PDA

View Full Version : samo smurt..



04-21-2007, 18:39
Kvo da vi kaja jivota mi e adski precakan.Na 14 sum a imam 4uvstvoto 4e sum si izjivqla celiq jivot.Cqloto mi semeistvo po4ina s izklu4enie na ba6ta mi koito stra6no mnogo obi4am...to bqha gleda4ki.i seansi bqha mn ralti no ni6to ne pomogna na moeto skypo semeistvo!!Purvo zagubih maika si kogato bqh na 9 ,sled tova prababa,dqdo,baba,lelq....ujas..o6te iztrupvam.Sega raz4itam na sestra mi i na polubrat mii..no sum nau4ila mn ne6ta ot toq skapan jivot...Izrastnah prejdevremenno i prejivqh vsi4kata tazi smurt okolo sebe si ..No sega sum borbena i vqrvam 4e taka e trqbvalo da stane...Sega me izmu4va edna misul,a imenno 4e smurtta e bezvuzvraten proces..a vsi4kite te mi lipsvat...?!!??!tova ne e ebavka pi6ete..

§§ Модерирано от W.I.M: точка(и) 1 §§

Adwokat
04-21-2007, 18:45
като ти чета темата чак на мене ми стана гадно..

juSTkiddy
04-21-2007, 18:48
:smt010 :smt010
Наистина ми стана тъжно като чета темата и ти съчувствам...Ако кажа че си представям как се чувстваш ще излъжа..Такова нещо не пожелавам и на най големия си враг.Искрено ти пожелавам да имаш сили да преживееш всичко това и да продължиш напред.Дано имаш много щастливи моменти макар че тази смърт едва ли нещо ще я компенсира...

vikipf
04-21-2007, 18:52
ОХ... чУДЯ СЕ КВО ДА КАЖА... ТИ СИГ НЕ ИСКАш ЦЯЛОТО ТВА СЪчУВСТВИЕ.... НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ СЕ ОТчАЯш ОТ ЖИВОТА ВСЕ ПАК СИ НА МОЙТЕ ГОДИНИ.... ИМА ОщЕ МНОГО КАКВО ДА ВИДИш... САМО ИМАЙ ВЯРА...

SlyN4o`f
04-21-2007, 18:57
Не знам дали е ебавка или НЕ.Ако е ебавка би трявбало да си най-олемия простак да се гавриш с нещо толкова сериозно.Затова ще се осмеля да пиша в темата приемайки я за сериозна.
НЕ знам,каква си,но това е нещо ,което би убило човек.Чудя се как се издържал.Това да изгубиш близак човек е нещо,което би ти оставило травма за цял живот.Бах му и скапания жичот...не ми си мисли ,че в твоя случай има и загуба на майка...Често се сещам ,че на моите баба и дядо им остава малко...не знам колко ,но в всички случаи за мен малко...не ми се мисли как ще го приема...само като си го представя и ...
Евала ти правя,че си забазила самобладание и успяваш да се бориш въпреки скапшания жичот....
БРАвО!

ThePowerOfLove
04-21-2007, 19:02
:smt010 :smt010 просто не мога да си представя всичко това...такъв ужас :( Намери сили да издържиш напред и не мисли за това :smt010 не знам какво да те посъветвам...

04-21-2007, 19:04
spodelih vi moqt truden jivot za da vi pokaja 4e trqbva da cenite naive4e svoeto semeistvo!!DA ne naranqvate blizuk 4ovek za6toto 6te razberete kolko vi e skup edva kogato go zagubite kakto stana pri mene!Mn vi blagodarq za su4uvstvieto...Stranno iam 4usstvoto 4e bog mi pomaga da prejiveq vsi4ko tova..

