виж,аз от тук нау4их страшно много неща страшно много,питаш какво о4акваме като пусаме теми ами когато не разбираме нещо някой с пове4е опит...да ни даде все пак някакъв съвет,да ни обясни това което не разбираме,да даде просто мнение....така 4е не мисля 4е си права