PDA

View Full Version : Помогнете ми



devilkata90
04-21-2007, 19:07
Здравейте.. имам проблем.. който незнам как да разреша..Адски много обичам един човек..немога без него.. постоянно мисля за него..лудвам когато не е до мен.. обаче при него вече маи не е така.. казва, че ме обича.. но не ми го доказва.. аз правя всичко за него.. а тои не..и също така много го ревнувам..давам му свобода..обаче ми е гадно като е с други.... Вече 2ра седмица се даржи адски гадно с мен.. казва че му е нервно.. аз прощавам.. обаче ми писна да ми е гадно заради него.. но немога да сложа край на всичко.. 1во , че много го обичам.. 2ро от един клас сме..Кажете ми как да се отдъпна от него.. не искам да ме наранява вече...искам просто да спра да ми пука толкова за него.. да знам че сме заедно.. но да не ми пука чак толкова много..да не се впрагам от малките неща.. Посаветвайте ме какво да правя ? Немога да си представя бъдещето без него.. но не искам да ми е постоянно гадно .. помогнете ми

koalka
04-21-2007, 19:19
Ако искаш да го забравиш, трябва да направиш усилие.Не може да стане изведнъж, но постепенно все по-малко и по-малко ще се сещаш за него.Какво имаш в предивид, като казваш, че е с други, момичета ли?Ако е така-не те обича.

mirelchety
04-21-2007, 20:20
Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.

ABSOLUTme
04-21-2007, 20:34
Първата крачка към пълноценното щастие е да се научиш да си достатъчен сам на себе си.
Да,ти го обичаш,но не смятам,че животът ти ще свърши,дори и да се разделите.Банално ще ти прозвучи,но намирай радостите дори и в малките неща - че днес си се събудила,че си здрава,ти и семейството ти,че имаш приятели,които те обичат,че можеш да ходиш,че дишаш и т.н.За своите 16/17 години,ти още нищо не си видяла.Тепърва ще те нараняват,ако ти го позволиш.Не казвам,че трябва да се затвориш в себе си и да станеш недосегаема,напротив.Обича и и бъди обичана.Недей само да мислиш,трябва и да се действа.Ако приятелят ти има проблем-поговорете.И той е човек,и той изпада в разните му там настроения,но всичко е преходно.

cold-blooded
04-22-2007, 15:12
awe moe6i da si predstai6 primerno 4e mom4eto e tolko hlutnalo 4e tursi na4ini da ne hlutva o6te pove4e... vsi4ko moje da e... ma 6to ne zeme6 da pogledne6 jivoteca v o4ite...(pogovori s nego za tva) izqsni se s nego moe pa i da ti olekne :) ,a moe i da ne ti olekne, a da stane o6te po-lo6o : pone 1 6e sig 6e znae6 ko da prai6 sled kat si imate 1 - 2 dulgi hybavi razgovora,ako ne gi izdurji zna4i ne e za teb, ako naistina go obi4a6,ako gi izdurji 6e po4erpi6 :D

LaDy_FroM_HeLL
04-22-2007, 16:37
Nito sveta bi svarshil,ako se razdelite,nito puk ti shte spresh da dishash..Nikoi macka nemoje da ti kaje kak tochno da spresh da revnyvash ili kak da go obichash po-malko..trqbva sama da precenish ..dokude tvoqta lubov ti dostavq udovletvorenieto i otkude zabochva bolkata ti..v smisal preceni si kak shte ti e po-lesno..donego no vseki put razpokusana,iznervena..ili daleche ot nego..Obmisli si neshtata..ti sama znaesh kak da postupish,no vse oshte ne si popitala sebe si!A nai-dobriq nachin da se reshish e da govorish s nego,da go izslushash i taka da si precenish...

04-22-2007, 17:42
ам ти как се казваш дай повече инфо кой клас сте щото ако сте некфи 5-6-7 ще го преживееетее

BAYO
04-23-2007, 13:42
Xplisit

...когато обичаш някого
Пусни на свобода
А той ако те обича
Ще се върне от твоята страна
А ако ли не -
Няма за какво да съжаляваш
Щастлив е той без тебе
И за него ще се радваш...

едит: малки корекции от моя страна :smt004