PDA

View Full Version : 2 проблема с момичетаааа



AZ SYM
04-21-2007, 19:58
Zna4i v момента се опитвам да зарибя едно много сладко момиче.
Мисля че тя има някакви чувства към мен ама .. може и само да си мисля :wink:
Оня ден се видяхме както по принцип само че тоя път незнам защо някак си много се доближи до мен се едно да я гушна .До тук добре ама нещо се спекох адски много и се одръпнах супер к*рвенската ](*,) и на нея явно и стана гадно :smt010
Значи това не ми се случва за първи път и друг път се е случвало супер много се доближават а така не мога да мисля трезво и сичко УСИРАМ.
Е въпроса ми е какво да правя ? какво да и кажа ? няма как да и се извиня защото по принцип не се прегръщаме а искам да почнем че и повече искам ама ..
Имам и един друг проблем
Кефи ме и едно друго момиче ама нз срамежлива ли е каква е трябва да сме само 2та да ми говорим защото иначе като я заговоря и тя веднага бяга някъде а иначе като не е пред много хора и всичко е ОК ?

MalKa_BLuDnica
04-21-2007, 20:10
ама аз ли нещо не разбирам или ти си момиче и харесваш момичета ..извинявм се ако нещо не схващам ..моля да обяснение ](*,) :-k :smt017

djeini
04-21-2007, 20:12
Samo ne razbrax kakvo da ti kaja.Kakuv suvet da ti dam .........m ne6to kakvo da pravi6 ili sled kato si oburkal rabotata li

ABSOLUTme
04-21-2007, 20:13
Ами питай я директно бе,мойто момче.Да не си на 5,че да не можеш да изразяваш вербално мислите си?

djeini
04-21-2007, 20:13
Mai e mom4e ama ot kakva pomo6t se nujdae nz

djeini
04-21-2007, 20:20
Ox sxvanax (ma bavno zacepvam O:) ) ami ne i se izvinqvai sledva6tiq put ti se pribliji do neq i q gu6ni ...Kakvo kato ne se pregru6ta6,napravi izklu4enie za neq.Za taq drugata ni6to nerazbrax ma ne mi se stori koi znae k'vo.Aide kusmet,dano ti se otvori para6uta

bqsna_teenagerka
04-21-2007, 21:46
1.харесай си смао една
2.следващия път като я видиш тази която си избрал гушни я без да казваш нищо..просто я пшо4увствай

juSTkiddy
04-22-2007, 07:22
Хах...еми първо си разясни коя точно искаш..да не стане после от 2 стола на земята ;) Ако искаш първото момиче и кажи направо че те кефи и мн я харесваш ...Ако не нз кфо ще правиш с срамежливата щотото тези са най трудните ;)

AZ SYM
04-22-2007, 08:32
Ами питай я директно бе,мойто момче.Да не си на 5,че да не можеш да изразяваш вербално мислите си?

pfaxaxa napravo kato go pro4etoh i 6tqh da padna ot stola ?!?!
Kakvo iska6 da kaje6 da ida pri neq i "iska6 li da se gu6nem!??!!?


1.харесай си смао една
2.следващия път като я видиш тази която си избрал гушни я без да казваш нищо..просто я пшо4увствай

e kakvo pre4i i 2te ako ne stane s ednata to pone s drugata te ne se poznavat daje ne sa se vijdali

04-22-2007, 08:43
Ако не нз кфо ще правиш с срамежливата щотото тези са най трудните ;)

to lo6oto e 4e i ponqkoga i az sym sramejliv i neznam neq kak da q pokanq ..

djeini
04-22-2007, 08:48
Ami podxodi nejno kum neq,druj se milo kaji i 4e mnogo ti dopada,pitai q dali iska da otidete nqkoi put na kafe :-D Takivi raboti

AZ SYM
04-22-2007, 09:23
Ami podxodi nejno kum neq,druj se milo kaji i 4e mnogo ti dopada,pitai q dali iska da otidete nqkoi put na kafe :-D Takivi raboti

milo 6te se postaraq ama nejno nz kak malko ne sym sviknal na nejnosti :smt017

GHz
04-22-2007, 10:00
ама аз ли нещо не разбирам или ти си момиче и харесваш момичета ..извинявм се ако нещо не схващам ..моля да обяснение ](*,) :-k :smt017

Има 2 варианта момиче или от онея фешани с розовите блуски и бритоните :smt013

JoeBanana
04-22-2007, 10:03
Ами питай я директно бе,мойто момче.Да не си на 5,че да не можеш да изразяваш вербално мислите си?

pfaxaxa napravo kato go pro4etoh i 6tqh da padna ot stola ?!?!
Kakvo iska6 da kaje6 da ida pri neq i "iska6 li da se gu6nem!??!!?
че кво ? точно на място, с нотка на агресивност http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ох, чак аз се възбудих http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Po RuSoTo 6tE mE PoZnAetE
04-22-2007, 10:55
stado lilavi krokodili leteli. nai-stariq pital dqdo si kolko e 4asa. bobyryt izvadil termometyra i kazal 4e e vtornik. izvoda e 4e koito ne qde halva, nema cveten televizor....vzimai primer ot stadoto, prai kot ti e kef!

In4iTu_
04-22-2007, 11:17
e kakvo pre4i i 2te ako ne stane s ednata to pone s drugata te ne se poznavat daje ne sa se vijdali

Това изречение показва колко МНОООГО си заинтересован от момичетата. Най-добре не ги карай да страдат, ако поне малко ги уважаваш...
Мисля, че другите ти дадоха достатъчно съвети как да си намериш момиче за бройка, така че няма да допълвам още :D

AZ SYM
04-22-2007, 17:37
e kakvo pre4i i 2te ako ne stane s ednata to pone s drugata te ne se poznavat daje ne sa se vijdali

Това изречение показва колко МНОООГО си заинтересован от момичетата. Най-добре не ги карай да страдат, ако поне малко ги уважаваш...
Мисля, че другите ти дадоха достатъчно съвети как да си намериш момиче за бройка, така че няма да допълвам още :D

е не ти ли се е случвало да харесваш не 1 човек ?!?! Пука ми и за 2те ама просто незнам коя да избера(познай от какво зависи..)
Заинтересован съм не се притеснявай :wink: