PDA

View Full Version : kofti



04-21-2007, 18:41
naskoro se zapoznah s 1no momi4e koeto mnogo mi haresva opitah se da trugna s neq no ni6to ne stana kaza 4e iska da sme samo priqteli :roll: kakto i da e na men oba4e mi e krivo da q gledam kak se gu6ka s toq i oniq i si kazah 4e 6te q zabravq da ama nemoga stiga da poiska otivam ot 1niq krai na sofiq do drugiq i prava nqkvi jalki opiti da se zabiq s neq no ni6to ne stava i se sduhvam adski mnogo ... ta kajete kvo da pravq da se mu4a da q zabravq ili da se mu4a da q vijdam i pri 2ta slu4eq mi stava krivo.

Adwokat
04-21-2007, 18:42
забрави я или бъдете само приятели.

vikipf
04-21-2007, 18:47
забрави я или бъдете само приятели.
ТОчНО И ЯСНО... :? АКО ТЯ ТИ Е КАЗАЛА чЕ ИСКА ДА БЪДЕТЕ САМО ПРИЯТЕЛИ ТВА НЕ Е НА ДОБРЕ... ТРЯА ПРОчЕТЕш ИМАшЕ ЕДНА СТАТИЙКА 100 ЛюБИМИ ЛЪЖИ НА ЖЕНИТЕ :? ЗАПАЗИ Я КАТО ФР САМО ...

ThePowerOfLove
04-21-2007, 19:05
И приятели не е зле засега...все пак после може да те хареса повече и да се получи нещо като прекарвате времето си заедно :wink:

04-21-2007, 19:16
забрави я или бъдете само приятели.
ТОчНО И ЯСНО... :? АКО ТЯ ТИ Е КАЗАЛА чЕ ИСКА ДА БЪДЕТЕ САМО ПРИЯТЕЛИ ТВА НЕ Е НА ДОБРЕ... ТРЯА ПРОчЕТЕш ИМАшЕ ЕДНА СТАТИЙКА 100 ЛюБИМИ ЛЪЖИ НА ЖЕНИТЕ :? ЗАПАЗИ Я КАТО ФР САМО ... абе тя не ми го е казала това но се дърпа ...

Nassgerrack
04-21-2007, 19:33
Кофти ситуация човек.Да ти кажа,че като станете приятели и после да се надяваш тя да те хареса няма да стане.
Продължи напред,момичето не тряа да ти е смисъла на живота. Всеки има нужда от съчувствие в такива моменти,е ние ти съчувстваме.Но след като тя те е отблъснала просто я остави и ... ъм.. намери й заместител.Сигурен съм че готини мадами има навсякъде около теб.

Dokata
04-21-2007, 19:54
пич живей си живота,забавлявай се ако ти е писано си с нея така ще стане,нека да гледа отсрани да е яд затова което е изпуснала. :P

04-21-2007, 20:24
mi 4esno kazano ne mi e prosto za6toto ni6to ne se polu4i tq naistina mi haresva 6tot s neq za si4ko moje da se govori imame ob6ti interesi mnoog e krasiva i prosto mi e kofti bez neq ... istinskiq problem e da q razobedq 4e dori da si trugnem i da stane ne6to tq nqma da ostane sama i az vinagi 6te i buda frend opitah se da i go kaja no tq kaza problema ne v teb a v men ... abe nz veroqtno e golqma gre6ka da vi zanimavam s bezmisleni temi no nz kvo da pravq i taka :)

koalka
04-22-2007, 06:05
Не се опитвай, ако вече си опитал и не си успял.В смисъл тя явно не се интересува от теб, така че...Чакай малко, минало е много малко време.Изчакай да мине месец примерно, опитай се да не мислиш за нея и ще видиш. :wink:

kuber
04-22-2007, 06:36
Ще ти кажа аз какво си казвам на мен като ми се случи нещо такова...
"Майната и, аз сум пич а тя тъпа щом не вижда това. Майната и"

И ти трябеа погледнеш нещата така...