PDA

View Full Version : ima li izob6to priqtelstvo? ;(



MonitOoOo
04-21-2007, 16:31
..

mrsy
04-21-2007, 17:00
Ми аз нямам приятели :) Всичко е познато... => няма приятелство

kPuCkA
04-21-2007, 17:19
Поговри си с нея...обясни на другите как стоят нещата...това е, с думи всичко се оправя,приятелки са ти следователно ги познаваш доста добре,ти знаеш как да се държиш с тях,знаеш им слабите места...така че всичко е в твоите ръце.Успех! :wink:

ThePowerOfLove
04-21-2007, 18:18
Аз пък не разбрах какво е станало,че да се карате така...Кажи й че в онзи ден (ако не сте били заедно) си искала всички да са заедно :roll: (малко тъпо прозвуча..) и се сдобрете...ти си знаеш как :roll:

04-22-2007, 09:54
За това ,което имаш ,трябва да се бориш!Не я оставяй да те прецака,особено като си права в този случай.Трябва да защитиш честта си,да докажеш ,че не могат да те мачкат така!Успех!

teenkopele
04-23-2007, 01:52
...=> няма приятелство

Има, но истинското се намира доста трудно.

koalka
04-23-2007, 05:55
Има приятелство, но е все по-рядко срещано.

_[LiFe-StiLe]_F
04-23-2007, 08:47
има приятелство. мисля, че съм открила едно такова!!! просто човека срещу теб трябва да е невероятно всеотдаен! не се и съмнявам в човека, който имам до себе си, защото неведнъж тя е правила всичко за мен и неведнъж ми е доказвала безкористното си приятелство!

04-25-2007, 12:23
ako sa ti istinski priqtelki ostanalite 6te te podkrepqt ako ne za kvo sa ti nqkakvi izpolzva4ki

fak_you_maafaka
04-25-2007, 13:47
Истиското приятелство е едно такова рядко явление, все едно да изровиш нефт от саксията в кухнята. Истински приятели няма, има нещо от сорта, ама според мен до седмица-две (поне на мен) всеки ми е ясен.

BAD_KID
04-25-2007, 21:27
има истинско приятелство обаче аз мисля 4е може да е само между двама човека аз мисля същото както казаха по горе че ако останалите са ти истински приятелки ще те подкрепят и ще останат с теб

juSTkiddy
04-26-2007, 03:43
истинското приятелство е веднъж а доколкото гледам ти не си го намерила в лицето на това момиче.просто няма смисъл да се нервираш заради нея.тя те губи като приятелка тъй че не се дразни.поговори с нея и ако не се разберете....няма смисъл повече

monkmonko
04-26-2007, 07:27
Нещо което аз отдавна съм открил. Приятелство има, но никога когато сте в един клас! Защо?

Ще ти го обясня по-подробно, въпреки че съм момче, знам какво е. Значи в един клас всеки гледа да се изкара по-умен, по-готин, по-мъжествен или нещо подобно. (При момичетата е същото, с малки разлики) И никой не мисли, какво ще причини у другия, ако направи нещо такова. В един клас имах приятели. Накараха ме веднъж да споделя нещо, което не е кой знае какво, но те веднага го раздуха в даскалото и станаха едни интриги и какви ли не глупости. Същевременно имам приятел който живее в другия край на София и винаги сме си били добри приятели.
Та по-накратко в класа не можеш да имаш приятели, защото този който го мислиш за приятел гледа мнението на другите. И както ги има във всеки клас групичка момчета дето се правят на велики и ако ти имат криво око, твоя приятел там за да не го сметнат и него за **** се одръпва и започва да раздува всичко което си споделял с него. А другия с който не учиш дори и да го направи къде ще го раздуе. но просто няма да го направи!!!

monkmonko
04-26-2007, 09:56
съгласен!

6o6kotooo
04-26-2007, 12:14
mi i spored men ima priqtelstvo maa e mnoo rqdko sa sujelenie.A za tfoq problem spored men tfa momi4e ne ti e dobra priqtelka 6toto i az kolkoto i jestoko da sum se karala s nqkoq fr nikoga ne sum gledala d ai pravq mrusno i da q draznq .......