ABSOLUTme
04-21-2007, 19:18
Виж,мойто момиче,всеки преживява загубата на близък човек.Смъртта е най-нормалното нещо в тоя живот.С нея не се свиква,но човек трябва да се примирява - всички ще умрем рано или късно,някои по-рано за съжаление.Личи си,че за своите 14 години си дръпнала напред с умствените процеси,за което се радвам много.
Вчера се навършиха 2 години от смъртта на баба ми.Тя беше много важен човек за мен,нещо като 3ти родител.Аз съм на 19,но още преди да почине си давах сметка колко много я ценя и колко много неща е направила за мен.Демек не е нужно някой да изчезне от живота ти по един или друг начин,за да оцениш стойността му.
Съжалявам за загубите ти,но се научи да гледаш само напред,а не да се ровиш в миналото.Живей с хубавите спомени,а не в скръб и печал.Всички умират,просто не пропускай миговете,които са ти дадени.Животът е заем,а не подарък,тъй че се възползвай по най-добрия начин.

mirelchety
04-21-2007, 19:26
:smt010 :smt010
Наистина ми стана тъжно като чета темата и ти съчувствам...Ако кажа че си представям как се чувстваш ще излъжа..Такова нещо не пожелавам и на най големия си враг.Искрено ти пожелавам да имаш сили да преживееш всичко това и да продължиш напред.Дано имаш много щастливи моменти макар че тази смърт едва ли нещо ще я компенсира...

i az taka mislq

Violenza
04-21-2007, 19:52
Съжалявам за родителите ти.
Животът е подарък, продължавай да бъдеш все така силна!...

Вярно е.
Чак когато загубиш нещо разбираш колко ценно е било то за теб...

П.П. Аз бях пуснала тема за родителите... там се споменаваше почти същото. :-)

lesstats
04-21-2007, 20:11
ще ти кажа какво ми каза баща ми когато неговия баща почина
т.е. дядо ми колкото и да му беше трудно
"той е мъртъв ,ние сме живи
трябва да продължим напред"

FiRe_LaDy
04-21-2007, 20:12
Predstavih si za mig kakvo bi bilo,ako maiak mi umre.Ujas ... ne moga da jiveq bez neq.Tq mi e vsichko,kakto i bashta mi.Zagubila sam dqdovcite si i edvam gi prejivqh,a kakvo ostava za roditeltie mi.Sychuvstvam ti.PRosto ne se predavai i bydi silna v jivota.Pred teb ima oshte mnogo.Jvei za tezi,koito sa krai teb i te obichat.Radvai se na tova,koeto imash.Znam,che e trudno,no takyv e jivota - surov,jestok i bezmilosten. :smt010 :smt010 :smt010

koalka
04-22-2007, 06:02
Бъди силна и не се предавай. :wink:

kuber
04-22-2007, 06:45
Щом си издържала на всичко това и си осъзнала кое е най важното (кръвта вода не става) мисля че теб те чакат още много изпитания и най на края ще се докажеш, предстоят ти само ПОБЕДИ в живота...
Ти си само на 14 и мислиш така философски на нещата, ако продълиш така аз те виждам като една преуспяваща силна млада дама с цел и постожения в живота. Бъди силна и не позволявай на нищо да те разклати.

katttto3
04-22-2007, 06:56
преди 3 дена загубих баба ми и немога да си представя как ще живея без нея,като тя беше човека когото ми даваше сили да продължавам във всичко напред.Незнам какво да ти кажа,затова ще замълча

deem(unregistered)
04-22-2007, 10:16
След всичките гледачки ми бячки , при които сте ходили, се надявам да отсеете истинското. Няма да поствам линк или нещо друго- ако искаш хвърли един поглед на темата ' За Депресираните" в клуб "У дома". Там има информация ,която може да ти даде отговори.
Другото е просто да няпишеш 'егология' в някоя интернет търсачка.

malkoto_sladur4e
04-22-2007, 10:58
:cry: :( :smt010

BAYO
04-22-2007, 11:48
Някои хора научават по-рано нещата, които би трябвало да научим, когато сме по-големи. Ти не си имала тоя шанс, и сега тряя да започнеш голямата борба с живота. Имаш ли избор? Мисля че имаш. Не се предавай, бори се.

