PDA

View Full Version : Как да се справя с сичко тва



Hate 4algaa
04-21-2007, 18:02
Значи ето я и мойта история:
От около месец с мойта най добра фр се събирахме с една компания състояща се САМО от момчета. А и те на сичкото отгоре пушиха и пиеха. Главно се събирахме с тях щото аз ходих с едното момче. Но преди около 4-5 дена с него скъсахме но иначер продължихме да се събираме с момчетата(само да спомена че ние не пушихме). Но 2 дена след кат скъсахме с въпросното момче пак тръгнахме. Днеска обаче той се държа ужасно: обижда ме, целеше ме с пръст и кво ли още не. А уж сме гаджета. На мен най накрая ми писна и аз му казах сичко в лицето пред мойта фр и един негов фр. Казах следното "Няям немерение да ходя с някъв дет само ше ме убижда и ше ме будалка. Късаме и пойче няя ме видиш тука". И така скъсах с него. Той твърдеше че ме обича и че мн ме харесва, а и неговия най добър фр(също от компанията) ми разправаше че той мн ме обичал и секви такива. Сигурна съм че тва че ме обича е истина, но кво да правя като той още не знае кво е да си истинско гадже(а е 8 клас. Аз съм 6). Признавам си че въпреки всичко аз все още имам чувства към него :-# !
Но тва не е сичко:
тъй като живеем в малък град с тая мойта фр ся се чудим как да си намерим нова компания. Сичките други компании не са близо до нашите домове(двете живеем в съседни блокове) освен тази на тея момчета. Двете мислихме сами да си направим компания но нз от де да си набавим хора и как да направим сичко. Имаме и избор ако искаме пак да се събираме с тея момчета, но аз съм на мнение че пойче при тях няма да стъпя а и тя е на тва мнение. Та се чудя бихте ли ми помогнали: Как да си намерим компания и добре ли съм постъпила с тва момче и как да го забравя най бързо :smt017 !

П.П. Плс изчетете я цялата тъй като се нуждая от помощ.

ThePowerOfLove
04-21-2007, 18:13
Еми това момче щом се е държало така с теб...може би имаш право :roll: не знам как стоят нещата....а вие защо сте скъсали 1вия път?
относно компанията...няма ли някое друго момиче покрай вашия блок...не може да сте само двете в тоя квартал :wink: спокс

Hate 4algaa
04-21-2007, 18:21
Еми това момче щом се е държало така с теб...може би имаш право :roll: не знам как стоят нещата....а вие защо сте скъсали 1вия път?
относно компанията...няма ли някое друго момиче покрай вашия блок...не може да сте само двете в тоя квартал :wink: спокс

Еми скъсахме първия път щото аз първо му се разсърдих и се скарахме(няма да казвам защо щото е прекалено лично но беше супер гадно) и той после скъса с мене и ми каза че никога не ме е харесвал и че тва че ме обича било просто театър. Но след два дена се оказа че сичко тва ми го е казал щото е мислел че мене не ми пука за него и ми е бил сърдит щото аз предния ден не исках изобщо да го погледна. И демек че още ме е обичал и харесвал.
А колкот до другото: ми има едно мн готино момиче от нашата махла ама на нея й повзоляват само веднъж в седмицата да излиза и за тва така. С останалите или са по големи и ходят се събират с други компании на другия край на града или са мн по малки.

кметицата:)
04-21-2007, 18:26
абе вие нооооооооооормалини ли сте ](*,)
да си "НАБАВИТЕ" хора! тва да не са ви амфетки та да си ги набавяте?! :smt013
и каква е тая въздесъща любов в 6кл?! (ако не е тайна де!) то в 6кл повечето хора, които мога да нарека стойностни и добри са си стояли у дома и са чели приказките на Андерсен! а тва за гаджета и глупости... наречете ме задръстена, но аз съм много против "любови" в такава възраст! и за кво? да ревеш за някой си мухльо, който утре ще е с някоя друга твоя малка съученичка! аре бегай да четеш книжки (не "Лолита" ако обичаш!!!)

