PDA

View Full Version : Отговорете тук!Помощ от всички!



04-21-2007, 19:25
Всички знаем че в днешно време нещата са скъпички.Идеята е тук да напишете не толкова скъпи продукти- я за лице,лято,отслабване продукти,грим..каквото и да е ,някой як магазим- нещо от което сте доволни и е не на толкова скъпа цена(казвайте цените)-колко сте го използвали и дали сте имали проблеми.Много полезна ще е информацията за всички!
Благодаря ви предварително!

melito_94
04-21-2007, 19:39
маска с хума за кожата-0,40стотинки

e_l_i_z_a
04-22-2007, 08:35
:shock: ...хората са различни и различни видове продукти им подхождат... :shock:
Попринцип има ефтина козметика,средноскъпа козметика,скъпа козметика,най-скъпа козметика.... :wink:
Ефтина - може би Ruby Rose,Golden Rose,.. :-s е,да кажем,и още други :D
Средноскъпа - Maybelline,Manhattan,Bourjois,Rimmel,Revlon,Sevent een,L`Oreal и др.
Скъпа - Clinique,Neutrogena,Lierac,Vichy,..
Най-скъпа - Estee Lauder,Chanel,Dior,Lancome,Givenchy,..

Естествено мъничкият списък,който направих,не е нищо особено,а просто леко ориентиращ :wink:

04-22-2007, 22:11
Към маската с хума ще допълня мед,1 лъжичка сода за хляб и кисело мляко, това е за почистване на лицето. На скоро открих и друго... Крем за бръснене (1 грахово зърно) + мед (същото количество), за да не ви щипе и люти само с крем-а на татко или батко. Може да престои известно време на лицето ви, след това, ще скърцате от чистота (В БУКВАЛНИЯ СМИСЪЛ! ПРОБВАЙТЕ!). Не забравяйте хидратиращия крем след това!

Keira
04-22-2007, 22:19
Е не може да се очаква перфектна кожа с нещо ефтино. Пак ще има ефект, но по-малък и ще се вреди на кожата. По принцип знам от една приятелка, която използва не толкова скъпи неща ( не че и аз не съм използвала някога) тя беше доволна от една пудра ... Vera Valentu. До колкото помня беше два лева и тя си я купи от Euro Magic на Славейков ( ако го знаете магазина може да проверите ) Наистина пудрата беше хубава и не скапваше кожата. Ако се сетя още нещо ще пиша :)