sexy_momi4e
04-22-2007, 11:55
[quote="FiRe_LaDy"]Predstavih si za mig kakvo bi bilo,ako maiak mi umre.Ujas ... ne moga da jiveq bez neq.Tq mi e vsichko,kakto i bashta mi.Zagubila sam dqdovcite si i edvam gi prejivqh,a kakvo ostava za roditeltie mi.Sychuvstvam ti.I az taka :smt010

bfn
04-22-2007, 13:29
Kvo da vi kaja jivota mi e adski precakan.Na 14 sum a imam 4uvstvoto 4e sum si izjivqla celiq jivot.Cqloto mi semeistvo po4ina s izklu4enie na ba6ta mi koito stra6no mnogo obi4am...to bqha gleda4ki.i seansi bqha mn ralti no ni6to ne pomogna na moeto skypo semeistvo!!Purvo zagubih maika si kogato bqh na 9 ,sled tova prababa,dqdo,baba,lelq....ujas..o6te iztrupvam.Sega raz4itam na sestra mi i na polubrat mii..no sum nau4ila mn ne6ta ot toq skapan jivot...Izrastnah prejdevremenno i prejivqh vsi4kata tazi smurt okolo sebe si ..No sega sum borbena i vqrvam 4e taka e trqbvalo da stane...Sega me izmu4va edna misul,a imenno 4e smurtta e bezvuzvraten proces..a vsi4kite te mi lipsvat...?!!??!tova ne e ebavka pi6ete..

Без смърт няма живот,недей рева,сяко нещо те е научило на нещо друго.Приеми го като естествен ход на сабитията,и вместо да сажаляваш че те са починали,радвай се че са живяли и не са сривай.Изработи си желязна нервна система,не давай на нищо и на никой да промени решението,или да се опита да ти повлияе.Не проливай сълзи за ненужни работи...даже въобще не плачи.Приемай нещата такива каквито са,и ще разбереш че всяко нещо в твоя живот е временно и рано или късно ще те подмине.Ако направиш така,ще видиш че всяко нещо е абсолютно нормално,даже необходимо.Тей че горе глава,и не си помисляй да плачеш за каквото и да било.

pecata
04-22-2007, 13:31
Момиче ако си толкова тъжно :cry:
Ела в враца ще заживеем заедно !
Виж ми снимката долу аз съм полов атлет !

Adwokat
04-22-2007, 17:53
Момиче ако си толкова тъжно :cry:
Ела в враца ще заживеем заедно !
Виж ми снимката долу аз съм полов атлет !


Личи , че си прост п***л... :smt013

pecata
04-22-2007, 18:58
ИСКАААААААААААААМ СЕКС

kobrichka
04-22-2007, 19:17
Миличка наистина мн съжалявам за всичко което ти се случило,за жалост си се сблъскала с живота доста рано. :cry: Единствено мога да ти кажа да не се предаваш,да се бориш,защото си едва на 14 има още мн неща които ще видиш в живота,искренно се надявам да са все хубави неща,защото си достатъчно страдала.Горе главата и не се отчаиваи.Животът е борба,бори се не се отказваи.

А pecata може ли да толкова тъп :?: #-o Направо ме отвръщаваш,момичето споделя мъката си,а ти...ох нямам думи направо :evil: :evil:

Ice_Queen
04-22-2007, 19:19
След всичките гледачки ми бячки , при които сте ходили, се надявам да отсеете истинското. Няма да поствам линк или нещо друго- ако искаш хвърли един поглед на темата ' За Депресираните" в клуб "У дома". Там има информация ,която може да ти даде отговори.
Другото е просто да няпишеш 'егология' в някоя интернет търсачка.

ТИ ПЪК СПРИ С ТЪПОТО СИ УЧЕНИЕ!

Kisses_P
04-22-2007, 19:23
ох,горката ти.. съчувствам ти много... как точно днес попаднах на тази тема.. смъртта стига и до мене.. мой роднина.. който безумно много обичах.. е.. това е животът.. един се ражда, друг умира..кръговрат..търпиммм и продължаваме напред.....

zoben_pitbul
04-22-2007, 19:50
Еми може би си мислиш,че живота ти рухва,но това не е така-помисли дали хората,които си обичала,но загубила биха искали да се предадеш?Не,и затова трябва да се бориш.Още повече че живота е пред теб,затова работи за успеха си.

deem(unregistered)
04-23-2007, 07:52
След всичките гледачки ми бячки , при които сте ходили, се надявам да отсеете истинското. Няма да поствам линк или нещо друго- ако искаш хвърли един поглед на темата ' За Депресираните" в клуб "У дома". Там има информация ,която може да ти даде отговори.
Другото е просто да няпишеш 'егология' в някоя интернет търсачка.

ТИ ПЪК СПРИ С ТЪПОТО СИ УЧЕНИЕ!

Съжалявам, че отвръщаш на помощта по този начин. От това,което съм видял досега е по добре човек или да разбере,че е полезно и добро или просто да остане неутрален. Другото е чисто безумие и лудост. Не го правете.

MoHuTo
04-23-2007, 08:53
:smt010 :smt010 :smt010 ....

04-23-2007, 11:45
След всичките гледачки ми бячки , при които сте ходили, се надявам да отсеете истинското. Няма да поствам линк или нещо друго- ако искаш хвърли един поглед на темата ' За Депресираните" в клуб "У дома". Там има информация ,която може да ти даде отговори.
Другото е просто да няпишеш 'егология' в някоя интернет търсачка.

ТИ ПЪК СПРИ С ТЪПОТО СИ УЧЕНИЕ!

Съжалявам, че отвръщаш на помощта по този начин. От това,което съм видял досега е по добре човек или да разбере,че е полезно и добро или просто да остане неутрален. Другото е чисто безумие и лудост. Не го правете.

Помощ ?!?! И ква помощ си оказал ти?Я ме светни че не се сещам?
За някакъв лекар и т.н.,който виж ти със СИЛА успява да те излекува..хаха...добре бее...
Аре стига.Момичето(ако не се лъжа беше,ако не сру) има нужда от морална,не физическа подкрепа на разни измислени лекари..
ТИЙН ФОРУМА НЕ Е МЯСТОТО КЪДЕТО ДА СИ НАМИРАТЕ ПАЦИЕНТИ!

Ice_Queen
04-23-2007, 11:45
След всичките гледачки ми бячки , при които сте ходили, се надявам да отсеете истинското. Няма да поствам линк или нещо друго- ако искаш хвърли един поглед на темата ' За Депресираните" в клуб "У дома". Там има информация ,която може да ти даде отговори.
Другото е просто да няпишеш 'егология' в някоя интернет търсачка.

ТИ ПЪК СПРИ С ТЪПОТО СИ УЧЕНИЕ!

Съжалявам, че отвръщаш на помощта по този начин. От това,което съм видял досега е по добре човек или да разбере,че е полезно и добро или просто да остане неутрален. Другото е чисто безумие и лудост. Не го правете.

Помощ ?!?! И ква помощ си оказал ти?Я ме светни че не се сещам?
За някакъв лекар и т.н.,който виж ти със СИЛА успява да те излекува..хаха...добре бее...
Аре стига.Момичето(ако не се лъжа беше,ако не сру) има нужда от морална,не физическа подкрепа на разни измислени лекари..
ТИЙН ФОРУМА НЕ Е МЯСТОТО КЪДЕТО ДА СИ НАМИРАТЕ ПАЦИЕНТИ!

silvetka
04-23-2007, 21:54
kakvo da ti kaja?dokato ti 4etqh temata napravo trupki me pobiha!zna4i imam edin priqtel,na koito ni6to ne mu vurvi.toi e na 22 godini i go 4uvstvam kato brat.vsi4ko mi spodelq mnogo puti vinagi,kogato e imal problem sum mu kazvala-ne se trevoji,za6toto vse pak nali znae6,4e bog izpra6ta nai-golemite izpitaniq na tezi,koito nai-mnogo obi4a!naistina vseki bi se 4uvstval ujasno v tazi situaciq,no mislq,4e ne trqbva da se ot4aiva6!GORE GLAVATA.nadqvam se da sum bila pone malko polezna!USPEH!!! O:)

Бунтар
04-24-2007, 06:15
Не е лошото в тва, че смъртта е безвъзвратна, а че има нещо друго освен нея.

Но тва, че си изгубила толкова роднини, какво общо има с тва, че си била изживяла целия си живот? Борбена си - ОК, ами, поставяй си цели по-бързо и се бори да ги изпълниш, че да не станеш като мене.

JIuDeToO
04-24-2007, 07:10
Ебахти гадното :( Да пази ГОСПОД, ама ако с моето семейство се случи нещо такова, аз нз какво ще прая :cry:
Иначе мога да ти кажа да се радваш на това, което ти е останало и да се бориш със всички сили да го задържиш, щото тоя ши*ан живот прецаква всеки, по мн гаден начин.. :(

flora23
04-24-2007, 17:31
добре де един въпрос,може и да прозвучи гадничко ама ти какво очакваш да постигнеш с тая тема-да ти кажем всички колко мн ти съчувстваме и да те поздравим за тва че си борбена ли?
ми добре, така е.това което си преживяла е ужасно и не го пожелавам на никого.и все пак смъртта е естествена част от живота.всички рано или късно умират.да ,жалко е че се е наложило да стнеш свидетел на толкова много смърт в семейството си,но точно това трябва да те подтикне да се радваш на живота и да го изживееш пълноценно,защото точно ти най добре би трябвало да осъзнаваш колко кратък е и че трябва да го ценим изключително много....Пък ако има нещо и след смъртта,още по-добре.обаче и да се чудим и да не се чудим,няма да разберем докато не умрем самите ние.

russianmafiaboss
04-24-2007, 20:29
pecata - незнам как е възможно да си толкова тъп , аз мислех , че в природата чак толкова тъпи хора няма, ама май греших...

<black soul>
04-25-2007, 20:50
Виж,мойто момиче,всеки преживява загубата на близък човек.Смъртта е най-нормалното нещо в тоя живот.С нея не се свиква,но човек трябва да се примирява - всички ще умрем рано или късно,някои по-рано за съжаление.Личи си,че за своите 14 години си дръпнала напред с умствените процеси,за което се радвам много.
Вчера се навършиха 2 години от смъртта на баба ми.Тя беше много важен човек за мен,нещо като 3ти родител.Аз съм на 19,но още преди да почине си давах сметка колко много я ценя и колко много неща е направила за мен.Демек не е нужно някой да изчезне от живота ти по един или друг начин,за да оцениш стойността му.
Съжалявам за загубите ти,но се научи да гледаш само напред,а не да се ровиш в миналото.Живей с хубавите спомени,а не в скръб и печал.Всички умират,просто не пропускай миговете,които са ти дадени.Животът е заем,а не подарък,тъй че се възползвай по най-добрия начин.
ето това е най-умния коментар до тук който прочетох....
няма какво повече да допълня, освен че и аз се възхищавам на твоята смелост и борбеност и е хубаво че поне имаш баща до себе си. успех и дано ти върви в живота.

SW_madi
05-31-2007, 18:01
naistina mn sajelqvam :smt010 ,saveta koito moga da ti dam e da gleda6 napred i da znae6 4e rodninite ti vinagi 6e sa "jivi" v sarceto ti! uspeh :wink:

mi66al4e
06-08-2007, 18:30
ti ne moje6 da napravi6 ni6to po vaprosa tova dosta izma4va podsaznanieto ti no opitai da si nabie6 v glavata samo nai-nai-hubavite prejivqvaniq s tqh i pazi samo tqh i gi nosi v sarceto vinagi.napravi taka 4e kogato se seti6 za tqh da ne pozvolqva6 da te obgarne makata,a naprotiv da ti stane milo i drago za tezi hora.i gi pomni samo s doobro tva e edinstvenoto koeto moje6 da napravi6 i vse pak sr za slu4iloto ti se