относно компанията-за кво ви е компания? аз от 1ви до 8ми клас все съм се движила само с 1 приятелка! оооооооооо сетих се! тряя ви компания, защото вие сте готини, а готините все се движат в компания! извинявам се за тъпия въпрос!
момичета, побързайте да си намерите нова компания, че току виж ви помислили за задръстени зубърки!

Hate 4algaa
04-21-2007, 18:31
абе вие нооооооооооормалини ли сте ](*,)
да си "НАБАВИТЕ" хора! тва да не са ви амфетки та да си ги набавяте?! :smt013
и каква е тая въздесъща любов в 6кл?! (ако не е тайна де!) то в 6кл повечето хора, които мога да нарека стойностни и добри са си стояли у дома и са чели приказките на Андерсен! а тва за гаджета и глупости... наречете ме задръстена, но аз съм много против "любови" в такава възраст! и за кво? да ревеш за някой си мухльо, който утре ще е с някоя друга твоя малка съученичка! аре бегай да четеш книжки (не "Лолита" ако обичаш!!!)

относно компанията-за кво ви е компания? аз от 1ви до 8ми клас все съм се движила само с 1 приятелка! оооооооооо сетих се! тряя ви компания, защото вие сте готини, а готините все се движат в компания! извинявам се за тъпия въпрос!
момичета, побързайте да си намерите нова компания, че току виж ви помислили за задръстени зубърки!

Търсим си компания просто щото само двете ни е супер тъпо. А колкот до тва за любовта може би си права...

Hate 4algaa
04-21-2007, 18:34
^^^

Ама с тва че на двама тийнове на по 13 и 15 години им е рано да са гаджета не съм мн съгласна

04-21-2007, 18:38
xaxaxaxa......zaebi ebati detinskite gyzove. ama sym 100% siguren 4e pyrviq pyt sa skysali 6tot tq ne e iskala da posviri :-({|=

Hate 4algaa
04-21-2007, 18:40
xaxaxaxa......zaebi ebati detinskite gyzove. ama sym 100% siguren 4e pyrviq pyt sa skysali 6tot tq ne e iskala da posviri :-({|=

Хаха. Ми едно момче ми каза че той хоил с мене само щото иска да ме нае*е ама едва ли е така щото аз още отначало му казах че няям такива намерения и ако беше зарад тва щеше да ме остай веднага.

JoeBanana
04-21-2007, 18:57
ебахте ли се ?
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Hate 4algaa
04-21-2007, 19:03
Нееееееееее. Да не съм луда. Супер рано ми е

JoeBanana
04-21-2007, 19:13
Нееееееееее. Да не съм луда. Супер рано ми е
ааа добре http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
само те проверявам

Elentari
04-21-2007, 20:02
Аз викам зарежи го тоя и не се разправяй с него. Колкото и малко да е градчето ви сигурно има и по-свестни момчета !

Presley
04-23-2007, 15:24
Офф той не энаел...а ти 6-тш клас много энаеш сигурна съм..!Пффф с тея краини иэкаэвания.................... ](*,)

InitialD
04-23-2007, 15:31
Аааа не!Вие ще ме довършите!!!Какво набавяне на компания..не е задължително да си в компания стига да си движиш с някого...ебаси и какви гаджета в 6 клас?! Кво станааа тука бе?!!?! :smt011

6o6kotooo
04-26-2007, 12:25
xaxaxaxaaxa au se skusam ot smqh toi na4ii v4era ne me obi4al i haresval no neska ne6tu mu stanalo i izvednuj me zaobi4al i haresval otnovo :DDDDD v 6 klas ve4e znae kfo e obi4 :smt005 :smt005 :smt005 kak da si nabavim horaa lelelelele emi kat vie super tupo zaedno kfo 4akate drugite vi go napraqt qko aaa

My_Way
04-26-2007, 13:09
xaxaxaxaaxa au se skusam ot smqh toi na4ii v4era ne me obi4al i haresval no neska ne6tu mu stanalo i izvednuj me zaobi4al i haresval otnovo :DDDDD v 6 klas ve4e znae kfo e obi4 :smt005 :smt005 :smt005 kak da si nabavim horaa lelelelele emi kat vie super tupo zaedno kfo 4akate drugite vi go napraqt qko aaa
Тъпо ви е щот още сте малки :mrgreen: